منبع:بازسازی خانه در کرج

کابینت نئوکلاسیک، ترکیبی جادویی از سبک مدرن و کلاسیک!

طراحی و اجرای کابینت سبک مونوکروم به مهارت بالایی نیاز دارد. سبک مونوکروم به معنای استفاده از یک رنگ واحد برای طراحی است. در بخش قبلی کابینت تک رنگ سبک مونوکروم بررسی شد. سایه روشن ها در این سبک بسیار اهمیت دارد. این درها بهتر است مماس با بدنه کار شود و از جنس کابینت های گلاس باشد تا زیبایی های فضا را دو چندان کند. برای فضای آشپزخانه، مدل کابینت سبک مینیمالیستی بدون دستگیره که درب آن مماس با بدنه بسته می شود و کوچکترین برجستگی یا ناهماهنگی در آن وجود ندارد برای چنین سبکی ایده آل است. دسته اول؛ درب هایی است که داخل قاب است و قاب پیداست. درب های داخل قاب به راحتی باز و بسته میشود و ظاهری کلاسیک دارد. ریل یک قطعهای است که برای اتصال کشوها به بدنه کابینت استفاده میشود. حدوداً 10 الی 20 برابر قیمت یک ریل معمولی ساچمهای را دارند. ایده ترکیب رنگ و ترکیب جنس کابینت طرفداران خاص خود را دارد.

البته به خاطر ظرافتهای خاص این سبک، مهارت کابینت ساز هم در قیمت کابینت تأثیر دارد. دستمزد کابینت ساز بیشتر است ولی کیفیت کاری بالاتری را می توان از یک کابینت ساز با تجربه انتظار داشت. به شما توصیه می کنم اگر از این نوع کابینت استفاده می کنید، حتما به نورپردازی آشپزخانه دقت کنید و برای نورپردازی برنامه داشته باشید. با صرف بودجه ی مناسب کابینتی با کیفیت طراحی کنید. آشپزخانه فضایی است که کار و فعالیت در آن بسیار صورت میگیرد و از سویی دیگر تعویض زودهنگام کابینتها چندان کار راحتی نیست؛ بنابراین انتخاب کابینتهای مناسب که با شرایط منزل و آشپزخانه شما جور باشند، همچنین قیمت آنها نیز متناسب با بودجهی شما باشد، یک اصل مهم است. به همین دلیل دکوراسیون آن بسیار مهم است. به همین دلیل است که طراحان، آشپزخانه را قلب خانه معرفی میکنند. تیم ما علاقه دارد که از متریال با رنگ طبیعی و نرم برای کانترها استفاده کند. در سبک مینیمالیستی حفظ اصول مهم تر از نیازهاست. اما نکتهی مهم این است که ما هر ساله یا در بازههای زمانی کوتاه، قصد نداریم کابینتهایمان را تعویض کنیم.

در مورد کابینت های ام دی اف می توان گفت کیفیت ورق های ام دی اف تاثیر مستقیم بر قیمت محصول دارند، هر چه کیفیت بالاتر باشد، مسلماً محصول گران تر خواهد بود. یراق آلات مصرفی در هزینه تمام شده موثر است و معمولا قیمت کانتر یا جزیره به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد. برای تعویض درب در صورتی که بدنه کابینت های شما فلزی باشد، باید علاوه بر هزینه درب ها و قفل های مخصوص، آن قسمت هایی از کابینت فلزی که مشخص است را ام دی اف کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک ازکابینت آشپزخانه های ما ، اکنون تماس بگیرید و با یکی از کارشناسان ما صحبت کنید ، آنها خوشحال خواهند شد که در هر مرحله از سفارش آنلاین کابینت آشپزخانه به شما کمک کنند. مهمترین موضوعی که در انتخاب کابینت انزو باید بهش توجه کنید این است که نقش کابینت ساز در کیفیت انزو بسیار زیاد است. 3) ستون، سرستون و منبت : این اجزاء هم به صورت آماده و ماشینی قابل تهیه هستند و هم به شکل دستی و سفارشی با انواع چوبهای طبیعی مانند : راش، بلوط و گردو ساخته میشوند که از نظر اصالت و ارزش محصولاتی که با هنر دست ساخته میشوند جایگاه ویژهای در این صنعت دارند.

نور مخفی سقف آشپزخانه ، بالای انواع مدل کابینت ها و بالای کانتر باید با دقت طراحی شود. در میان طیف رنگ انواع مدل کابینت جدید و مد سال، سفید بیش از سایر رنگ ها خودنمایی می کند. یکی از انواع کابینت های مقرون به صرفه و مناسب شناخته می شود. ترکیب رنگ انواع مدل کابیت های گلاس سفید مشکی براق و کابینت سفید طوسی مات ، مناسب دکوراسیون مدرن است. چوب راش بدلیل داشتن قیمت و فرم پذیری مناسب یکی از پرمصرف ترین چوب هایی است که در تولید کابینت کلاسیک استفاده می شود و به دو دسته ایرانی و اروپایی طبقه بندی می شوند. در دهه ۱۹۲۰ یک روانشناس صنعتی به نام لیلیان مولر گیلبرث (Lillian Moller Gilbreth ) مطالعاتی در زمینه افزایش بهره وری در خانواده ها انجام داد که منجر به پیشرفت های بعدی در طراحی کابینت های آشپزخانه شد. برای در کشویی با دو انتخاب روبرو هستید.

منبع بازسازی خانه در کرج