منبع:بازسازی خانه در کرج

۴۰ مدل لباس زنانه ای که باید آنها را بشناسید – ایران خانم

برای پیاده روی کفش سبک و راحت بهترین گزینه است. پوشاک زنانه معمولا شامل دامن ، پیراهن ، ژاکت ، شلوار، کت ، پالتو ، لباس مجلسی و شلوار جین ، دامن است . همانطور که از نام لباس مشخص است لباس پری دریایی بلند است و برخلاف لباس های پفی و یا لباس های فون که در ناحیه ی کمر دارای پف هستند، این مدل لباس زنانه در ناحیه ی زانو پف دار میشود. دامن میدی یا متوسط که قد آن بین زانو و مچ پا قرار می گیرد. دامن های مینی یا دامن های کوتاه که در بالای زانو قرار می گیرند. روسری در تمام دنیا در زمره لباس های زنانه قرار دارد و یکی از ابزارهای مد و زیبایی نیز به شمار می آید . البته در دوران بارداری پا بین نیم تا یک نمره افزایش سایز دارد. چون این برندها در طراحی و تولید کفش استاندارهای لازم را لحاظ می کنند و به سلامت پا اهمیت می دهند.

همانطور که از نام این لباس مشخص است، جنس آن از جین می باشد و در طیف گسترده ای از طرح ها، با استین بلند یا بدون استین، جیب دار، بندی، دکمه خور یا بدون دکمه تولید میشود. لازم به ذکر است که گاهی تولیدکنندگان قصد دارند نگاه خوش بینانه ای در شما نسبت به فرم اندامتان ایجاد کنند به این صورت که سایزهای کوچک تر را بر روی لباس های قرار می دهند که معمولا بزرگتر هستند. اما در مورد برچسب های لباس زیاد خوش بین نباشید بهتر است رجوع به این برچسب ها فقط به عنوان یکی از فاکتورهای اندازه گیری در نظر گرفته شوند. روسری را به عنوان یکی از ابزارهای زیبایی خانم ها می شناسند و آن را یکی از متنوع ترین پوشاک ها در دسته لباس های زنانه به شمار می آورند.نکته ای که در زمان خرید شال و روسری باید به آن توجه داشته باشید فرم هندسی صورتتان است . اگر قصد خرید اینترنتی دارید باید ابعاد واقعی خودتان را در نظر داشته باشید ولی اگر از صحت اندازه ها زیاد مطمئن نیستند می توانید از یک متر خیاطی استفاده کنید.

روش دوم معایب روش قبلی مثل مراجعه حضوری به بازار را نداشته و با استفاده بهینه از زمان و صرفهجویی در هزینهها روش بهتر و پسندیده تری میباشد. برای آن که از صنعت مد عقب نمانید، بهتر است که لباس زنانه با رنگها و طرحهای مختلف را خریداری کنید پس این فرصت را از خود نگیرید. به عنوان مثال اگر قصد رفتن به یک میهمانی غیر رسمی و دوستانه دارید و می خواهید ژاکت بپوشید می توانید این لباس را با دامن به همراه یک جفت کفش پاشنه بلند استفاده کنید بهتر است برای زیبایی بیشتر قسمتی از جلوی ژاکت را نیز داخل دامنتان قرار دهید. همچنین برای لباسهای زنانه سعی کنید که مطابق روز عمل کنید و از مدهای جدید نیز استفاده کنید و خود را محدود به یک لباس با مدلی خاص نکنید. مدلهای ساده را با لباسهای با مدلهای شلوغ و متکلف همراه کنید تا بتوانید استایلی جذاب و چشم نواز داشته باشید. توجه داشته باشید که هنگام قرار دادن متر به دور کمر باید بین متر و بدنتان یک انگشت فاصله باشد. بسیاری از بانوان به خرید پوشاک به عنوان یک دغدغه نگاه می کنند چون همواره نگرانند که پوشاکی که خریداری کرده اند از کیفیت لازم برخوردار نباشد، همچنین آنطور که باید و شاید با استایل آنها همخوانی نداشته باشد.

یکی از لباس های پرکاربرد و پرطرفدار در فصل های سرد سال می باشد که علاوه بر اینکه در برابر سرما می تواند محافظ خوبی باشد شیک ، راحت و زیبایی آن بسیار مورد توجه بانوان است. قائم: پاساژ قائم مرکز خرید دیگری در محدوده میدان تجریش است که به نسبت همسایه اش یعنی پاساژ تندیس اجناس را با قیمت مناسبتری در اختیار مشتریانش قرار می دهد، این پاساژ دارای چند طبقه است که هر کدام از آن ها به مواردی مانند لباس، کیف و کفش یا طلا اختصاص دارند. همچنین اگر بخواهید تاپ یا پیراهن آستین بلند بپوشید باید در قسمت بالا تنه، لباس به اندازه کافی متناسب باشد، یعنی گشاد یا تنگ نباشد، به نحوی که به شما اجازه دهد آزادانه حرکت کنید. هنگام پرو کردن لباس های بالاتنه از قبیل بلوز، ژاکت، سویشرت، پیراهن و تیشرت بازوها را بالا ببرید تا از اندازه مناسب آستین ها و زیر بغل لباس مطمئن شوید.

منبع بازسازی خانه در کرج