منبع:بازسازی خانه در کرج

82 مدل جدید کابینت آشپزخانه [شیکترین مدلهای 2022+نمونه کار ایرانی]

به طورکلی نوع متریال، جنس بدنه، میزان ضخامت، رنگ، مدل، طرح، متراژ و تعداد کابینت ها در قیمت نهایی این محصولات اثر میگذارد. در این مدل، تعداد زیادی کابینت بکار رفته و چندین قفسهی شیشهای به زیبایی کار اضافه کرده است. یکی از دلایلی که باعث جذب طرفداران زیادی به سمت این نوع کابینتها شده است، نوع روکشی بوده که در آنها استفاده میشود. به عنوان مقال رنگ سفید و کرم کابینت وکیوم باعث بزرگتر دیدهشدن آشپزخانه میشود و برای خانه های کوچک ایده بسیار خوبی است. این اتفاق در لبه چسبان های سفید قابل مشاهده است. در صورتی که بر روی نوارها یا ورقه های لبه کابینت های خود رنگ زردی دیدید، بدانید که آن قسمت از لبه کابینت دچار سوختگی شده است. این کانترها به عنوان میزغذاخوری، اجاق گاز یا سینک ظرفشویی با توجه به سلیقه مشتری طراحی و تولید میشوند. کابینت رومی شباهت زیادی به سبک کلاسیک دارد با این تفاوت که کمی پرکارتر است و در طراحی آن از ستونهای استوانهای بلند و رنگهای سفید و طلایی و پتینه کاری بیشتر استفاده می شود. مطالعه مقاله “کابینت سفید مدرن” میتواند مفید باشد.

در بازسازی ساختمان بهصورت جزئی یا کلی، پوشش دیوارها میتواند تغییرات چشمگیری در زیبایی خانه شما به وجود آورد. آینه میتواند فضای خانه را لوکستر و مدرنتر نشان دهد. هم از لحاظ هزینه برایشان گرانتر تمام خواهد شد و هم اینکه خانه های نقلی امروز زیبایی کابینت های کلاسیک پرکار را نشان نمی دهند. اغلب محصولاتی مانند ممبران که طرح و نقش دارند و در تاج و درب آنها کنده کاری شده است، کمی فضا را کوچکتر نشان میدهند. تنها بدنه و درب کابینت باید از این جنس انتخاب شوند. ورق ونیل مقاومت و کیفیت بالایی دارد که باید توسط دستگاه های مجهز و پیشرفته روی امدیاف چسبانده شوند. این روکش ها از ورقه ای ونیل هستند. ورقه ای امدیاف در برابر ضربه، رطوبت و نم مقاومت بالایی دارند و همچنین قیمت آنها نسبت به کابینتهای تمام چوب مناسبتر است. این محصولات از لحاظ ظاهر شبیه به کابینتهای چوبی و طرح چوب هستند؛ اما قیمت متفاوتی با آنها دارند. معمولاً قیمت کابینت رو در ابتدا که میخوان به صورت حدودی بگن، به ازای هر متر طول بیان می کنند. به طور معمول یک کابینت زمینی به نسبت ۶۰ درصد و کابینت دیواری ۴۰ درصد قیمت محاسبه می شود.

همچنین با توجه به خصوصیات مثبت فراوان آن از قیمت مناسبی برخوردارند. همچنین در صورت تمایل، میتوانید با مشاوران و کارشناسان شرکت آکس چوب تماس گرفته و در خصوص انتخاب کابینت آشپزخانه جدید یا ترمیم و نوسازی آن، مشورت و نظرخواهی بگیرید. همچنین روکش به کار رفته برای این کابینت ها از جنس ورقه ای پلکسی است که درخشندگی خاصی را به محصول میدهد و به زیباتر شدن کابینت ها کمک میکند. برای این منظور شما می توانید رنگ مورد علاقه کابینت جدید خود و یا طرح آن را انتخاب کنید و اگر سبک مشخصی در آشپزخانه دنبال می شود طرح کابینت ها را متناسب با آن انتخاب کنید. نوع بازسازی مشخص باشد، کلی است یا جزئی؟ میزان بودجهای که برای بازسازی در نظر دارید از قبل تعیینشده باشد. گفتیم که کابینت امدیاف به عنوان قیمت پایه در نظر گرفته میشود و به آن کابینت اقتصادی گفته میشود؛ پس از آن، کابینت هایگلاس و کابینت ممبران در گروه کابینتهای گرانتر دستهبندی میشوند.

سلیقهی مشتری و بودجهی مالی که قرار است برای کابینتها در نظر گرفته شود. برای ساخت بیشتر کابینت های موجود در بازار به جز نوع تمام چوب آنها، از امدیاف استفاده میشود؛ البته نوع بی کیفت و ارزان قیمتی نیز وجود دارد که از نئوپان در ساخت آنها استفاده شده است. البته اگر هزینه آن برای شما زیاد است، میتوانید با ایدههای خلاقانه و استفاده از سایر روشهایی پوشاندن دیوارها، نقشهای زیبایی روی دیوارهای خانه داشته باشید. بنابراین ممکنه زیاد به مزایا و معایب اون توجه نکنن. بنابراین افراد با هدف ایجاد تغییر در فضای ساختمان بهمنظور بهرهوری بیشتر، تصمیم به بازسازی خانه میگیرند تا فضایی زیباتر را داشته باشند. پس بهجای اینکه خودتان تصمیم بگیرید که بازسازی را انجام دهید، کار را به افراد متخصص بسپارید. پس سعی کنید از نورهای مختلف برای ایجاد هر نوع فضایی که احتیاج دارید استفاده نمایید. چوب یکی از محبوب ترین مواد و مصالح ساختمانی است که علاوه بر استفاده ی تزئینی، در امر گرما و ایجاد فضایی مدرن نیز تاثیرگذار خواهد بود.

منبع بازسازی خانه در کرج