منبع:بازسازی خانه در کرج

82 مدل جدید کابینت آشپزخانه [شیکترین مدلهای 2022+نمونه کار ایرانی]

کابینت II شکل که به کابینت راهرویی یا موازی نیز معروف است از دو ردیف کابینت روبروی هم تشکیل شده است. قفسههای ام دی افی که زیر سینکِ ظرفشویی قرار دارند بهصورت مداوم با آب برخورد میکنند و همین موضوع میتواند خیلی سریع کابینت را دچار ورم یا کپک کند. این مدل دارای دو پایه بوده و بر روی سینکهای دوقلو قرار میگیرد؛ همچنین بر اساس اندازه ظرفشویی دارای ابعاد 80، 100 و 120 است ولی بهصورت سفارشی نیز تولید میشوند. در آشپزخانه هایی با دو ردیف کابینت، فضای آزاد آشپز خانه کاهش می یابد ولی تعداد کابینتها بیشتر می شود. برای تغییر این وضعیت می توان یک دیوار را از کابینت خالی کرد و آن را تبدیل به میز صبحانه خوری کرد. آشپزخانه یکی از مهمترین بخش های هر خانه است و چون افراد خانواده بیشترین وقت خودشان را در آن سپری می کنند، به آن نبض خانه می گویند.

در اینجا میز یا کانتر آشپزخانه بجای اینکه در دیوارروبرو نصب شود در مجاورت دیوار قرار می گیرد که همین مسئله امکان استفاده از فضای اشپزخانه را برای بیش از یک نفر فراهم می آورد از دیگر مزیت های قابل توجه این طرح آزاد شدن گوشه های اشپزخانه است که انتخابهای متعددی را در جهت کابینت بندی در اختیار خواهد گذاشت که از آن جمله کابینت های کنجی و بهتر از آن قفسه های چرخان است که جای بیشتری برای نگهداری وسایل در اختیارخواهد گذاشت. قرنیز که از آن بهعنوان آبگیر صفحه کابینت یا آببند پشت صفحه نیز نام برده میشود برای جلوگیری از ورود آب به بدنه کابینت است. لبه چسبانی گاهی به وسیله ورقه های باریکی از جنس پی وی سی یا چوب انجام می شود که ضخامت آن ها می تواند از ۱ تا ۲ میلی متر متغیر باشد. رنگ های کم رنگ یا خنثی باعث ایجاد احساس بیماری و ناخوشی می شوند.

یکی از محبوب ترین کابینت های آشپزخانه در جهان طرح های کلاسیک آن می باشد. کابینت کلاسیک ، برای دکوراسیونهای سنتی و کلاسیک یا خانههای لوکس که در آن از چیدمان فاخر، مانند مبلمان استیل، استفاده میشود بهترین گزینه است. در طراحی آشپزخانه نباید گاز کنار وسایل برقی از جمله ماکروفر یا لباس شویی باشد زیرا باعث گرم شدن آنها می شود. شیارها باعث تجمع چربی می شوند. یکی از یراقهای کاربردی و پرطرفداری که باعث جلوگیری از خیس شدن کابینت میشود آبچکان ایستاده است. امروزه آشپزخانه و بحث چیدمان و دکوراسیون آن یکی از مهمترین بخش های مورد توجه در ساختمانها بشمار می رود، تمایل دارید تا با هم وارد این مبحث شویم؟ بهعنوان یکی از مجهزترین فروشگاههای اینترنتی یراقآلات، امکان خرید آنلاین و حضوری را برای همراهان خود فراهم کرده و از همینرو یک مرجع معتبر برای خرید محصولات موردنیازِ کاربران است. در بسیاری موارد، برای تنوع بیشتر، مدل کابینت سفید را با رنگهایی مانند طلایی، آمیخته میکنند و به زیبایی کار میافزایند.

از جمله رنگهای معمول در کابینت، تم رنگ سفید یا خنثی (شامل رنگ سفید، خاکستری روشن، کرم، استخوانی و یخچالی) و تم رنگ قهوهای (شامل رنگ قهوه ای روشن و تیره، و طرحهای چوب) محسوب میشود. ابزارها و بسیاری از دستگاه ها را می توان در کابینت طراحی و نصب کرد تا لوازم شما را مرتب کند که این اجزا شامل مواردی مانند سینی های کشویی یا بخش های چرخشی است تا دسترسی به وسائل درون کابینت آسانتر شود و شما بتوانید از تمام فضاهای درون کابینت بهترین استفاده را داشته باشید. اتاق نشیمن را می دهد. امیدواریم با الگوبرداری از این دکوراسیون ها بتوانید طراحی داخلی زیبا و متفاوتی را در فضای آشپزخانه منزل خود ایجاد کنید. طراحی این آشپزخانه واقعا زیبا است. یک مدل دیگر از کابینت آشپزخانه کلاسیک که دارای جزئیات بسیار زیبا و ظریف است. حسی که این فضا ایجاد میکنه یک حس فانتزیه که البته بعد از مدتی احتمالاً کمی دل صاحبش رو میزنه! این یراقها دارای دو قلاب بسیار محکم بوده که به دیوار آویزان میشوند و دارای مدلهای آبچکان آویز یک طبقه، دوطبقه و سهطبقه هستند.

منبع بازسازی خانه در کرج