منبع:بازسازی خانه در کرج

82 مدل جدید کابینت آشپزخانه [شیکترین مدلهای 2022+نمونه کار ایرانی]

هر چند در نهایت انتخاب کابینت مناسب آشپزخانه بر اساس سلیقه افراد است با این حال پیشنهاد می شود از کابینت کلاسیک آشپزخانه در آشپزخانه هایی که دارای فضای زیادی هستند استفاده شود؛ چرا که ظرافت به کار رفته در طراحی این نوع کابینت ها بالا است و به همین جهت در آشپزخانه های با فضای زیاد، نمای بهتری خواهد داشت. بهتر است یا سبک کابینتهایتان را با چیدمان و وسایل منزل هماهنگ کنید و یا وسایل منزلتان را به سبک کابینتها انتخاب کنید. دقت کنید که کابینت های گلاس در برابر خط و خش و ضربه مانند برخی از مدل کابینت های دیگر آسیب پذیر بوده و از روی سطح آن نمی توانید به عنوان صفحه روی کابینت برای انجام کارهایی مثل برش گوشت استفاده کنید. با این وجود، زریق و برق چندان زیادی در این مدل از کابینت دیده نمیشود. بنابراین در چیدمانهای تلفیقی میتواند بسیار خوش بنشیند و به شما قدرت انعطاف بیشتری ببخشد.

در کابینت طرح دار هایگلاس رگه های نامنظمی از چوب وجود دارد که میتوانند زیبایی خاصی به دکوراسیون آشپزخانه شما بدهد. قیمت چوب در این کشورها کمه. معمولاً قیمت کابینت رو در ابتدا که میخوان به صورت حدودی بگن، به ازای هر متر طول بیان می کنند. البته این ترکیب های رنگی کاملا به سلیقه شما وابسته است و ما نمیتونیم این موارد خاص رو بهتون توصیه کنیم. اکنون در این نوشته به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید یک کابینت آشپزخانه مناسب را انتخاب کنید. کابینتهای جدید به قدری تنوع دارند که کمک میکنند بتوانید دکوراسیون آشپزخانه و منزل خود را جذابتر کنید. با کمک خداوند متعال و تلاش 3 ساله ی متخصصان داخلی و به پشتوانه ی تجربه ی 12 سال تولید موفق مبلمان پلیمری برای اولین بار در دنیا کابینت پلیمری کلاسیک و نئو کلاسیک توسط شرکت كابينت پليمر ماندگار كيارش (پلی کابینت) اختراع ، تولید و روانه بازار شده است. ماموریت شرکت پلی کابینت ، ارائه راهکار برای نیاز های بی پاسخ در صنف کابینت آشپزخانه می باشد. از آنجا که کابینت آشپزخانه هایگلاس از نظر قیمت در رنج متوسط قرار دارد، خانواده های ایرانی بر اساس بودجه متوسط خود می توانند این نوع از کابینت ها را سفارش دهند.

بدلیل اینکه کابینت آشپزخانه کلاسیک اجزای بیشتری نسبت به کابینت های معمولی دارد محاسبه قیمت آنها کمی مشکل است و در این میان عده ای از افراد منفعت طلب از این شرایط سوء استفاده می کنند و با پیچیده تر کردن فرآیند برآورد قیمت کابینت از آب گل آلود ماهی می گیرند. از نظر رنج قیمت کابینت آشپزخانه ممبران مقرون به صرفه است. به طور کلی کابینت آشپزخانه شامل انواع مختلفی می شود. کابینت آشپزخانه ام دی اف یکی از انواع کابینت های پرکاربرد و البته پرطرفدار است؛ چرا که ام دی اف قادر است طرح ها و شکل های مختلفی به خود بگیرد و با طراحی هر دکوراسیونی منطبق شود. نکته جالب توجه در طراحی کابینت های گلاس قابلیت سفارشی انواع طرح دار و ساده آن است. در آشپزخانه های U شکل شما سه دیوار در اختیار دارید که که می توانید کابینت ها را بر روی این سه دیوار نصب کنید به همین دلیل محدودیت فضا برای نگهداری ظروف آشپزخانه نخواهید داشت.

برای بین کابینتها که اتصالات کوتاهی وجود دارد نیز نوع مناسبی را تهیه کنید تا حین نصب، نیازی به برش ابعاد بزرگ برای کوچک شدن آنها وجود نداشته باشد. با وجود اینکه در سال های اخیر کابینت های آشپزخانه مدرن طرفداران زیادی پیدا کرده است، اما همچنان کابینت کلاسیک آشپزخانه جایگاه خود را در بین طرفداران حفظ کرده است کابینت کلاسیک آشپزخانه مناسب برای سلیقه هایی ست که عاشق طرح های اصیل سنتی و ظریف ایرانی هستند. چشم انداز شرکت پلی کابینت، تبدیل شدن به یک شرکت مبتکر ، پیشرو و بین المللی در سال های آتی می باشد. البته مصالح به کار رفته در این مرحله نیز موثر است چرا که انبساط و انقباض در برخی تاثیر بیشتری می گذارد پس باید اندازه های بزرگ تری را برای آنها در نظر بگیرند. این سیستم گزینشی برای خرید کابینت ام دی اف بدلیل ساده تر بودن طراحی آن کاربردی است اما وقتی پای چوب طبیعی، روکش چوب، رنگ و هنر دست منبت کاران و نجاران به میان می آید کار کمی سخت می شود. بنابراین شتابزده یا بدون در نظر گرفتن موارد مهم، دست به انتخاب و خرید کابینت آشپزخانه نزنید.

منبع بازسازی خانه در کرج