منبع:بازسازی خانه در کرج

گوشی موبایل – گوشی جانبی

مشاهدات میدانی خبرنگاران همشهری از رشد ۲۰ تا ۳۰درصدی تقاضا برای گوشیهای میانرده موبایل از ابتدای هفته جاری حکایت دارد. این موضوع جرقهای برای ایجاد دستهبندیهایی به عنوان پرچمدار، قاتل پرچمدار، میانرده و گوشی های اقتصادی برای گوشیهای هوشمند شد. اگر میتوانید کمی بیشتر از پنج میلیون تومان برای خرید گوشی هزینه کنید، حتما سراغ گلکسی A22 سامسونگ بروید که برخلاف اغلب گوشیهای اقتصادی و پایینرده، از لرزشگیر اپتیکال در دوربین اصلی و دوربین اولتراواید بهره میبرد؛ هرچند باید در نظر داشت که در محصولات اقتصادی، دوربین اولتراواید از کیفیت پایینی برخوردار است و معمولا بودن یا نبودن آن تفاوت فاحشی در تجربهی عکاسی ایجاد نمیکند. می ۱۱ لایت از ترکیب دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی، دوربین اولتراواید ۸ مگاپیکسلی و دوربین ماکرو ۵ مگاپیکسلی بهره میبرد و تجربهی عکاسی با دوربین اصلی و اولتراواید این گوشی در محدوده گوشی پوکو X3 است؛ اما دوربین ماکرو ۵ مگاپیکسلیاش بهلطف فوکوس خودکار عکسهای ماکرو جذابی میگیرد.

تمام دوربینهای پشتی (غیر از دوربین ماکرو) و سلفی A52 قابلیت فیلمبرداری با وضوح ۴K و نرخ ۳۰ فریمبرثانیه دارند؛ ویدئوهای ۴K جزئیات زیاد و رنگهای جذابی دارند و گسترهی دینامیکی نیز در آنها وسیعتر از عموم دستگاههای میانرده است. همانطور که در بررسی از ردمی نوت ۱۰ پرو مشخص شد، علاقهمندان به عکاسی ماکرو میتوانند بهلطف دوربین ۵ مگاپیکسلی با فوکوس خودکار این گوشی، در فواصل ۳ تا ۱۰ سانتیمتری از سوژه، عکسهای جذابی ثبت کنند. البته باید در اول نیاز خود و نوع استفاده را برای خود مشخص کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید. همانطور که در بررسی گلکسی A52 مشخص شد، عکسهای واید و اولتراواید در تاریکی وضوح قابل قبولی دارند و حالت Photo تعادل بسیار خوبی بین نواحی سایهروشن برقرار میکند و رنگهای چشمنواز و جزئیات آنها مطلوب است. با این حال، حالت Night عملکرد ضعیفتری نسبت به Photo دارد و باعث روشنشدن بیشاز حد تصویر میشود. در شرایط نوری ایدهآل، بزرگنمایی دیجیتال تا سقف ۲ برابر نیز عکسهایی با جزئیات رضایتبخش بهارمغان میآورد.

این موضوع تا جایی پیش رفته است که برخی ردههای دوربین عکاسی مانند دوربینهای سادهی خانگی در حال انقراض هستند؛ زیرا دیگر توان رقابت با گوشیهای هوشمند را ندارند. را میتوانید در تیمچه پیدا کنید. همچنین سایت کالاتیک در خیلی از مناسبتها با برگزاری مسابقات و جشنوارههای مختلف، تخفیفهای متعددی برای خرید گوشی به مشتریان میدهد. اگر بودجهی شما کمی از ۸ میلیون بیشتر است و ترجیح میدهید با صرف این هزینه، گوشی قدرتمندتری داشته باشید، میتوانید به خرید مدل ۵G می ۱۱ لایت شیائومی نیز فکر کنید که تجربهی عکاسی مشابهی با مدل ۴G این گوشی ارائه میدهد، اما از تراشهی قویتری بهره میبرد. عمقسنج» بهره میگیرد که دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسل با فوکوس خودکار و لرزشگیر اپتیکال، دوربین اولتراواید ۱۲ مگاپیکسل، دوربین ماکرو ۵ مگاپیکسل و دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسل است. این گوشی هوشمند از دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی بهره میبرد و تجربهی عکاسی کموبیش همسطحی با پوکو X3 دارد؛ هرچند وضوح عکسهای اولتراواید و سلفی آن به دلیل حسگرهای ضعیفترِ ۸ و ۱۳ مگاپیکسلی، کمتر از پوکو X3 است. اگرچه در این گوشی، امکان استفاده از حالت Night روی دوربین اولتراواید وجود دارد، حسگرهای ضعیفترِ ۴۸ و ۸ مگاپیکسلی عملکرد رضایتبخشی ندارند و برای افرادی که دغدغهی عکاسی دارند، نسخه استاندارد توصیه میشود.

عملکرد دوربین در شرایط نوری ایدهآل رضایتبخش است و عکسها با سطح جزییات و گستره دینامیکی مطلوبی ثبت میشود. عکسهایی که با دوربین اولتراواید ثبت میکنید، در محیطی با شرایط نوری مناسب میتواند رضایتتان را جلب کند. در این سالها شرکت سامسونگ گوشیهای محبوبی مانند سامسونگ سری A، سری Note ، S و M را روانه بازار کرده است. برخلاف این روزها که طراحی ظاهری به میزان خمیدگی گوشیها و یا رنگ آنها محدود میشود، در روزگار نهچندان دور، شاهد گوشیهای مربعی، اشکی، انواع مختلف تاشو و البته صفحه کلیدهای متنوع بودیم. به گوشیهایی که اندازه صفحه نمایشگر آنها بین 5.5 تا 6.9 اینچ است، فبلت گفته میشود. بهنحوی که قیمت گوشیهای محدوده ۱۰ تا ۱۵میلیون تومانی سامسونگ و اپل از یک تا ۳میلیون تومان گران شد. گسترش برندهای تجاری گوشیهای هوشمند موجب شده است که بسیاری از خریداران هنگام انتخاب و خرید موبایل دچار سردرگمی شوند. زیرا اگر که گوشی های قدیمی و خراب خود را به دست تعمیر کار غیر حرفه ای و نابلدی بدهید نه تنها ممکن است به درستی آن را تعمیر نکند بلکه احتمال دارد که به کلی گوشی را از کار بیاندازد و این وسط تنها شما عزیزان هستید که ضرر می کنید چون هم قدرت خرید پایین آمده هم گوشی قبلی ای که میتوانستید دوباره از آن استفاده کنید و کارتان راه بیوفتد را از دست داده اید.

منبع بازسازی خانه در کرج