منبع:بازسازی خانه در کرج

کابینت ها از گذشته تا امروز / کدام کابینت برای من مناسبتر است؟

کابینت طرح انزو یک مدل کابینت جدید است که برای اولینبار توسط برند Zentique به بازار عرضه شد. اما همچنان طرح های مختلفی جهت دکوراسیون وجود دارد. همانطور که گفتیم با گسترش تکنولوژی و نمونه های متنوع از کابینت امروزه طراحی داخلی آشپزخانه ها بسیار اهمیت پیدا کرده است . بنابراین لازم است قبل از اینکه با 7 ترفند زیباسازی خانه در هنگام بازسازی آشنا شوید، ابتدا کمی در مورد بازسازی و نکات قبل از بازسازی، اطلاعاتی داشته باشید. در هنگام بازسازی، با نصب یک کمد دیواری بزرگ، میتوانید به فضاهای مختلف خانه نظم بیشتری بدهید. با ایجاد قفسههای ضد آب یا پیویسی به فضای حمام نظم بدهید. وجود یک کمد دیواری خوب و جادار میتواند نظم زیادی را در اتاقها برقرار کند. مطالعه مقاله “کابینت سفید مدرن” میتواند مفید باشد. سایت بام دار سعی دارد با بیان ویژگی های مهم یک کابینت مناسب،شما را در رسیدن به دکوراسیون آشپزخانه مورد نظرتان راهنمایی کند پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. به طورکلی کابینت ها به دسته های مدرن و کلاسیک تقسیم بندی میشوند که در این مقاله به معرفی برخی از پرطرفدارترین انواع آنها پرداختیم. در این مدل کفپوش های قهوه ای و پنجره های بزرگ باعث تزریق گرما و نشاط به این آشپزخانه شده است، این ایده و طرح کابینت آشپزخانه گرما و صمیمیت د روح آشپزخانه تزریق میکند.

از مزایای این ایده و طرح کابینت های مدرن آشپزخانه می توان طراحی مدرن، دستگیره های زیبا و هماهنگی رنگ اون ها با محیط جزء را نام برد البته باعث شده کمی سرد و دلگیر به نظر برسد که در مدت زمان طئلانی شاید باعث خستگی و دلزدگی ما شود، البته همونطور که درمدل های کابینت هایگلاس مشاهده کردید، رنگ سفید و طوسی زمینه را برای بروز رنگ سوم ایجاد میکند. مدت زمان انجام کار در بازسازی مسئله مهمی است و اگر زمان کافی ندارید، باید از خیر آن بگذرید. کار به دست افراد متخصص سپرده شود. بنابراین افراد با هدف ایجاد تغییر در فضای ساختمان بهمنظور بهرهوری بیشتر، تصمیم به بازسازی خانه میگیرند تا فضایی زیباتر را داشته باشند. خیلی از افراد به دلیل اینکه فضای سرویس و حمام خانه، خیلی در معرض دید نیست، در هنگام بازسازی به زیبایی چنین فضاهایی اهمیت چندانی نمیدهند! درهای ریلی یا کشویی هنگام باز و بسته شدن روی ریل های مخصوصی در بالا و پایین کابینت حرکت می کنند. همچنین از حکاکی در درب، ستون و دیگر قسمت های این کابینت بسیار کم استفاده شده است و بسیار ساده و شکیل هستند.

هم در این مطلب به طور کامل بررسی میشه. استفاده از پارچه نمدار به خاطر آن است که سطوح فلزی از وجود سرکه به طور کامل پاک شود. در ابتدا از چوب های طبیعی گرانقیمت مانند راش و بلوط و توس و گردو استفاده می شد که اغلب با سرستون ها و موزائیک ها تزئین شده بودند که مقرون به صرفه نبودند و پس از انقلاب صنعتی و استفاده از ابزار آلات و انرژی بخار،حدودا 50 سال پیش نسل کابینتهای فلزی به موازات کابینتهای چوبی روی کار آمدند توانستند جایگاه خود را تغییر دهند و با قیمت مناسب با ظاهری ساده در مقیاس انبوهی تولید شوند که البته معایب مخصوص به خود را داشتند. کابینت های فلزی می تواند سنگین و پر هزینه باشد. بجای چوب های گران قیمت می توانید از چوب های جایگزین باکیفیت اما با قیمت مناسب تر استفاده کنید مثلا قیمت چوب بلوط حدوداً متری ۲۰ میلیون و چوب راش ۱۲ میلیون می باشد که با انتخاب چوب راش به جای بلوط می توانید تا حدودی هزینه های مربوط به ساخت کابینت آشپزخانه خود را کاهش دهید. این دسته از کابینتها کاربردشان رو به افول است ولی به علت هزینه پایین هنوز مورد استفاده قرار میگیرند.

اگر به دنبال نمونههای دیگری از کابینت آشپزخانه با تضاد رنگ جذاب میگردید، این مدل حتماً نظرتان را بخود جلب میکند. برای دیدن انواع نمونههای کمد دیواری، میتوانید به گالری تصاویر در پروفایل متخصصین سلام ساختمان در سایت سلام ساختمان مراجعه نمایید. از دیگر مواردی که در زیباسازی خانه به آن اهمیت زیادی میدهند، نصب کمد دیواری در اتاقخوابها است. تا از مطالب دیگر در این زمینه بی نیاز شوید . اگر قاشق شما خیس است، حتما باید صبر کنید تا خشک شود. نکته ی دیگری که در خصوص کابینت آشپرخانه بهتر است به آن توجه کنید، میزان فضای در دسترس شما است. بنابراین اگر قصد بازسازی کلی ندارید، اما لازم است که تغییراتی جزئی را ایجاد کنید، حتماً داشتن یک کمد دیواری خوب و جادار را در اولویت قرار بدهید. کمد دیواریها به بزرگتر کردن فضاها نیز کمک شایانی میکنند. هر چه کابینت روشنتر باشد و یا از متریال براقی مانند هایگلاس ساخته شده باشد، در بزرگتر نشان دادن و دلبازی فضا بیشتر موثر است. نوع بازسازی مشخص باشد، کلی است یا جزئی؟ اگر کابینت بالایی یا هوایی با ارتفاع ۹۰ سانت باشد، فاصله دو کابینت ۵۵ و اگر ارتفاع کمتری داشته باشد فاصله دو کابینت بیشتر خواهد بود.

منبع بازسازی خانه در کرج