منبع:بازسازی خانه در کرج

کابینت آشپزخانه نوین کابین – تولید کننده انواع کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی

طراحی کابینت و دکوراسیون داخلی به صورت ۳ بعدی قبل از تولید یکی از مزایای کارخانه تولید کابینت نوین کابین می باشد و این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که قبل از ساخت تصویری از طرح کابینت خود را به صورت شبیه سازی شده و سه بعدی رویت کند. دکوراسیون آشپزخانه یکی از حساس ترین بخش های دکوراسیون داخلی محسوب می شود. زیرا طراحان دکوراسیون داخلی معتقد هستند که، استفاده از دستگیره های ساده و بلند، ظاهری مدرن تر به فضا می بخشد. همچنین در برخی مواقع استفاده از چوب به تنهایی نیز در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن مرسوم می باشد. نکته ای که در استفاده از کابینت آشپزخانه با طراحی مدرن، باید مد نظر داشته باشید، هماهنگی فضای آشپزخانه با کابینت ها است. از نظر بسیاری از افراد، کابینتهای آشپزخانهی یکدست سفید باع میشود تا فضای آشپزخانه بیروح شود. همونطور که قبلا هم گفتیم، رنگ سفید و متریال های گلاس برای آشپزخانه های کوچک انتخابی مناسب است.

یک جزیره با این سبک رو هم میتونین ازش به عنوان میز کار یا صبحانه استفاده کنین و هم به دلیل وجود قفسه ها و کابینت های اطرافش براتون مفیده. اگر فضای منزل شما کوچک است و جایی برای قرار دادن میز نهار خوری ندارید، می توانید قسمتی یا تمام پیشخوان را به صورت میز بسازید تا هم آشپزخانه شما بزرگتر جلوه کند و هم اینکه صاحب یک میز نهار خوری در فضای کوچک شده باشید. استفاده از این رنگ علاوه بر تاثیر روی بزرگی آشپزخانه می تواند، مدرن بودن فضای آشپزخانه را به طور کامل حفظ نماید. سایت خدماتور قصد دارد شما را با نحوه طراحی کابینت آشپزخانه به طور کامل آشنا کند. برای طراحی دکوراسیون و کابینت آشپزخانه ها در ابتدا باید انواع کابینت های آشپزخانه را بر اساس سبک و جنس به طور کامل آشنا شوید. همچنین استفاده از رنگ های ترکیبی نیز در این سبک از کابینت ها مرسوم می باشد.

با وجود این که رنگ قهوهای دارای طیف گستردهای است اما دو انتهای این طیف یعنی قهوهای روشن و قهوهای تیره بیشتر از بقیه به عنوان رنگ کابینت آشپزخانه استفاده میشوند. اما نکتهی مهم این است که آکس چوب، تنها در زمینهی تولید درب کابینت فعالیت میکند و در زمینهی طرح کابینتها باید با افرادی مشاوره کنید که در این زمینه تخصص دارند و در واقع مجری این امر هستند. همانطور که در این تصویر قابل مشاهده است، سادگی در کنار شیک بودن این مدل از کابینتها باعث زیبایی هر چه بیشتر فضای آشپزخانه شده است. طرحهای چوبی کابینت آشپزخانه هیچگاه قدیمی نمیشوند و حس و حال خوبی را به فضای میدهند. این تصویر نیز نمای دیگری از کابینت آشپزخانه چوبی است که در آن جزئیات به خوبی قابل مشاهده هستند. در این تصویر میتوان به خوبی ظرافت و زیبایی سرستونها و جزئیات بکار رفته در کابینتها را مشاهده کرد. اشغال شوند را درنظر بگیرید تا بتوانید در نهایت ظاهر بهتری برای کابینتها رقم بزنید.

رگههایی از رنگ سبز، زرد و حتی سیاه ممکن است به دلیل رسوبات معدنی در چوب ظاهر شود. از ویژگی های کابینت آشپزخانه مدرن، می توان به ظاهر ساده و بدون جزئیات کابینت ها اشاره نمود. از انواع سبک های مختلف به منظور طراحی کابینت آشپزخانه، می توان به کلبه ای، معاصر، سنتی، هنری، روستایی، کلاسیک، مدرن و … از انواع رنگ ها می توان در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن استفاده نمود. اشاره نمود. امروزه استفاده از طراحی های مدرن و کلاسیک برای کابینت ها و فضای آشپزخانه ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. بلکه موجب آشفتگی و نا متعادل بودن فضای آشپزخانه می شود. مدرن بودن کابینت نوع ممبران به این معناست که نقوش در نظر گرفته شده بر روی آن سادهتر بوده و حتی رنگهای بکارگیری شده نیز ساده خواهند بود و معمولاً سایهای در آنها دیده نمیشود. از طرفی برآمدی و یا تو رفتگی هایی که به منظور زیبایی روی درب کابینت ها ایجاد می شود، در این کابینت ها دیده نمی شود. با توجه به نوع کاربرد آشپزخانه و توجه به این مورد که به یک خانه تعلق دارد یا محل کار، برای نورپردازی، طرح و فضاسازی تصمیم بگیرید. که با توجه به بودجه خود می توانید از چوب طبیعی و یا طرح چوب مانند ام دی اف، استفاده نمایید.

منبع بازسازی خانه در کرج