منبع:بازسازی خانه در کرج

6 ویژگی مهم کابینت آشپزخانه مدرن – اشنیز

این کابینت ها از پلای وود که ماده ای مرکب از چوب و پلاستیک است ساخته میشوند. خوشبختانه کابینت هایگلاس به گونهای بوده که پاک نمودن چربی و مواد متفاوت دیگر از روی آن آسان بوده و شخص از این بابت دچار عذاب و سختی نخواهد شد. چرا که انتخاب سبک مدرن در برخی از منازل سبب ناهمگونی وسایل خواهد شد. • برخورداری از وزن متناسب؛ کابینتهای هایگلاس با وجود ساخته شدن از جنس ام دی اف و قرارگیری روکش مخصوص بر روی آن از وزن چندان بالایی بهرهمند نبوده و در دستهی کابینتهای سبک قرار میگیرند. کابینت هایگلاس ، یکی دیگر از مدلهای کابینت مدرن است که از امدیاف خام تشکیل شده است، اما پوششی که بر روی آن کشیده میشود، بسیار براق و درخشنده است و باعث انعکاس نور بسیار بالایی در آشپزخانه میشود؛ به همین دلیل از کابینت هایگلاس در آشپزخانههای کوچک یا کمنور به وفور استفاده میشود. این کابینت ها که با نام وکیوم نیز شناخته می شوند دارای مغزیِ ام دی اف یا نئوپان هستند که با رو کشهای مخصوص وکیوم می شوند که از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. به همین سبب حتما برای سفارش و خرید این محصولات به سراغ مراکز مورد اطمینان رفته و با تهیهی محصولاتی با کیفیت و زیبا تا سالها از استفاده و حضور این کابینتها در آشپرخانه خود لذت ببرید.

دلیل این موضوع عدم شفافیت کابینت کاران و نداشتن رویه و دستورالعمل مناسب جهت قیمتگذاری است به علت رقابت زیادی که در میان کابینت سازان مخصوصاً وجود دارد متاسفانه عده ای از افراد برای اینکه بتوانند مشتری را از آن خود کنند، اقدام به ارائه قیمتهای غیرواقعی و زدن ترفندهای مغایر با اصول کاری حرفه ای می کنند که نتیجه آن ایجاد بی اعتمادی بین کابینت سازان و مشتریان خواهد شد. با وجود اینکه در سال های اخیر کابینت های آشپزخانه مدرن طرفداران زیادی پیدا کرده است، اما همچنان کابینت کلاسیک آشپزخانه جایگاه خود را در بین طرفداران حفظ کرده است کابینت کلاسیک آشپزخانه مناسب برای سلیقه هایی ست که عاشق طرح های اصیل سنتی و ظریف ایرانی هستند. کابینت نئو کلاسیک با آمیختگی دو سبک پرطرفدار مدرن و کلاسیک توانسته توجه بسیاری از متقاضیان نصب کابینت را به خود جلب کند. انزو نام برند تولیدی شرکت Zentique هست که در ایران کابینت های مشابه تولیدات این شرکت با نام کابینت انزو شناخته میشن. تولید کابینتهای انزو به دلیل ویژگیهای منحصر به فرد خود (حساسیت و ظرافت) معمولا در تمامی مراکز تولیدی کابینت انجام نمیشود و تنها در کارگاههای مجهز به دستگاههای پیشرفته و مخصوص تولید آن صورت میپذیرد.

شما می توانید بر اساس سلیقه خود هر یک از کابینت های ممبران، هایگلاس، ام دی اف، کابینت های کلاسیک چوبی و … رنگ بندی کابینت های گلاس بسیار متنوع است این نوع کابینت ها در طیف وسیعی از رنگ ها از سفید و مشکی گرفته تا زرد و قرمز و بنفش بر اساس سلیقه شما قابل سفارش است. کابینت های ممبران که در دسته کابینت های کلاسیک طبقه بندی می شوند دارای ویژگی ها و مزایای قابل توجهی هستند که می توانند دلیل انتخاب شما برای کابینت های آشپزخانه تان باشند. با حذف کلیه دلال ها و واسطه ها ، طراحی و اندازه گیری می توانیم کابینت های جدید و با کیفیت بالا را مستقیماً به شما تحویل دهیم اما با قیمت های مناسب .محصولات ما فقط با اجزای ممتاز و چوب های درجه یک تولید می شوند ، بنابراین در ساخت کابینت ها گوشه ای لب پر نمی شود. پس از پولیشکاری به واسطهی دستگاههای مخصوص، مرحلهی حساس پولیشکاری با نمد یا نوع پنبهی مخصوص آغاز میشود.

پرداخت و زیرسازی سطح چوب و رنگ آمیزی آن باعث زیباتر شدن بافت و رگههای چوب میشود. آشپزخانه قلب هر خانه است پس باید برای زیباتر شدن دکوراسیون قلب خانه سلیقه به خرج داد، کابینت های آشپرخانه در انواع مدل های مختلف و جدید وجود دارند که انتخاب آن ها کامل سلیقه است اما برای انتخاب آن ها بد نیست یک سری نکات را بدانید. اما به مرور زمان این ورقه ها جای خود را به مواد محکم تر و زیباتر مثل سنگ و کوارتز دادند. • طول عمر مناسب؛ طول عمر به نسبت بالای کابینتهای هایگلاس سبب شده تا بتوان با خیالی آسوده سالها از این کابینتها در آشپزخانه خود استفاده نمود. البته باز هم مانند بقیه امور زندگی و خانه، بهتر است ابتدا از ایجاد خرابی و مشکل پیشگیری کنید تا نیازی به تعمیر نباشد؛ بعضی از کابینت ها فلزی است و در مقابل آب مقاوم تر است، ولی جنس بعضی دیگر چوبی یا از مواد MDF است و اگر با آب تماس داشته باشد، به مرور می پوسد و از بین می رود. قیمتهای کابینت های کلاسیک ممبران میتواند به عوامل متعددی بستگی داشته باشد، پیشنهاد می کنیم که جهت استعلام قیمت دقیق کابینت های کلاسیک ممبران با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

منبع بازسازی خانه در کرج