منبع:بازسازی خانه در کرج

17 مدل کابینت جدید سال 1400: جدیدترین مدل کابینت – دکومگ

در واقع، بهترین مدل کابینت آشپزخانه ، مدلی است که متناسب با محیط خانه و چیدمان منزل ما و همچنین متناسب با متراژ آشپزخانه انتخاب شود؛ در کنار به کارگیری این معیارها و سپس در نظر گرفتن جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه که هر ساله به بازار عرضه میشود، میتوانید کابینتهای شیک و جدید داشته باشید و به زودی از حضور آنها در آشپزخانهتان خسته و دلزده نشوید. مدل های کابینت آشپزخانه ممبران بهتون کمک میکنه که یک طرح مناسب برای آشپزخانه خودتون انتخاب کنین و اون رو به کابینت ساز ها ارائه بدین. امروزه به دلیل تنوع بسیار بالایی که در طرح و رنگ کابینت ها وجود دارد. این مغزی بشدت به آب حساس است و مقاومت پایینی دارد. همچنین استفاده از رنگ های تیره ممکن است فضای آشپزخانه را شلوغ و آشفته جلوه دهد. همه و همه در کیفیت کار تاثیر گذار خواهد بود و شرکت بازسازی ساختمان و نوسازیی ساختمان هیرادانا تلاش میکند تمامی مراحل کار را به بهترین حالت ممکن و با خواستت نیازهای کارفرما به پایان رساند. آشپزخانههای مدرن در رنگها و مدلهای مختلفی طراحی و تولید میشوند اما ویژگیهای خاصی در تمام آنها مشترک است که نسبت به کابینت کلاسیک تمایز ایجاد میکند. شرایط محیطی را در انتخاب چوب برای کابینت چوبی کلاسیک در نظر بگیرید همچنین اگر رنگ خاصی را برای کابینت کلاسیک مد نظر دارید بهتر است چوب روکش زیر کار طوری انتخاب شود که با رنگ مورد نظر تطابق داشته باشد برای مثال روکش بلوط برای رنگ سفید و روکش راش گردو و ملچ برای رنگ چوب طبیعی و قهوه ای مناسب تر هستند.

از مهم ترین نکاتی که در انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه، باید مد نظر داشته باشید، هماهنگی رنگ کابینت ها با تمامی عناصر موجود در فضای آشپزخانه است. 2. اگر نور فضای آشپزخانه کم است، بهتر است از رنگ های روشن استفاده نمایید. استفاده از این رنگ ها می تواند باعث به وجود آمدن احساس آرامش در فضای آشپزخانه شما شود. فضای آشپزخانه: یکی از ابتدایی ترین نکاتی که در هنگام انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه، باید به آن توجه داشته باشید، فضای آشپزخانه است. کفپوش سرامیکی: یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین انواع کفپوش ها، کفپوش های سرامیکی هستند. تقریبا 70 درصد از فضای آشپزخانه را کابینت ها، اشغال می کنند. در صورتی که فضای آشپزخانه شما کوچک است، بهتر است از انتخاب رنگ های تیره برای کابینت ها خودداری نمایید. 3. اگر فضای آشپزخانه شما کوچک است، بهتر است کابینت های کلاسیک با طرح های ریز را فراموش نمایید. زیرا موجب کوچک تر نشان دادن فضای آشپزخانه شما می شود.

استفاده از رنگ های روشن می تواند فضای آشپزخانه را بزرگ تر نشان دهد. زیرا این کابینت ها علاوه بر بزرگ تر نشان دادن فضای آشپزخانه، تاثیر شگفت انگیزی روی نورپردازی و روشنایی آشپزخانه می گذارند. همچنین این رنگ زیبایی و روشنایی بسیاری به فضای آشپزخانه می بخشد. از ویژگی های بارز این نوع کابینت کلاسیک، می توان به ایجاد احساس صمیمیت و دلنشین شدن فضای آشپزخانه اشاره نمود. در این صورت می توانید فضایی دلنشین تر و زیباتر در آشپزخانه خانه خود داشته باشید. در این صورت می توانید با اطمینان بیشتر و درست تر رنگ کابینت ها را انتخاب نمایید. از طرفی استفاده از این رنگ کابینت آشپزخانه، می تواند این امکان را به شما بدهد، که هر رنگی را با آن سازگار نمایید. از محبوب ترین کابینت های کلاسیک آشپزخانه، می توان به کابینت های سفید رنگ اشاره نمود. 4) رنگ آمیزی کابینت : با توجه به اینکه MDF خام و چوب خام بافت آسیب پذیری نسبت به رطوبت و عوامل محیطی دارد برای محافظت و زیبایی ظاهری بیشتر کابینتهای چوبی نیاز به رنگ آمیزی دارند.

این مدل ظاهری شبیه به چوب دارد و با روکش های چوبی، غیر چوبی و رنگ، پوشش داده می شود. بنابراین بهتر است دکوراسیون و رنگ شاخص را در طراحی آشپزخانه ها، بر اساس رنگ و مدل کابینت ها انتخاب نمایید. یکی از ویژگی های این مدل کابینت جدید، عدم استفاده از دستگیره در آن هاست. سفید: رنگ سفید یکی از جذاب ترین و مورد پسند ترین رنگ های مورد استفاده برای کابینت آشپزخانه می باشد. رنگ کابینت آشپزخانه می توانند مکملی عالی، برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه و پذیرایی باشند. بدنه کابینت یکی از تاثیرگذارترین بخش ها در زیبایی آشپزخانه با این طرح کابینت می باشد، به همین دلیل از روکش طرح چوب برای پوشش داخل بدنه کابینت استفاده می شود. یکی از عناصر مهم در طراحی کابینت های کلاسیک، وجود ویترین ها می باشد. در انتخاب کابینت آشپزخانه، رنگ یکی از فاکتورهای بسیار مهم می باشد. شناخت کابینت های آشپزخانه: از مهم ترین نکاتی که قبل از انتخاب کابینت آشپزخانه باید در نظر داشته باشید، شناخت انواع کابینت ها با توجه به سبک و متریال آنها است.

منبع بازسازی خانه در کرج