منبع:بازسازی خانه در کرج

82 مدل جدید کابینت آشپزخانه [شیکترین مدلهای 2022+نمونه کار ایرانی]

این ضرائب طبق قوانین اتحادیه کابینت سازان می باشد. حالا طولی که نیاز به کابینت دیواری دارید ضرب در این عدد می شود. دلیل استفاده از روکش چوب فقط کاهش هزینه کابینت نیست، بلکه دلایل دیگری نیز برای استفاده از روکش به جای خود چوب وجود دارد که یکی از آنها تنوع بسیار زیاد روکش در مقایسه با انواع چوبهاست. از بین همه کابینت هایی که گفتیم، کابینت ام دی اف، های گلاس، ممبران و یا روکش چوب با توجه به سبک و بودجه شما می باشد. قیمت و هزینه تمام شده واقعی کابینت، بسیار متفاوت از قیمت متری می باشد که کابینت ساز ها به مشتری ارائه می کنندو اما وقتی کارفرما و مشتری از کابینت ساز قیمت می خواهد، به شما قیمت متری می دهند. من هنوز دلیل واقعی این کار را متوجه نمی شوم. هزینه واقعی کابینت، غالبا در اکثر مواقع بیشتر از هزینه متری می باشد.

در حالیکه اگر شما قیمت متری کابینت یعنی متری 3 میلیون را هم در 5 متر محاسبه می کردید تا اینجا به همان قیمت 15 میلیون میرسیدید. به طور مثال اگر 5 متر طول دیوار باشد، ضرب در یک میلیون و دویست هزار تومان می شود و در نتیجه قیمت کابینت دیواری شما برای 5 متر می شود، 6 میلیون تومان. پیشنهاد درجه یک من به شما این است که می توانیم از ترکیب روکش چوب و روکش های گلاس استفاده کنیم. مهمترین نکتهای که در طراحی این جزیرهها باید به آن توجه کنید، هماهنگی طرح و مدل آن با دیگر کابینتهای آشپزخانه است. بدنه ای از جنس ام دی اف دارند که پس از تغییر شکل با pvc روکش می شوند. کابینت های چوب میتونن روکش هایی از جنس مختلف نظیر چوب گردو، چوب روسی و غیره داشته باشند. در رابطه با بهترین بودن کابینت از نظر کیفیت کابینت تمام چوب از هر لحاظی بهتر است بجز قیمت ! هر کابینت، بسته به کیفیت متریال و همچنین نحوهی استفاده مصرفکننده، عمر مفیدی دارد. نکتهی دیگری که در خصوص کابینت پولیشی مطرح میشود این است که پروسه تولید این کابینتها طولانی بوده و ممکن است برخی از مراکز تولیدی در مراحل مختلف تولید این محصول و رنگ کاری آن دقت و اهتمام کافی را به کار نبرند که در نتیجه محصول تولیدی مسلما از کیفیت لازم و ظاهر چندان جذابی بهرمند نخواهد بود.

این کابینت ها دارای محدودیت در رنگ و طرح می باشند و و نمی توان هر روکش چوبی رو با هر رنگ دلخواه انتخاب کنید. کابینت روکش چوب طبیعی بسیار خوب است و یکی از بهترین گزینه ها در بازار است. کابینت های های گلاس و طبیعی در هر دو متریال بالا از رنگ های ماتشون استفاده شود کار فوق العاده و شیک تری خواهیم داشت. اگر در انتخاب دو متریال ام دی اف و های گلاس شک دارید، نگران نباشید. این درها یک لنگه یا دو لنگه هستند اما به دلیل استفاده از ریل و قرقره های مخصوص قیمت بالاتری دارند بنابراین چندان رایج نیستند و در صورت نیاز از این مدل استفاده می شود. این آیتم ها براساس اتحادیه تعیین می گردد و همه کابینت سازها براساس همین قیمت ها باید به اجرای کابینت بپردازد. این مدل کابینت ها روی زمین قرار می گرفتند و از سطح رویی آنها هم برای انجام کارهای پخت و پز یا به عنوان میز غذاخوری استفاده می شد. اضلاع این مثلث یخچال، سینک ظرفشویی و اجاق گاز هستند چون پر کاربردترین مناطق آشپزخانه در زمان آماده سازی و پخت و پز غذا محسوب می شوند.. با وجود اینکه اغلب میزهای آشپزخانه را چندین بار در روز تمیز میکنیم، اما پنل پشت سینک و گاز در بیشتر موارد نادیده گرفته میشود.

برای اینکه کابینت دیواری بالا است و اگر می خواهید وسیله ای را از کابینت بردارید باید عمق آن کم باشد که برای شما راحت باشد و همچنین ارتفاع کمتر برای دسترسی راحت شما می باشد. به دلیل اینکه ضرائب آن ها نیز باید محاسبه گردد. اگر به دنبال محاسبه دقیق تر قیمت کابینت هستید، باید قیمت متری را در ضرائب هر قسمت ضرب کنید تا قیمت اصلی اجرای کابینت محاسبه گردد. در محاسبه عملیات ضرب قابلیت جابجایی مشکلی ندارد و عدد نهایی نیز یکسان است. این روکش ها مقاومت بسیار بالایی در برابر مواد شیمیایی و اسیدی دارند. این نوع کابینت از جمله پرطرفدارترین انواع کابینت نوع ممبران است که مشخصههایی مانند گلهای برجسته و یا حتی منبتکاری، بیشترین تأثیر را در انتخاب آنها دارد. هنگامی که به دنبال کابینت آشپزخانه های لوکس و تحویل به درب منزل در سراسر کشور هستید ، با فروشگاه آنلاین کابینت آشپزخانه برای اولین بار تماس بگیرید.

منبع بازسازی خانه در کرج