منبع:بازسازی خانه در کرج

17 مدل کابینت جدید سال 1400: جدیدترین مدل کابینت – دکومگ

جزیره، میز کار مربع ، مستطیل یا دایره ای است مستقل از کابینت های آشپزخانه که تا زمانی که فضای کافی برای نصب آن وجود داشته باشد می تواند در طرحها و مدل های دلخواه بصورت ثابت و یا متحرک در آشپزخانه خودنمایی کند. با توجه به اینکه امروزه انواع مدل کابینت با تنوع رنگ و طرح بسیار بالا در بازار موجودند، انتخاب کابینتهای نامناسب که بدون تناسب با مدل خانه و شرایط آشپزخانه شما انتخاب شوند، مانند وصلهی ناجوری است که در اولین نگاه، توی ذوق میزند و خود را بیقواره نشان میدهد؛ بنابراین لازم است در انتخاب کابینت آشپزخانه و از همه مهمتر تناسب آن با فرم کلی خانه، هماهنگی و تناسب اجزا را رعایت کنید و از انتخابهای شتابزده و صرفا به دلیل زیبایی یا ترند بودن مدل کابینت ، اجتناب کنید. طرح حک شده روی این کابینت ها با توجه به سلیقه مشتری انتخاب میشود. البته در این مدل با اینکه کمی نور محیط کمه، اما به صورتی نیست که شما رو اذیت کنه. نصب یک ردیف کابینت های مدرن در محیط پخت انتخاب مناسب و جالبی می باشد.

اما انتخاب جنس در این خش خوردن خیلی اهمیت بالایی دارد. جنس براق زیباتر بوده و مقدار کمی گرانتر است؛ و در برابر خط و خش مقاومت کمتری دارد. جنس مات قیمت پایینتر و مقاومت بیشتری در برابر خط و خش دارد. البته این قسمت در معرض ضربه، خط و خش و آغشته شدن به مواد غذایی و ریخته شدن آب روی آن هست. به این صورت که ابتدا ورقهای آهنی با ضخامت 0.5 یا 0.6 میلیمتر را برش داده و قسمتی از کنارههای آن را قوطی میکنند که شکل بگیرد؛ و استحکام داشته باشد. یک نوع آن که کابینت هایگلاس و نوع دیگر آن به کابینت آشپزخانه ممبران معروف است. معادل انگلیسی آن High Gloss است و ربطی به High Glass و شیشه ندارد. قسمت پشت آن را با mdf سه میل یا فیبر پوشانده و دو عدد دیواره کناری توسط کف و سقف و تیرک اضافه (فیتگ) به هم اتصال دارند. این نوع صفحه از چند لایه mdf تشکیلشده و یک رویه نازک HPL روی آن را پوشانده است. کابینتهای فلزی با داشتن قابلیت طرحها و رنگهای مختلف امکان هماهنگی با دکوراسیونهای مختلف را نیز دارد؛ بنابراین افراد خاصی این نوع کابینت را سفارش میدهند. سپس قسمتهای مختلف را با جوش co2 به هم متصل میکنند.

تمامی قسمتهای کابینت از ورق آهنی که بهصورت قوطی شده هستند استفاده میشود. دربهای ویترینی شیشهخور بیشتر در کابینت های کلاسیک کاربرد دارد؛ و در سبک های مدرن کمتر استفاده میشود. سبک های رایج کابینت آشپزخانه کابینت مدرن آشپزخانه، کابینت کلاسیک یا فرانسوی آشپزخانه و کابینت شیکر هستند. نوین کابین با دارابودن ۲۰ سال تجربه مستمر در طراحی و ساخت انواع کابینت آشپزخانه اعم از کابینت کلاسیک، مدرن و نئوکلاسیک و غیره آماده خدمترسانی به تمامی مشتریان ارجمند میباشد. در ابتدا بدنه کابینتها از جنس ورق فلزی ساخته میشد. بدنه کابینتهایی را که روی دیوار نصب میشوند را اصطلاحاً کابینت دیواری میگویند. و کابینتهایی را که روی زمین هستند؛ و پشت آن خالیست، یعنی به سمت پذیرایی است؛ و نما دارد را اُپن مینامیم. صفحه کورین مقاومت خوبی در مقابل مواد شیمیایی و آب دارد. اشاره کرد. همچنین از جدیدترین محصولات نظم دهنده ریلی کابینت می توان به کنج جادویی اشاره کرد که برای کابینت هایی که در گوشه آشپزخانه قرار گرفته اند و دسترسی به آن ها سخت می باشد مورد استفاده قرار می گیرد. 2) درب و نمای کابینت : مهمترین بخش کابینت چوبی کلاسیک درب و نمای آن است که به صورت ترکیبی از چوب و امدیاف خام و روکش چوب ساخته میشود.

بیشترین نمای بیرونی کابینت را درب کابینت آشپزخانه تشکیل میدهد. سعی کنید مواردی را انتخاب کنید که هماهنگ با ساختار و مدل کلی منزل و آشپزخانه شما باشید. با توجه به نکات گفته شده هر کابینتی یک سری ویژگیهای خاص خودش را دارد و شما باید با توجه به میزان بودجه، اندازه آشپزخانه و نیازتان یکی از آنها را انتخاب نمایید. بهترین مدل کابینت ام دی اف: همان طور که می دانید کابینت آشپزخانه از اصلی ترین و مهم ترین بخش ها در آشپزخانه است و در زیبایی فضا نقش بسیار مهمی دارد. تمام سعی متخصصان در گروه تکساز کابینت ارائه بهترین کیفیت توأم با نازلترین قیمت برای شما عزیزان است. در چنین موقعیتی حس میکنیم برخی موارد شفاف نیست؛ و ممکن است گمراه شویم. مهمترین دلیل رنگ آمیزی کابینت چوب طبیعی، محافظت آن در برابر رطوبت و آفتاب است که با استفاده از رنگهای پلی اورتان یا پلی استر این امر محقق میشود. نکته دیگر جنس یراق آلاتیست که در ساخت این کابینت ها استفاده میشود. البته در حالت عادی قدیمی شده و امروزه استفاده نمیشود. شیشههایی هستند که توسط یک کلید هر دو حالت مات و شفاف را میتواند داشته باشد. این رویه به دو حالت مات و براق میباشد.

منبع بازسازی خانه در کرج