منبع:بازسازی خانه در کرج

82 مدل جدید کابینت آشپزخانه [شیکترین مدلهای 2022+نمونه کار ایرانی]

این نوع از کابینت ها در برابر رطوبت هوا مقاوم بوده و آسیب زیادی نمی بینند و به همین علت کاربرد آن ها در محیط آشپزخانه که هنگام آشپزی رطوبتش بالا میرود، مناسب است. از سبک مدرن شروع میکینم و سپس سبک کلاسیک، نئوکلاسیک ، ترانزیشنال ، اسکاندیناویایی، مونوکروم و روستیک بررسی می شود. سبک معاصر ترانزیشنال این امکان را می دهد که فضایی مدرن ایجاد شود که همزمان دلنشین و گرم باشد. سبک ترانزیشنال به نوعی گذار از کلاسیک به مدرنیته است. یکی از بزرگ ترین مشکلات این کابینت ها هم زنگ زدگی آن ها در مواجهه با رطوبت است در ضمن باز و بسته کردن درب کابینت های فلزی سر و صدای زیادی ایجاد می کند و به همین دلیل این کابینت ها طرفداران زیادی ندارند. رنگ ها کرم ، شیری ، سبز کم رنگ و رنگ های بسیار ملایم است که فضا را آرام و گرم نشان می دهد. سبک های کلاسیک جزئیات بسیار زیادی دارد. دستگیره هایی از جنس برنج و پوشش های رنگ براق روی چوب، ویژگی این سبک است.

بهتر است از انتخاب کابینتهای پر زرقوبرق یا کابینتهایی که مد سال هستند، اجتناب کنید. همچنین اگر سبک ساختمان شما نئوکلاسیک یا کلاسیک یا همان سلطنتی باشد، کابینت های شما نیز باید به همان سبک طراحی و اجرا شود. به طور متوسط قیمت ورق های ام دی اف به ازای هر مترمربع بین 2700000 تا 3200000 تومان می باشد. لازمه ایجاد مدل کابینت کلاسیک ، داشتن متریال از جنس چوب ، ام دی اف با روکش چوبی یا ممبران است. مطلب مرتبط: کدام رنگ ام دی اف برای کابینت آشپزخانه شما بهتر است؟ کدوم بخش زودتر به چشم شما اومد؟ تجملات زیادی در این سبک به چشم نمی خورد. با این تفاوت که نوعی نی هستند. تفاوت آن با سبک مینیمالیستی در آزادی عمل و کاربردی بودن آن است. در بین این سه دسته تفاوت های زیادی وجود دارد. رنگ استخوانی از ترکیب شدن رنگ های سفید و خاکستری به دست می آید.

ارائه قیمت منصفانه در کنار کیفیت عالی مهمترین چیزی است که مارا از سایر فعالان در این زمینه متمایز کرده است. این کابینت ها بسیار زیبا و پر جزییات هستند و از معایب آن ها تنها می توان به قیمت بسیار بالای آن ها اشاره کرد و البته مدت زمان زیاد برای آماده سازی و نصب آن ها. می توان از ترکیبی از مدل کابینت ممبران و های گلاس برای این سبک استفاده کرد. در ضمن اگر می خواهید از مواد شوینده ای که در بازار وجود دارد، استفاده کنید ابتدا حتما شیوه مصرف آن را بخوانید و مطابق آن نظافت را شروع کنید. در سبک معماری امروز، کمتر خانهای را میتوان یافت که فضای درون آشپزخانهاش از اتاق نشیمن یا هال، قابل دیدن نباشد؛ امروزه بیشتر آشپزخانه به شکل اوپن یا باز انتخاب میشوند، بنابراین آنچه درون آشپزخانه وجود دارد، قابل رویت است. در میان طیف رنگ انواع مدل کابینت جدید و مد سال، سفید بیش از سایر رنگ ها خودنمایی می کند. از میان انواع مدلهای کابینت آشپزخانه، کابینتهای چوبی گرانتر هستند چراکه چوب علاوه بر زیبایی منحصر به فرد، کیفیت بسیاربالایی هم دارد. سعی شده گرما و دلنشینی طراحی آشپزخانه و رنگ کابینت ها، تعادلی میان طبیعت و خانه ایجاد کند.

سعی شده در این سبک سادگی و کاربردی بودن اساس کار باشد. نقطه تمایز نوین کابین با سایر شرکتهای فعال در این زمینه داشتن نمایشگاهی دائمی جهت نمایش انواع کابینت آشپزخانه در تمامی مدلها به همراه مشاوران فروش مجرب است که بهترین راهنمای شما در هنگام خرید یک کابینت هستند. چون این اجرای این طرح کاملا برعهده یک تیم طراحی و کابینت سازی ایرانی بوده! دلیل این محبوبیت، گرما و صمیمیتی است که به فضا می بخشد. حسی که این فضا ایجاد میکنه یک حس فانتزیه که البته بعد از مدتی احتمالاً کمی دل صاحبش رو میزنه! برای جلوگیری از یکنواختی فضا لازم است که از تناژهای مختلف یک رنگ استفاده شود. دستگیرههایی هستند که از دستگیرههای مدل کلاسیک ازنظر طراحی کمی سادهتر هستند. انواع مدل کابینت پانل فلت ، در این دسته جای می گیرند. سایه روشن ها در این سبک بسیار اهمیت دارد. از جمله معایب اصلی این جنس از کابینتها بحث ناسازگار بودن با محیط است و استفاده از چوب خام در این جنس بسیار زیاد است.

منبع بازسازی خانه در کرج