منبع:بازسازی خانه در کرج

82 مدل جدید کابینت آشپزخانه [شیکترین مدلهای 2022+نمونه کار ایرانی]

کابینت ممبران سفید یکی از پرطرفدار ها در بین کابینت های آشپزخانه است. این ترکیب رنگی دلنشین، از ترکیب های بسیار پرطرفدار به حساب میاد. البته در این طرح به دلیل روشن بودن کابینت های آشپزخانه در کنار کف و سقف، سردی محیط زیاده و شاید بهتر بود که سنگ های کف آشپزخانه با رنگی مثل قهوه ای روشن یا حتی تیره کار بشه. بنابراین این آشپزخانه رو میتونیم با ترکیب رنگ بهتر و شاد تری باز طراحی کنیم. البته کابینت ممبران فقط مدل های کلاسیک نداره و میتونیم کابینت مدرن هم با این متریال بسازیم که کاربرد کمتری نسبت به مدل های کلاسیک داره. اما این رنگ هم زیبایی های خاص خودش رو داره. اما خیلی وقت ها کابینت سازی که باهاش مذاکره میکنین از این افراد متخصص داره و برای شما طراحی رو با هزینه مناسبی انجام میده. کابینت تمام چوب برای شما بسیار گران تموم میشه! فقط یک مورد که انتخاب رنگ برای کابینت آشپزخانه کوچک کاملا متناسب بوده است! اگر یک کابینت با قیمت خیلی اقتصادی میخواین، پیشنهاد اولیه کابینت ام دی اف است.اگر میخواین خیلی لاکچری باشه و هزینه براتون مهم نیست، کابینت چوبی رو توصیه میکنیم.

اگر این مدل رو در یک سایت خارجی ببینین، حتی یکدرصد هم احتمال نمیدین که طراحی و اجرای یک کابینت ساز ایرانی باشه! یک کابینت آشپزخانه کوچک و ایرانی. همچنین مواردی مثل زمان مناسب برای طراحی آشپزخانه در بازسازی منازل، طراحی آشپزخانه های کوچک و بزرگ و … همچنین از این رنگ کمتر در آشپزخانه های کوچک استفاده میشه چون فضا رو کوچکتر از واقعیت نشون میده! اما در این طرح با استفاده از رنگ دیوار ها و کف آشپزخانه، تعادل در محیط وجود داشته و محیط شاد و جذابی رو شاهد هستیم. کابینت های فلزی به دلیل رنگ نقره ای باعث سردی محیط میشن. مجموع رنگ بندی کابینت ها و کف آشپزخانه و جزیره، باعث شده که شاهد یک آشپزخانه کلاسیک اما کسل کننده باشیم. تصویری از یک کابینت آشپزخانه کلاسیک از جنس چوب با تم رنگ قهوه ای کمرنگ. بعد از این مقدمه طولانی، بریم سراغ بررسی مزایا و معایب کابینت فلزی. درب های مشجر این جزیره ها باعث تفاوت اون شده. این طرح ممکن است کمی پر زرق و برق به نظر رسد اما ترکیب آن با سایر المانهای آشپزخانه باعث ایجاد یک فضای بسیار شیک و مجلل شده است.

یک آشپزخانه بزرگ و جادار با طراحی مدرن. این کابینت های مدرن آشپزخانه، مزایای زیادی دارن. کابینت های ام دی اف مزایای زیادی دارن اما معایب اون ها خیلی هم زیاد نیست. روکش ملامینه ضد آب و ضد خش است اما نئوپان نسبت به رطوبت حساس میباشد. اما همه این معایب رو گفتیم. البته همون طوری که قبلا هم بار ها تاکید کردیم، برای اینکه این طرح ها مناسب دربیاد باید حتما از یک کابینت ساز کاملا حرفه ای کمک بگیرین. این طراحی بر اساس طول دو دیوار می تواند یک فضای مربع و یا مستطیل را برایتان تداعی کند. در این تصویر، جزئیات بکار رفته روی کابینت، دستگیرهها، فضای داخلی کابینت و همچنین ترکیب رنگ زیبای آن با رنگ دیوار، کف زمین و همچنین سایر المانهای آشپزخانه به خوبی قابل مشاهده است. ترکیب رنگ کرم با رنگهای روشن از حبوبینت بسیار زیادی برخوردار است. این تصویر کابینت های تمام مشکی داره که در کنار دیوار های سفید، تشکیل ترکیب سفید مشکی داده است. طراحی به سبک مدرن، اصول خاصی داره که میتونین در مطلب «آشپزخانه مدرن» اون ها رو مطالعه کنین و در مطلب «کابینت مدرن» براتون مدل هایی جذاب و دیدنی از انواع کابینت مدرن رو فراهم کردیم.

در این مدل میتونین نمونه ای از معرق کاری های موجود در کابینت های آشپزخانه ممبران که توسط دستگاه CNC بوجود میاد رو ببینین. طرح چوب موجود در این کابینت ام دی اف رو میتونین در اطراف خودتون و در خانههای زیادی ببینین. جالبه بدونین این تصویر نمونه کار اجراشده توسط آقای وحید یوسف رضایی یکی از دهها کابینت ساز ما در تهران هست. ما که عاشقش شدیم! بنابراین در بلند مدت، انتخاب کابینتهایی که متریال بادوامتری دارند، به نفع ما خواهد بود. ما روکش های محدودی داریم که میتونن در کابینت روکش چوب استفاده بشن. با استفاده از کابینت ممبران فضای موجود یکپارچه و زیبا خواهد شد و تنوع رنگ موجود در آن می تواند هر سلیقه ای را راضی نگه دارد. یکی دیگر از کارهایی که میتوانید برای تغییر و تحول در فضای دکوراسیون آشپزخانه خود داشته باشید و هزینه کمی را بابت آن پرداخت کنید، بازسازی کابینت ها و تبدیل آنها به یکدیگر میباشد. اگر در حال طراحی آشپزخانه خودتون هستین یا قصد بازسازی خانه و آشپزخانه خودتون رو دارین، حتماً بهتون توصیه میکنیم دوتا مطلب آشپزخانه مدرن و 14 مدل کابینت مدرن رو نگاهی کوتاه بندازین.

منبع بازسازی خانه در کرج