منبع:بازسازی خانه در کرج

17 مدل کابینت جدید سال 1400: جدیدترین مدل کابینت – دکومگ

در صورت نفوذ رطوبت به این نقاط امکان ایجاد حباب و باد کردن کابینت وجود دارد. در کنار دو مدل کابینت آشپزخانه که در فوق به آن اشاره کردیم کابینتهای امدیاف وجود دارند. همچنین نکات ریزتزی مثل قانون مثلث طلایی در آشپزخانه وجود دارد که باید به آن نیز توجه کنید. که با توجه به آنچه پیش از این شرح دادیم، بهراحتی میتوان کابینت مناسب را برحسب نیاز و شرایط خود انتخاب کرد. در صورتی که قصد دارید از این رنگ برای کابینت آشپزخانه خود استفاده نمایید. بنابراین اگر قصد استفاده کردن از رنگ سفید را دارید، بهتر است آن را به صورت ترکیبی با رنگ های گرم استفاده نمایید. استفاده از این رنگ انتخاب بسیاری از افرادی است که، نمی توانند در انتخاب رنگ کابینت ریسک کنند. خاکستری: استفاده از رنگ های خنثی و مات، مانند خاکستری از زیباترین و جذاب ترین رنگ های مورد استفاده برای کابینت آشپزخانه می باشد. استفاده از وسایل دکوری فلزی و یا چوبی در کنار کابینت های خاکستری، بسیار جذاب و منحصر به فرد می باشد. البته امروزه اغلب از این کابینت برای رستوران ها بیشتر استفاده می شود ؛زیرا کابینت های مختلفی مانند کابینت ممبران ؛کابینت های گلاس ؛کابینت های مدرن و …

اما از آنجایی که نئوپان در برابر آب ممکن است باد کند، بهتر است از آن در جاهایی که در معرض رطوبت هستند مانند کنار سینک های ظرف شویی استفاده نشود.معمولا از این نوع کابینت آشپزخانه، برای دیواره های کابینت ها استفاده می شود، نه برای درب کابینت ها. بهتر است دیگر وسایل آشپزخانه را روشن انتخاب نمایید. برای سفارش کابینت سازی تهران بهتر است به مرکز کابینت سازی تهران یا راسته کابینت سازی در تهران سر بزنید تا بتوانید مدل های بیشتری ببینید و حق انتخاب بیشتری داشته باشید. ملامینه ورقی است که مغزی آن از نئوپان است و رویه آن با ورق نازکی به نام ملامینه پوشانده شده است. ملامینه ضد آب و تا حدودی در برابر اجسام تیز، مقاوم است. کابینت های با روکش های گلاس شامل دو بخش مات و براق است. لبه بدنه با نوار پوشیده شده باشد. اما از نظر ظاهری تفاوت زیادی با کابینت ام دی اف ندارد. این نوع از کابینت ها قیمت بالاتر از ۴۰ درصدی از ام دی اف دارند و با توجه به ظاهر زیبای آن طرفداران خاص خود را دارد. این نوع از کابینت ها با توجه به تنوع بالایی که دارند، بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشند.

بنابراین برای افرادی که بودجه زیادی ندارند، کاملا مناسب و اقتصادی می باشد. ۴. رنگ کابینت: استفاده از رنگهای تیز و تند خیلی زود شما را کلافه و دلزده میکند، بنابراین بهتر است رنگهای ملایم و تکرنگ و یا مکمل را انتخاب کنید. کابینت نئوکلاسیک ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک است، بنابراین تا حدودی ویژگیهای هر دو را در برمیگیرد. به طور کلی استفاده از این رنگ برای کابینت ها، در سبک مدرن و کلاسیک مرسوم می باشد. اگر خاص و منحصر به فرد بودن کابینت ها برای شما حائز اهمیت می باشد، استفاده از این چوب را نادیده نگیرید. و زیبایی آن اهمیت زیادی دارد. در این مدل؛ سطح درب کابینت چند دست رنگ می شود تا کاملا صاف و یکدست شود، به همین دلیل به آن کابینت با رنگ پوششی گفته می شود. کابینت کمدی، کابینت هایی هستند که از زمین شروع شده است و تا کابینت بالایی بدون شکست ادامه پیدا کرده است.در شکل بالا و پایین یک نمونه کابینت کمدی که داخل اون فِر و مایکرویو کار شده رو مشاهده میکنید. اگر چه هر کدام در سبک خود ممکن است شاخص و زیبا باشند، اما ترکیب آنها با یکدیگر باعث بدسلیقگی خواهد شد. به طور مثال، کابینت هایگلاس سفید با کابینت هایگلاس قهوهای بسیار زیبا خواهد شد یا کابینتهای خاکستری براق با کابینتهای آبی روشن یا آبی تیره، بسیار زیباتر میشوند.

از طرفی رنگ آبی در کنار آرامشی که دارد، به کاهش اشتهای افراد نیز کمک می نماید. دیگر رنگ ها: استفاده از رنگ آبی و زرد نیز برای کابینت آشپزخانه ها مرسوم می باشد. معمولا استفاده از این رنگ برای کابینت های تمام چوب، روکش چوبی، ام دی اف مرسوم تر می باشد. ام دی اف ساخته شده در آن تحت خلاء فشرده شده و استفاده از روکش های ضد آفتاب دوام و عمر آن را می افزایند. ممکن است از مواد دیگری هم برای صفحه کابینت استفاده کنیم که هرکدام مزایا و معایبی دارد. طرح و ایده این مدل در بالا توضیح داده شده است ، نکته قابل تامل در این سبک کار استفاده از رنگ تیره قهوه ای می باشد که در صورت تیرگی ترکیب رنگ آن با سفید زیبایی خاصی را دارد . معمولا استفاده از این چوب ها در سبک کلاسیک از جذابیت بسیار زیادی برخوردار هستند. در حال حاضر برای کاهش هزینه ها و دوام بیشتر به شکل دیگری از کابینت های فلزی استفاده می شود. اما امروزه مجددا استفاده از رنگ چوب، از محبوبیت بالایی برخوردار شده است. مشکی: اگر فضای آشپزخانه شما نسبتا کوچک است، بهتر است از انتخاب کابینت های آشپزخانه به رنگ مشکی، خودداری نمایید.

منبع بازسازی خانه در کرج