منبع:بازسازی خانه در کرج

8 نکته طلایی که برای انتخاب کابینت باید بدانید – دکو شایلی

انواع کابینت با روکش های گلاس شامل کابینت اکلیلی، مات و براق بصورت ساده و طرح دار می شوند که در میان آن ها کابینت اکلیلی بسیار معروف است. روکش Niemann تنوع بالایی در انواع طرح چوب، طرح بتن و ساده دارد و از لحاظ کیفیت قابل مقایسه با سایر روکش های ملامینه نیست. 2- روکش AGT در انواع مات، براق، طراح دار و ساده وجود دارد. انواع روکش های AGT نیز تنوع بالایی در طرح و رنگبندی دارد. 1- بطور معمول ضخامت درب کابینت با روکش AGT ، 16 میلیمتر است. 4- با توجه به اینکه ضخامت درب کابینت نسبت به سایر مدل ها بیشتر است، این نوع کابینت قیمت بالاتری دارد. 1- جدیدترین مدل کابینت است، در نتیجه آشپزخانه ای به روز خواهید داشت. 1- سطح براق کابینت زیبایی خیره کننده ای به آشپزخانه می دهد که قابل مقایسه با کابینت های ممبران و لمینیت نیست. یکی از لوکس ترین طرح های کابینت در سبک مدرن که اخیرا محبوبیت زیادی پیدا کرده است، کابینت با درب شیشه ای است. در عین حال اگر فلز را به عنوان متریال کابینت آشپزخانه تان انتخاب کرده اید، باید این را بدانید که درهای کابینتهای فلزی خیلی سریع خط می افتند و یا فرو می روند.

بامبو در ابتدا به عنوان یک انتخاب ایده آل برای کفپوش خانه مشهور شد، اما اکنون از آن برای ساخت کابینت های آشپزخانه دیدنی و جذاب نیز استفاده شده اس و طرفداران زیادی هم پیدا کرده است. کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید با جزیره سفید مشکی و کابینت هایی مشکی: دراین ایده ابتدا متوجه وجود کابینت های مشکی نخواهید شد، رنگ غالب در این آشپزخانه سفید می باشد و برای همین می توانید این آشپزخانه را سفید درنظر بگیرید، موردی که در این طرح کابینت آشپزخانه به چشم می خورد و اهمیت زیادی هم دارد وجود کابینت های متعدد است. 4- در یک نگاه متوجه خواهید شد که روکش پلاستکی است، به همین دلیل از لحاظ زیبایی در رتبه آخر قرار می گیرد. 1- پی وی سی نوعی روکش پلاستیکی است، از این رو قیمت مناسبی دارد. ورق های پی وی سی دارای طرح ها ورنگ های متنوعی هستند و نیازی به رنگ آمیزی ندارند. کابینت پی وی سی شناخته شده ترین نوع کابینت ملامینه است. سیستم های مختلفی برای انتخاب کردن شما وجود دارد که عبارت هستند از ال شکل، یو شکل، وی شکل و راهرویی که هر کدام از این سیستمها زیبایی ها و مزایای خاص خود را دارا هستند.

البته در روش ماشینی، دستگاه ها به صورت هوشمند بعد از انجام لبه چسبانی، این چسب ها را پاک می کنند. ال شکل باشد یا به صورت راهرویی از اشیا؟ سبک رومی یا سلطنتی از سبکهای مورد توجه طراحان و معماران حرفهای در طراحی داخلی خانههای لوکس و مجلل است. 1- کابینت طرح انزو جزو طرح های لوکس در سبک نئوکلاسیک شناخته شده است. در سال های اخیر کابینت انزو شهرت زیادی داشته است و شاید این سوال برایتان مطرح شود که کابینت انزو چیست ؟ با تمام توضیحات ارائه شده، شاید هنوز برای بسیاری افراد انتخاب کابینت مناسب کار سختی باشد. بعضی افراد پس از سال ها زندگی در یک خانه و محل مشخص تصمیم می گیرند که محل زندگی خود را عوض کنند و محل جدیدی را برای زندگی برگزینند. 4- این کابینت ها را می توان به سادگی و با یک پارچه نم دار و کمی آب و صابون تمیز نمود. 4- با یک دستمال نم دار می توان سطح کابینت را تمیز نمود. اگر میخواهید دکوراسیون آشپزخانه را سادهتر و آرامشبخش طراحی کنید، بهتر است به خرید کابینت آشپزخانه به رنگ سفید فکر کنید.

امروزه کابینت هایگلاس مات در دکوراسیون آشپزخانه مدرن مد شده است. از عمدهترین متریالی که در ساخت کابینت مدرن کاربرد دارند و اتفاقا در این مدل، بسیار خوش مینشینند، میتوان به مدل کابینت امدیاف و کابینت هایگلاس اشاره کرد. ضمناً وجود تاج سرستونهای جذاب در کابینت ممبران به زیبایی فضای آشپزخانه کمک خواهد کرد. در مقابل سبک کلاسیک، در طراحی مدرن استفاده از رنگها آزادانهتر است و میتوان رنگهای مختلف را انتخاب کرد. در این تصویر میتوانید به خوبی فضای کابینتها را در کنار قفسهها و المانهای دیگر آشپزخانه ببینید. نظم دهنده های ریلی داخل کابینت برای سهولت در دسترسی به محتویات داخل کابینت و استفاده بهینه از فضای داخلی کابینت آشپزخانه استفاده می شوند. اگر قد کوتاهی دارید، از کابینت های کلاسیک استفاده کنید تا برای باز کردن آن مشکلی نداشته باشید. خوشبختانه کابینت هایگلاس به گونهای بوده که پاک نمودن چربی و مواد متفاوت دیگر از روی آن آسان بوده و شخص از این بابت دچار عذاب و سختی نخواهد شد.

منبع بازسازی خانه در کرج