منبع:بازسازی خانه در کرج

6 راز طلایی برای بازسازی بهتر خانه

و یکی از زیباترین مدل دستگیره کابینت سبک مدرن، همین دستگیره توکار میباشد. البته واقعا در این مدل خاص زیاد باعث سردی محیط نشده. کابینت ممبران تمام فضای آشپزخونه رو پوشش میدن و محیط رو کاملا بهینه میکنن. اگر محیط شما رطوبت بالایی دارد، از کابینت های چوبی و فلزی استفاده نکنید. 1- در برابر رطوبت مقاوم است و موجب ماندگاری بیشتر کابینت می گردد. مقاومت و دوام این کابینت ها به نسبت کابینت های ام دی اف و یا ممبران، بسیار بیشتر است. قیمت کابینت های ممبران یا وکیوم از کابینت های ملامینه و ام دی اف بیشتر می باشد. در صورتی که از چسب های نامرغوب و کیفیت پایین در چسباندن روکش کابینت های ممبران استفاده شود. حال کابینت زمینی در برخی موارد در فضایی نصب میشود که پشت کابینت، دیواری وجود ندارد. با این حال من ترجیح میدهم قفسه های بازی ببینم که روی آن اشیا آنتیک و قدیمی قرار گرفته باشد.

اما در ایران کابینتهایی که با طرحهای مشابه کابینتهای شرکت Zentique ساخته میشن، حتی با اینکه ساختهی شرکتهای دیگری و حتی شرکتهای داخلی هستن، به کابینت انزو معروفن. اگر چه هر ساله مدل و طرحهای جدیدی از کابینت آشپزخانه عرضه میشود، اما لزوما همهی آنها مناسب آشپزخانهی ما نیست. کابینت های ممبران با نام های کابینت وکیوم و یا کابینت پی وی سی هم معروف هستند؛ ممبران، متریال جدیدی نیست، بلکه در واقع یک نوع روکش از جنس پلاستیک است که روی mdf کشیده میشود. کابینت های گلاس یکی دیگر از انواع کابینت های آشپزخانه می باشد، که مغزی آن از ام دی اف سفید و رویه آن از جنس های گلاس می باشد. در زمان هایی به سر میبریم که آشپزخانه های سفید و طوسی مد هستند. کابینت های ام دی اف دو نوع خاص در طراحی دارد که چند سالیست بسیار رواج پیدا کرده است. 6- در مقایسه با سایر روکش های غیر طبیعی هزینه بیشتری دارد. همچنین رنگ های چوب طبیعی در طراحی آشپزخانه مدرن و معاصر همیشه خوب عمل کرده و رنگ و بافت مدرنیته را به فضا می بخشند. یکی از مشکلات اساسی کابینت های وکیوم یا ممبران، تنوع بالای طرح و رنگ آن می باشد.

از آنجایی که کابینت های ممبران رویه ای از پی وی سی دارند، در صورت اجرای این طرح ها ممکن تمامی سطح کابینت ها به خوبی با لایه پی وی سی پوشیده نشوند. روکش این نوع از کابینت آشپزخانه در صورتی که با اجسام برنده و تیز برخورد نماید، باید تعویض و تعمیر گردد. اما تنوع بالای این کابینت ها زمانی جزو معایب کابینت ها محسوب می شود، که شما بخواهید کابینت های خود را تعمیر و تعویض نمایید. این کابینت ها در صورتی که در برابر نور خورشید قرار بگیرند. اما در صورتی که از طرح های درشت استفاده شود و از استفاده جزئیات زیر پرهیز شود، این مشکل به راحتی حل می گردد. تمامی این حکاکیها با استفاده از دستگاههای تمام اتوماتیک سیانسی انجام میشوند که ظرافت کار را بالا میبرند. کابینتهای آشپزخانه MDF به آسانی تمیز میشوند و به همین دلیل برای استفاده در آشپزخانه بسیار ایدهآل و مناسب میباشند. به همین دلیل چند سالی است طرفداران زیادی را در بازار پیدا کرده است. به طور مثال اطراف دستگیره ها به دلیل برخورد ناخن ها، پس از مدتی به راحتی جای خراشیدگی ها را می توانید مشاهده کنید. بنابراین نیاز است تا، در فاصله زمانی های کوتاه، آن را تمیز کنید.

زمانی که کار به افراد متخصص سپرده شود، با زمانبندی صحیح و انجام کارهای موازی با چند گروه، کار را سریعتر پیش میبرند. زیبایی این مدل به اندازه ای چشمگیر است که سال ها از جذابیت آن لذت خواهید برد. بنابراین با فرارسیدن سال نو و شروع تمیزکاریها، ممکن است هرچه کاشیها را تمیز کنید، ظاهرشان مثل روز اول نشود. هنگامی که کابینت های ممبران انتخابی شما، پس از چند سال خراب شود. 3. کابینت زمینی آشپزخانه: این نوع از کابینتهای آشپزخانه تشکیل شده از یونیتهایی است که بر روی زمین قرار دارند و در کف آشپزخانه نصب میشوند و صفحه کابینت باید بر روی یونیت زمینی قابل نصب شدن باشد. خرید مناسب کابینت می تواند استفاده کاربردی از آن را تا مدت ها قابل استفاده کند. در صورت ایجاد کوچک ترین لکه روی آن، به راحتی قابل مشاهده است. برخی از آشپزخانه ها فقط یک دیوار دارند و فضای کوچک امکان طراحی کابینت آشپزخانه با سبک ها دیگر را نمی دهد. استفاده از دیوار برای نصب کابینت آشپزخانه کوچک بهترین گزینه است. معمولا، درهای عمودی باز شو کابینتها در کارگاهها ساخته و پس از انتقال به محل نصب، با لولا بر روي يونيتها نصب ميشوند. هیچکدام از ترفندهای خانه آرایی، کارآمدتر از نصب آینه برای دلباز نشان دادن خانه و ایجاد حس آرامش در بدو ورود نیست.

منبع بازسازی خانه در کرج