منبع:بازسازی خانه در کرج

کابینت هایگلاس در آشپزخانه مدرن- اخبار بازار تسنیم

به طورکلی نوع متریال، جنس بدنه، میزان ضخامت، رنگ، مدل، طرح، متراژ و تعداد کابینت ها در قیمت نهایی این محصولات اثر میگذارد. زیرا این متریال در مقابل آب بسیار ضعیف هستند و نباید در مجاورت آب قرار بگیرند. هنگامیکه با بازسازی خانه تغییراتی را در فضای داخلی خانه ایجاد میکنید، حتماً از آینهها استفاده کنید. در بازسازی ساختمان بهصورت جزئی یا کلی، پوشش دیوارها میتواند تغییرات چشمگیری در زیبایی خانه شما به وجود آورد. تنوع رنگی کابینتهای آشپزخانه هایگلاس بالا بوده و با محدودیت کمتری میتوان به انتخاب رنگ مورد علاقهی خود پرداخت. برخی از فروشندگان، کابینتهای امدیاف را به شما پیشنهاد میدهند و برخی دیگر بیان میکنند که کابینت هایگلاس براق و سفید، بهترین انتخاب است. به دلیل صاف و براق بودن سطح کابینت های گلاس می توانید آن را به راحتی تمیز کنید. استفاده از طبقات متحرک: بیشتر کابینت های آشپزخانه طبقات ثابتی دارند به همین دلیل دسترسی به وسایل به خصوص در قسمت انتهایی آن ها مشکل است. همونطور که گفتیم کابینت هایگلاس در کنار زیبایی ذاتی خودش، معایبی هم داره که حتما باید اون ها رو بدونین تا بتونین تصمیم مناسبی هنگام خرید این کابینت ها بگیرین. نمایشگاه دائمی کابینت انار به جهت رفاه حال مشتریان خود اقدام به برپایی نمایشگاه دائمی کابینت آشپزخانه در محل نموده تا بازدید کنندگان از نزدیک انواع کابینت از نظر متریال و سبک را مشاهده و لمس کنند، بازدید از این نمایشگاه رایگان و برای عموم آزاد است و تنها کافیست قبل از حضور با شماره های ۰۹۱۱۱۱۹۱۲۶۰ – ۰۱۱۴۴۴۲۱۱۴۱ تماس برقرار کرده و زمان بازدید را مشخص نمایید.

در پروژههای بازسازی خانه، تیمی از طراحان داخلی به شما کمک میکنند تا نورپردازی متناسب با چیدمان فضای خانه داشته باشید و در صورت لزوم چیدمان را مطابق با طراحی جدید تغییر دهید. یکی از مواردی که در بازسازی و زیباسازی خانه به آن توجه میشود، نورپردازی است. نکات مهمی وجود دارد که به شما کمک میکند بهترین کابینت امدیاف برای آشپزخانه، بخصوص برای ویلاهای شمال را انتخاب کنید. 2- چوب در برابر رطوبت آسیب پذیر است، در نتیجه در صورتی که از رنگ مقاوم در برابر آب استفاده نشود، دچار پوسیدگی می گردد. اگر جنس کابینت های شما چوبی است، می توانید برای زیباتر و سالم تر ماندن آن ها گاهی از واکس مخصوص چوب استفاده کنید. یا اگر کابینتهای شما ام­دی­اف است، با استفاده از روشهای خاص رنگ کردن ام­دی­اف آن را رنگ کنید. در این مدل خاص از کابینتهای آشپزخانه، رنگبندی بسیار زیبا با نورپردازی منحصر به فرد همراه شده است.

یکی از ترفندهای کاربردی خانه آرایی این است که کابینتهای چوبی را با رنگهای خنثی یا سفید رنگآمیزی کنید تا فضای آشپزخانه بهکلی عوض شود. در بازسازی جزئی تنها قسمتی از خانه تغییر میکند، اما در بازسازی کلی، شکل کلی خانه عوض میشود و تنها اسکلت سازه است که تغییر نمیکند. بارنگهای متنوع در فضاهای مختلف خانه میتوانید، آن فضا را برای خودتان دلنشین و کاربردیتر کنید. درخشندهترین نمونهی کابینت آشپزخانه، هایگلاس است به طوری که باعث بازتاب نور بیشتر در فضا شده و میتواند همانند یک منبع نوری گسترده، باعث روشن شدن فضای آشپزخانه شود. تبدیل یک نقطه از خانه به نقطه کانونی نورپزدازی و توجه بیشتر به دکوراسیون آن نقطه، میتواند یکی از اقدامات طراحان دکوراسیون داخلی در بحث نورپردازی باشد. در هنگام بازسازی، با نصب یک کمد دیواری بزرگ، میتوانید به فضاهای مختلف خانه نظم بیشتری بدهید. همچنین میتوانید روی دربهای کمد دیواری ریلی، آینههای بزرگ نصب کنید تا فضای اتاق بزرگتر و زیباتر به نظر برسد. لوازم کابینت در واقع وظیفه ای دوگانه برعهده دارند: نخست انجام وظیفه محوله و دوم افزودن زیبایی به کابینت میباشد. تغییراتی را انجام بدهید که برایتان مهمتر است و در زیبایی خانه تأثیر چشمگیری دارد.

بنابراین لازم است قبل از اینکه با 7 ترفند زیباسازی خانه در هنگام بازسازی آشنا شوید، ابتدا کمی در مورد بازسازی و نکات قبل از بازسازی، اطلاعاتی داشته باشید. اگر بازسازی و زیباسازی ساختمان نیاز به تغییرات و در نتیجه هزینه زیادی هم داشته باشد، بااینوجود بازهم هزینهاش از خرید یکخانه نو کمتر است. قبل از بازسازی و زیباسازی خانه، به این نکات توجه کنید! عمده کاربرد این محصول در صنایع چوب بوده و برای تولید محصولاتی از قبیل انواع مبلمان مسکونی، اداری، انواع درب ضد سرقت، اتاقی، کابینت سازی، سیسمونی بچه، انواع میز کمد و صندلی از این محصول استفاده میشود. در کابینت های L شکل نیز شما می توانید در صورتی که فضای کافی در اختیار داشته باشید از جزیره به عنوان میز کار و یا کاتر برای غذاخوری استفاده کنید. اگر بودجه کافی ندارید، بایستی از برخی تغییرات صرفنظر کنید. درواقع با توجه به سلیقه، بودجه و وسعت آشپزخانه خود قادر به انتخاب هرمدل کابینت جدید برای خانه هستید.

منبع بازسازی خانه در کرج