منبع:بازسازی خانه در کرج

82 مدل جدید کابینت آشپزخانه [شیکترین مدلهای 2022+نمونه کار ایرانی]

این کابینت ها فقط از بیرون و ظاهر کابینت ها براق و درخشنده هستند. بهتر است این نکته از قلم نیفتد که در حال حاضر اپن های جزیره ای این مشکل را نسبتا حل کرده اند و شما هم می توانید اپن داشته باشید و هم میز نهارخوری که در واقع همان جزیره است. روکش پلکسی گلاس کابینت های هایگلاس را ایجاد می کند که ظاهری شفاف و شیشه ای دارند. پس از جدا دادن و پرداخت کردن، بسیار چشم نوار می شوند. زیرا استفاده از کابینت هایی که با کیفیت بالا ساخته نشده اند. افرا: اگر به دنبال کابینت های چوبی یک دست و یک رنگ می باشید، خدماتور استفاده از این چوب را به شما پیشنهاد می دهد. ماندگاری بالا، نحوه نظافت و نگهداری، مقاومت در برابر رطوبت، حرارت و خش پذیری از جمله مهم ترین مواردی هستند که باید به هنگام انتخاب کابینت به آن توجه نماییم. بخاطر پرس شدن از مقاومت و دوام بالایی برخوردار هستن و قیمت بالاتری هم دارن. یکی از گران ترین نوع کابینت آشپزخانه، کابینت های چوبی می باشند. مانند ظروف پخت و پز عتیقه ، لیوان های طلاکاری شده و گلدان های مسی که جلوی پتینه آنها را می گیرند. در صورتی که شما به کابینت های چوبی علاقه مند باشید و خواهید از آنها در آشپزخانه خود استفاده نمایید.

اگر بخواهید این براقیت را درون کابینت ها نیز داشته باشید، نیاز است از دو لایه پلکسی گلاس استفاده نمایید. از آنجایی که کابینت های چوبی برای نصب، نیاز به نیروی کار زیادی ندارند. این ترکیب در برابر رطوبت هوا مقاوم است و آسیب زیادی نمیبیند و به همین علت کاربرد آن در محیط آشپزخانه که هنگام آشپزی رطوبتش بالا میرود، منطقی و مناسب به نظر میرسد. با وجود اینکه در سال های اخیر کابینت های آشپزخانه مدرن طرفداران زیادی پیدا کرده است، اما همچنان کابینت کلاسیک آشپزخانه جایگاه خود را در بین طرفداران حفظ کرده است کابینت کلاسیک آشپزخانه مناسب برای سلیقه هایی ست که عاشق طرح های اصیل سنتی و ظریف ایرانی هستند. اگر قصد دارید کابینتهای جدیدی برای آشپزخانهتان تعبیه کنید، در وهلهی اول بهتر است از یک کارشناس طراحی داخلی منزل کمک بگیرید تا آن چه انتخاب میکنید، از نظر طراحی و دیزاین، مناسب و شکیل باشد. انتخاب چوب گردوی آمریکایی درست ترین و مناسب ترین انتخاب است.

بهترین انتخاب برای این آشپزخونه ها متریالی با روکش ضدآب هست. که می توانید از هر مدل دستگیره، با توجه به سلیقه فردی خود برای آن استفاده نمایید. پیشنهاد درجه یک من به شما این است که می توانیم از ترکیب روکش چوب و روکش های گلاس استفاده کنیم. کابینت نئوکلاسیک گونهای ترکیبی از طرح مدرن و کلاسیک میباشد، به طوری که از ظرافتهای طراحی کلاسیک و از سادگی طراحی مدرن بهره برده است. از طرفی اگر به دنبال کابینت های چوبی هستید، که رگه های طبیعی روی چوب کاملا نمایان باشند. زیرا این کابینت ها از چوب های طبیعی ساخته شده اند. زیرا رگه های طبیعی روی چوب افرا، به شدت به رنگ خود چوب شبیه است. می تواند از طول عمر و مقاومت کابینت ها به شدت بکاهد. برای بعضی از ظروف، سرویس قاشق و چنگال، چاقوها و… معمولا برای آشپزخانههای کوچک بهرهی حداکثر از فضا باید در نظر گرفته شود تا به این دو هدف مهم بتوان دست پیدا کرد.

اما بخش های قابل رویت و درب های کابینت از ورق هایی با مغزی ام دی اف که اقدامات خاصی در آن ها اعمال شده، ساخته می شوند.روش ساخت ورق ممبران به این شکل است که، ام دی اف خام توسط دستگاه سی ان سی (CNC) حکاکی شده ،سپس تحت مکش و خلاء، روکش طرح داری از جنس پی وی سی روی ام دی خام حکاکی شده چسبانده می شود (البته تنها در یک سمت ورق این کارهای انجام می شود و سمت دیگر یک لایه از جنس پی وی سی سفید است که از ابتدا پشت ام دی اف خام توسط کارخانه، چسبانده می شود). همچنین حتماً لازم نیست که کار به صورت تمام چوب انجام شود بلکه می توان در بعضی از قسمت های کار به جای چوب از ترکیب ام دی اف و روکش چوب استفاده کرد. در نوع اول معمولا نقش و نگارهای بیشتری روی کابینت ها وجود دارند و افرادی که در گذشته خانه هایی کلاسیک داشته اند بیشتر از این سبک استفاده می کرده اند. به طور کلی ذات انسان زیبایی های طبیعی را بیشتر می پسندد. درخشندهترین نمونهی کابینت آشپزخانه، هایگلاس است به طوری که باعث بازتاب نور بیشتر در فضا شده و میتواند همانند یک منبع نوری گسترده، باعث روشن شدن فضای آشپزخانه شود.

منبع بازسازی خانه در کرج