منبع:بازسازی خانه در کرج

کابینت نئوکلاسیک ترند ۲۰۲۱ و هر آنچه از آن نمی دانید – کلینیک خانه سفید

در سال های اخیر کابینت انزو شهرت زیادی داشته است و شاید این سوال برایتان مطرح شود که کابینت انزو چیست ؟ 1- پی وی سی نوعی روکش پلاستیکی است، از این رو قیمت مناسبی دارد. 3- ضد خش بوده و ماندگاری بالایی دارد. 3- ضد خش است در نتیجه نیاز به مراقبت کمتری دارد. انواع روکش های AGT نیز تنوع بالایی در طرح و رنگبندی دارد. 3- ارزان قیمت ترین روکش Niemann است. کابینت های چوبی از دیرباز مهمان خانه ها و زینت بخش آشپزخانه ها بودند.چوب منحصر بفرد است و می تواند عطر و بوی طبیعت و یک زندگی کلاسیک را برای شما به ارمغان بیاورد.کابینت های چوبی همواره مد هستند و از گران قیمت ترین انواع کابینت ها هم محسوب می شوند. پیدا کردن یک کابینت کار خوب برای سفارش کابینت ارزان تهران، کیفیت کابینت ها و کیفیت ساخت آن ها را بالاتر میبرد. گروه تکساز کابینت با بیش از ۲۵ سال تجربه مفتخر است تا امروز بتواند شما عزیزان را در اجرا و طراحی کابینت آشپزخانه یاری رساند.

5- نظافت آن با یک دستمال نم دار انجام می شود. 2- سطح درب کابینت برجسته است و در مقایسه با سایر مدل های قاب دار و یا صاف متفاوت می باشد. اما ممکن است به دلیل ارزان بودن فلز نسبت به سایر متریال ها از فلز در بدنه برخی کابینتها استفاده کنند. ارزان تر از انواع دیگر کابینت هستند: برای منبت و معقر کاری بر روی این کابینت ها ، به جای نیروی انسانی از ماشین آلات به روز استفاده می کنند که همین باعث کاهش چشمگیر هزینه کابینت ممبران نسبت به سایر کابینت ها شده است همچنین به دلیل وزن سبک آن ،در هزینه حمل شما صرفه جویی خواهد شد. 6- در مقایسه با سایر روکش های غیر طبیعی هزینه بیشتری دارد. روکش Niemann تنوع بالایی در انواع طرح چوب، طرح بتن و ساده دارد و از لحاظ کیفیت قابل مقایسه با سایر روکش های ملامینه نیست. 5- از آنجایی که رنگ آمیزی پولیش زمان بر است، قیمت بالاتری در مقایسه با سایر رنگ ها دارد.

2- زیبایی خیره کننده ای در مقایسه با سایر روکش ها دارد. 5- اثر انگشت، کثیفی و لکه به وضوح بر روی سطح کابینت قابل مشاهده خواهد بود، در نتیجه باید بطور مرتب کابینت ها تمیز شوند. 4- این کابینت ها را می توان به سادگی و با یک پارچه نم دار و کمی آب و صابون تمیز نمود. همچنین طرح و رنگی که برای آن ها انتخاب می شود، بسیار محدود است. محبوبیت روکش مصنوعی برای کابینت در سبک مدرن روز به روز بیشتر می شود، این نوع کابینت بنام کابینت ملامینه نیز شناخته شده است. کابینت هایگلاس نسبت به سایرین قیمتی کمی بیشتر دارد. این مدل کابینت آشپزخانه ام دی اف قهوه ای ساده یکی از ایده و طرح های خاص در دکوراسیون آشپزخانه می باشد، معمولا در خانه های ایرانی کابینت آشپزخانه قهوه ای همیشه طرفداران زیادی داشته و همچنان در کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی بسیار پرکاربرد است ، البته این طیف رنگ قهوه ای، زیاد شناخته شده نمی باشد، از بین طیف های قهوه ای بدلیل بهتر و شاد ترکردن فضای آشپزخانه قهوه ای روشن بیشتر کاربرد دارد . 4- قیمت کمتری در مقایسه با روکش تاپ مات دارد. اگر آشپزخانه کوچکی دارید و میخواهید از همه فضای موجود استفاده کنید، کابینتهای با طرح ای کشیده و تا سقف را انتخاب کنید.

نیاز به کمی مطالعه در مورد جنس کابینت های موجود در بازار ، ویژگی ها ، مزایای و معایب هر کدام از آن ها خواهد داشت. در نتیجه اگر پس از گذشت سال ها قصد تعویض درب کابینت ها را داشته باشید، اختلاف رنگ بدنه و درب های جدید ملموس خواهد بود. ضخامت درب این مدل کابینت از 22 تا 32 میلیمتر است و طرح آن برجسته می باشد. حتی می توانید درب کابینت های خود را با درب های جدید و درب کابینت ممبران جابجا کنید و این کار به راحتی با تعویض لولا انجام می شود. کابینتهای ترند نئوکلاسیک به نسبت نوع ممبران از ضخامت بالاتری در ام دی افهای به کار رفتهی خود بهرمند بوده و استفاده از رنگهای باکیفیتی چون پولیش نیز سبب افزوده شدن این ضخامت و بالا رفتن کیفیت آن در مقایسه با کابینت ممبران شده است. انتخاب کابینت تصمیم مهمی است و باید در انتخاب آن توجه زیادی کنیم، از این رو در ادامه با انواع عواملی که در انتخاب کابینت آشپزخانه باید به آن توجه کرد، آشنا خواهیم شد. با اینحال برخی از تولیدکنندگان با توجه به درخواست کارفرمایان، از رنگ های دیگر نیز استفاده می کنند.

منبع بازسازی خانه در کرج