منبع:بازسازی خانه در کرج

82 مدل جدید کابینت آشپزخانه [شیکترین مدلهای 2022+نمونه کار ایرانی]

صفحه کابینت یکی از اجزای مهم آن است که در داخل کشور ما با استفاده از متریال مختلفی طراحی و تولید میکنند که هر یک از آنها دارای یک سری ویژگی و مزایا میباشند. ملامینه اصطلاحی است که در برخی مناطق کشور برای ورقی با مغزی نئوپان و روکش ملامینه به کار میرود. البته ناگفته نماند که در برخی از مدلهای سبک مدرن از طرحهای فانتزی استفاده میشود. و یا از درب ویترینی شیشهخور استفاده میشود. رویه هایی از سنگ های کرم یا قهوه ای روشن با بدنه کابینت ام دی اف قهوه ای تیره به حس زیبایی و شیک بودن دکوراسیون آشپزخانه می افزاید. کابینت سازی که کیفیت کارش رو تضمین کند، گروه طراحان دیاکو ضمن داشتن همکاران متخصص و با تجربه در خدمت شما مشتریان جهت ارائه خدمات آماده می باشد. نوین کابین با دارابودن ۲۰ سال تجربه مستمر در طراحی و ساخت انواع کابینت آشپزخانه اعم از کابینت کلاسیک، مدرن و نئوکلاسیک و غیره آماده خدمترسانی به تمامی مشتریان ارجمند میباشد. در رابطه با بهترین بودن کابینت از نظر کیفیت کابینت تمام چوب از هر لحاظی بهتر است بجز قیمت ! بهتر است بدانید بهترین نوع کابینت آشپزخانه براساس سلیقه و سبک ساختمان شما دارد.

برای انتخاب و خرید بهترین کابینت آشپزخانه، باید به سه عامل رنگ – مدل، قیمت کابینت و جنس آنها باید توجه کنید. انواع مختلف کابینت چوبی با عنوان ام دی اف ، ممبران ، هایگلاس ، روکش چوب ، تمام چوب و pvc در دسترس شماست و می توانید با توجه به دکوراسیون خد انها را بررسی و متناسب با بودجه خود آن را سفارش دهید. 1. سبدهای سوپر مارکت: در ابعاد مختلف با توجه به اندازههای استاندارد کابینت تولید میشود. به طور کلی با انتخاب یک رنگ ایدهآل برای کابینت کلاسیک ممبران، تا سالها از وجود کابینت جدید بینیاز خواهید بود. این مزایا رو در کنار معایب کابینت ام دی اف در مطلب مربوط به کابینت آشپزخانه ام دی اف به طور کامل توضیح دادیم. به طور مثال اگر قیمت متری کابینت 3 میلیون تومان باشد برای محاسبه کابینت زمینی، باید قیمت متری کابینت را (سه میلیون) را در 60 درصد ضرب کنید که میشه یک میلیون و هشتصد هزار تومان کابینت زمینی داریم. و استفاده از پاخور و پایه پلاستیکی برای کابینتهای زمینی زیباتر از پایههای فلزی هست. و بیشتر ظاهر لوکسی دارند و برای استفاده روزمره داخل مطبخ مناسب نیستند. که البته امروزه در طرحهای بروز و مدرن از دکورها بیشتر برای متوازن کردن طراحی استفاده میشود.

1- رنگ پولیش برای کابینت ها و پروژه های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد. 1. و یک سری از آویزهایی که بهصورت سبدی هستند و معمولاً بین کابینت ها نصب میشوند. تاج، پاخور و زیر چراغ معمولاً از جنس دربها و متناسب با رنگ کل کابینت میباشد. 2. سطل زباله: که معمولاً در کابین زیر سینک نصب میشود. و مدل دیگر آن، روی سینک قرار میگیرد. که توسط یک میله استیل در محدوده بین سینک و آبچکان روی دیوار نصب میشود. معمولا از کابینت های تمام پی وی سی درسرویس های بهداشتی و کابینت سینک ظرفشویی استفاده می شود. مثلاً برای کشوی قاشق و چنگال از آن استفاده میکنیم تا همه بهصورت منظم قرار بگیرند. همچنین اگر طرفدار طرح های متنوع هستید بهتر است جنس کابینت را طوری انتخاب کنید که امکان پیاده کردن طرح های گوناگون بر روی آن امکان پذیر باشد. نمایی از یک طرح و ایده کابینت آشپزخانه مدرن می باشد از جنس هایگلاس برای آشپزخانه های بزرگ و دل باز همراه با طراحی اپن U شکل جزیره ای که حاوی بخش های دکوراتیو و کتابخانه ای است کابینت ها در این آشپزخانه بدون دستگیره هستند ، که جلوه و زیبایی و هم سادگی را در بر دارد.

این ورقهها سپس رنگ آمیزی و پولیش میشوند تا بافت و رنگ مورد نظر بر روی آنها ایجاد شود. 2- از مواد پلیمری و کامپوزیتی ساخته میشوند. کابینت روکش چوب: طرحهای کلاسیک کابینت چوبی یکی از طرحهای مورد علاقهی اغلب مشتریان است. به همین خاطر این انتخاب چه از لحاظ جنس و کیفیت و چه از لحاظ رنگ و طراحی، نیازمند دقتی همهجانبه است. و در مواقع ضروری میتوان به کمک کلیپس پاخور را جدا کرده و دوباره نصب نماییم. و در سبک کلاسیک تاج و پاخور و زیر چراغ وجود دارد. لازم به ذکر است که فاصله بین دو ردیف روبروی هم باید حداقل 120 سانتی متر باشد تا فضای کافی برای درب کابینت وجود داشته باشد. البته سرستون های چوبی ماشینی هم وجود دارند که به صورت آماده از بازار تهیه می شوند. هنگام خرید و تهیه کابینت، گزینههای متعددی پیشروی شماست. که بهراحتی میتوان پاخور را جدا کرده و دوباره در جای خود قرار دهیم. تعویض پردردسر و هزینهبر کابینت باعث میشود تا در انتخاب این دکوراسیون مهم وسواس بیشتری به خرج دهیم.

منبع بازسازی خانه در کرج