منبع:بازسازی خانه در کرج

82 مدل جدید کابینت آشپزخانه [شیکترین مدلهای 2022+نمونه کار ایرانی]

یکی از محبوبترین مدلهای کابینت آشپزخانه در جهان، طرحهای کلاسیک و سنتی است. کابینت ام دی اف آشپزخانه یکی از محبوبترین و پر طرفدارترین نوع کابینتهای به کار رفته در آشپزخانهها میباشد. طراحی و ساخت کابینت با پی وی سی یکی از ایده های نوین در صنعت کابینتسازیست. یکی از کاربردهای اصلی کابینت آشپزخانه پی وی سی برای مکان هایی است که استفاده آب در آنجا زیاد بوده و امکان پوسیدگی در کابینت وجود دارد. هایگلاس مانند چوب قابل برش و سنباده کاری میباشد وتوسط چسب چوب براحتی چسبانده میشود و همچنین در برابر پوسیدگی و رشد قارچ ها بسیا مقاوم است. ضد خش است و در برابر ضربه مقاوم میباشد. اما در برابر آب و رطوبت مقاوم نیست و در صورتیکه در معرض رطوبت باشد باد کرده و از حالت طبیعی خود خارج میشود. بخش های قابل رؤیت به این شکل ساخته می شوند که ام دی اف خام را توسط دستگاه CNC حکاکی کرده سپس تحت مکش و خلاء، روکش طرح داری از جنس PVC روی ام دی اف خامِ حکاکی شده چسبانده میشود.

در این کابینت ها مشابه با کابینت ممبران، مغزی از جنس ورق ام دی اف خام وجود داره که روی این مغزی روکش نازک چوب طبیعی قرار میگیره. به طور مثال اگر قرار است وسایل مختلفی را در کابینت روشویی قرار دهید، باید کابینتهایی که ترکیبی از چندین کشو و کمد است را انتخاب و نصب کنید. در طراحی های جدید کابینت آشپزخانه باید از تجهیزات مختلف استفاده نمود که از فضای آشپزخانه به طور کامل استفاده شود. برای اجرای این کار باید از صفحه گردان استفاده شود که در دو مدل صفحه گردان پلاستیکی و فلزی تولید می شود. تولید می شود. جک علاوه بر تقسیم گذاری فنی به دو نوع بالا باز شو و پایین بازشو تقسیم می شود. رنگهای کابینتهای نئوکلاسیک : همانطور که در طول متن نیز اشاره شده تنوع رنگی کابینتهای نئوکلاسیک معمولا بسیار پایین است و اغلب به حالت سفید رنگ و در مواردی نیز به دیگر رنگهای خنثی تولید میشوند. مغز این ورق بسیار فشرده است و مانند ورق ملامینه یک روکش بر روی آن قرار داده میشود.

این سازه ها متداول ترین سازه هایی هستند که در ساخت کابینت مورد استفاده قرار می گیرند. در نهایت به شما پیشنهاد میدهیم حتما از کابینتهای باکیفیت استفاده کنید، زیرا شما قرار نیست هر سال، کابینت آشپزخانهتان را تعویض کنید. ورق های پی وی سی چگالی پایینی دارند، به همین دلیل وزن آن ها سبک است.این مدل کابینت نیازی به نگهداری و مراقبت ندارد زیرا بسیار با دوام است.در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد، از این رو می توان آن را در مجاورت اجاق گاز نصب کرد چراکه نوعی عایق حرارتی و رطوبتی است. دلیل این محبوبیت نزدیکی به طبیعت، جذابیت فوق العاده بالا، قیمت مناسب، مقاومت بسیار بالا و … زیبایی دکورها گاهاً با تعویض چند دستگیره به خوبی نمایان می گردد، به طوری که شما حتی اگر از دکور کابینتی و یا چوبی بسیار سادهای استفاده کرده باشید با تعویض چند یراق ساده مانند دستگیره ها شاهد تغییرات بسیاری در زیبایی ظاهری کابینت ها خواهید بود. طراحی منحنی در کنار کابینت های نسبتا کلاسیک و آشپزخانه ای بزرگ، از این طرح یک مدل ماندگار ایجاد کرده. البته کابینت آشپزخانه ممبران فقط مدل های کلاسیک ندارد میتوانیم برای سبک مدرن هم از این متریال استفاده کنیم البته از استقبال کمتری برخوردار است.

جزیره L مانند در این آشپزخانه هم بسیار جدید و زیباست. یراق آلات کابینت و صنایع چوب با توجه به ذوق و هنر طراحان دکوراسیون و هنرمندان بسیار پیشرفت کردهاند و با سرعت بسیار بالایی به تکنولوژی نزدیک تر و متنوع تر شدهاند. نوع کابینتهای آشپزخانه باید با توجه به سبک دکوراسیون ساختمان انتخاب شود. پس از اتمام ساخت کابینت روی آن رنگ پلیاستر میزنند که بخش زیادی از هزینه این نوع کابینت به آن مربوط میشود. لازم به ذکر است که پلی کابینت ها به لحاظ مشکل ظاهری کاملاً مشابه محصولات چوبی بوده و دقیقا همان فرآیند رنگ آمیزی چوب روی پلی کابینت ها نیز اعمال می گردد. وجود دارد. در ساخت محصولات تزیینی از یراق آلات آنتیک و تزیینی استفاده می گردد که شامل لولا، دستگیره، توری، چفت و پایه می باشند. ریل کشو یراق مهم و اساسی در تولید کشو کمد و کابینت می باشد که در مدل های متنوع و با کاربردهای مختلف تولید می گردد.

منبع بازسازی خانه در کرج