منبع:بازسازی خانه در کرج

6 راز طلایی برای بازسازی بهتر خانه

یکی از لوکس ترین طرح های کابینت در سبک مدرن که اخیرا محبوبیت زیادی پیدا کرده است، کابینت با درب شیشه ای است. به دلیل اینکه چوب حس نزدیکی به طبیعت دارد این نوع کفپوش ها محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. با استفاده از خدمات تیم شارین می توانید بهترین سبک ها را در خانه ی خود اجرا کرده و زیبایی خانه ی خود را دو چندان نمایید. این کفپوش ها اگر کامل از چوب های جنگلی ساخته شده باشند پارکت و اگر از یک یا دو لایه نازک ام دی اف ساخته شده باشند لمینت نامیده می شوند. این کفپوش ها از خاک رس و سفال درست می شوند و در دو نوع بدون لعاب و لعاب دار به صورت مات و براق وجود دارند. مثلا در خصوص مبلمان منزل این نکات را مد نظر داشته باشید. توصیه های زیاد دیگری در خصوص چینش مبلمان وجود دارد. چون بازسازی آشپزخانه نیاز به رعایت جزئیات بیشتری دارد. در بازسازی آشپزخانه از کابینت ها شروع کنید.

معمولا بازسازی آشپزخانه از بازسازی خانه جدا دیده می شود. موکت عایق حرارت بوده و در زمستان خانه گرمتر است. سایر طرح های کابینت شامل پانل روکش دار، قاب و صفحه، قاب و صفحه مهره دار، صفحه برجسته مربع، صفحه منحنی و صفحه جامع است. از های گلاس نباید به عنوان صفحه کابینت یا کانتر استفاده نمود، زیرا مقاومت این متریال در برابر ضربه و خراشیدگی پایین است. از نظر مقاومت به سختی چوب بلوط بوده و در رنگ های بلوند و کهربایی موجود هستند. ولی باید مبلمان خود را طوری بچینید که مساحت خانه شما بیشتر از حد معمول به نظر برسد و از طرفی مرتب باشد. ترکیب رنگ بین کابینتها، رنگ دیوار و کف آشپزخانه ممکن است به نظر برخی از افراد بیروح برسد اما این ترکیب باعث توجه بیشتر به جزئیات میشود. به طور کلی مراکز متعددی به عرضهی کابینت هایگلاس میپردازند که از میان این مراکز برخی تولیدکننده و برخی تنها فروشنده این محصولات هستند.

سبک طراحی کابینت ها هم به صورت کلاسیک است که هماهنگی کاملی با رنگ اون داره. اگر جنس کابینت های شما چوبی است، می توانید برای زیباتر و سالم تر ماندن آن ها گاهی از واکس مخصوص چوب استفاده کنید. چیدمان مبل های شما باید به گونه ای باشد که اولا همه فضاهای در دسترس برای نشستن را پر کند و از طرفی آن قدر زیاد نباشد که رفت و آمد را سخت کند. همچنین در خصوص چیدمان مناسب مبل ها توجه کافی داشته باشید. این نوع کفپوش ها معمولا برای هر نوع آب و هوایی مناسب هستند. بهتر است برای یافتن این سوال با شمارهی ۰۲۱۷۷۱۲۷۸۷۱ تماس بگیرید و با متخصصین آکس وود مشورت کنید. برای این منظور باید با تلفن دفتر (۰۲۱۷۷۱۲۷۸۷۱) تماس بگیرید. در این مطلب میخواهیم در مورد کابینت آشپزخانه و نحوهی انتخاب مناسب ترین متریال کابینت برای هر مدل آشپزخانه ای، مطالبی رو بهتون بگیم.

فرش یا موکت: شما می توانید روی هر کدام از انواع کفپوش ها فرش یا موکت بیندازید. پس از آن سراغ کاشی های بین کابینتی رفته و آن ها را مناسب کابینت های خود انتخاب کنید. پس از آن به نورپردازی توجه کنید. توجه کنید که اگر محیط شما مرطوب است بهتر است از ترموود استفاده کنید. که منسوخ شده و محبوبیت بالایی ندارد. هستند. کفپوش های سرامیکی بسیار ساده شسته می شوند و دوام بالایی دارند. پنل های دکوراتیو سه بعدی، پوستر سه بعدی، دیوار پوش، سنگ دکوراتیو، شیشه تزئینی، تایل آلومینیومی و کاغذ دیواری. به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، جاهد سعدانی مدیرعامل شرکت دانشبنیان فنی مهندسی فرساد صنعت البرز با بیان اینکه دستگاه سی ان سی در سه مدل تخت، منبت و حکاکی محصول تولیدی این شرکت است، گفت: این ماشینآلات در صنایع چوب و کارگاههای نجاری برای حکاکی، برش زدن و ایجاد هر نقش و نگاری روی ام دی اف و چوب مورد استفاده قرار میگیرد.

منبع بازسازی خانه در کرج