منبع:بازسازی خانه در کرج

چه طرحی برای کابینت آشپزخانه انتخاب کنیم؟

برای چیدان درست طبق اصول طراحی کابینت طبق عادت های شخصی افراد مناطق پرکاربرد آشپزخانه از جمله آماده سازی ، پخت و پز و نظافت به ترتیب از چپ به راست یا از راست به چپ چیده میشود. کابینت و آشپزخانه کلاسیک، مشابه با تمام سبک های دیگر هنری، یکسری اصول برای طراحی دارد که در مطلب مربوط به کابینت آشپزخانه کلاسیک به طور کامل به اون ها اشاره کرده ایم. یکسری قابلیتهای اضافه؛ مثل آرامبند، لمسی و بدون دستگیره که یک کالای لوکس محسوب میشود. تمامی این حکاکیها با استفاده از دستگاههای تمام اتوماتیک سیانسی انجام میشوند که ظرافت کار را بالا میبرند. میبینید که این ترکیب رنگی هم مشابه با کابینت سفید طوسی، میتونه به رنگ سومی که ازش میزبانی میکنه جلا و جذابیت خاصی ببخشه! به طرح منحنی جزیرهی این آشپزخانه دقت کنید که چه تضاد زیبایی با رنگ سفید سنگ روی کابینت دارد. بهترین مدل کابینت ام دی اف: همان طور که می دانید کابینت آشپزخانه از اصلی ترین و مهم ترین بخش ها در آشپزخانه است و در زیبایی فضا نقش بسیار مهمی دارد. و زیبایی آن اهمیت زیادی دارد. و ازنظر طراحی ظاهری نیز اهمیت زیادی دارد.

کابینت ام دی اف مزایای زیادی دارد و به دلیل تنوع زیاد آن و آن که به راحتی می تواند با وسایل دیگر آشپزخانه ست شود، افراد زیادی از آن استقبال و استفاده می کنند. برندهای اروپایی: مثل بلوم که بالاترین کیفیت را دارند. ترجیحا با یک پارچه خیس این کار را انجام دهید تا کابینت شما باد نکند. این استانداردها در طی سالیان به دست آمدهاند و باعث میشوند تا دید دقیقی از آنچه میخواهیم داشته باشیم. در دهه 1920 خروشان از نظر معماری آشپزخانه به نقطه عطف دیگری دست یافت که پس از وقوع انقلاب صنعتی ، چیدمان آشپزخانه ماهیت بیشتری را با سبک “ایده آل” پذیرفت و از سال 1923عصر آشپزخانه های مدولار را به وجود آورد. که معمولاً ارزانقیمت هستند. رایجترین ریلهایی که امروزه برای کابینت ها استفاده میشود، ریل ساچمهای سه تیکه است که کیفیت خوب و قیمت مناسبی دارد. و قیمت مناسبی دارند. ریل ساچمهای ساده یا آرامبند: قیمت مناسبی دارند. در ساخت این محصول از مصنوعات چوبی استفاده شده به همین دلیل از قیمت پایینی برخوردار میباشد. در بین کابینت های آشپزخانه، کابینت آشپزخانه چوبی گران ترین نوع کابینت به حساب میاد. کابینت ممبران اصطلاحی است که این روزها در بازار کابینت سازان و طراحان داخلی آشپزخانه زیاد به کار می رود و در واقع یکی از محبوب ترین مدل های کابینت است.

پس اپن آشپزخانه یکی از قسمتهای کابینت هست که بیشترین نما را در محیط پذیرایی دارد. ایده و طرح دیگری از کابینت آشپزخانه MDF سفید قهوه ای روشن را مشاهده می کنید کهبرای آشپزخانه های کوچک بسیار قابل اجرا می باشد زیرا فضای آشپزخانه را روشن و شاد تر خواهد کرد و باعث می شود محیط بزرگتر از چیزی که واقعا هست نشان داده شود، زیبایی این طراحی نشان دهنده رعایت تمامی نکات طراحی دکوراسیون آشپزخانه است. این تصویر کابینت آشپزخانه در کنار دیوار های سفید، تشکیل ترکیب سفید مشکی داده است. ام دی اف از قطعات خرده شده چوب تشکیل شده است که با چسب یا رزین مخلوط شده و در دستگاهی فشرده می شود. این کابینتهای مخصوص میتوانند کابینتی بلند و باریک برای گذاشتن مواد غذایی، کابینتی طراحی شده برای ریختن زباله یا هر مدل دیگری باشند که کار شما را راحتتر میکند. کابینتهای انزو یکی از ترندترین کابینتهای نئو کلاسیک 2021 هستند که برای نخستین بار توسط شرکت آمریکایی zentique تولید شدند.

4- لولا بادبزنی: برای دربهای کافیشاپها استفاده میشود که از هر دو طرف باز و بسته میشود. ریلهای ساچمهای هم مانند لولا به دو صورت معمولی و آرامبند هستند. برای مات کردن ام دی اف، هم می توان از رنگ و هم از روکش استفاده کرد. مطلب مرتبط: کابینت ام دی اف، چرا گزینه اول آشپزخانه ام است؟ در این مطلب از وبسایت چیدانه بهترین مدل های کابینت ام دی اف را بررسی می کنیم. چون کیفیت را بنده و اکیپ اجرایی بنده تضمین نمی کنیم. مطلب مرتبط: کدام جنس کابینت آشپزخانه را انتخاب کنیم؟ کابینت ام دی اف زیبا و جذاب است، طرح ها و مدل های گوناگونی دارد و به راحتی می توان آن را مطابق با اندازه آشپزخانه انتخاب کرد. صفحه کوارتز یا سنگ مهندسی نوعی صفحه با سختی و نفوذ پذیری بالاست که به طور معمول به صورت سفارشی طراحی میشود. که موقع بستن درب عمل کرده و درب به آرامی بسته می شود . انواع کابینت با روکش های گلاس شامل کابینت اکلیلی، مات و براق بصورت ساده و طرح دار می شوند که در میان آن ها کابینت اکلیلی بسیار معروف است. کابینت آشپزخانه مهمترین عنصر و بازیگر اصلی در متحول کردن فضای داخلی آشپزخانه است و طیف متنوعی که این عنصر اساسی میدهد، بینهایت است و میتوان انواع مدلها و رنگها را برای زیباسازی خانه خود انتخاب کرد.

منبع بازسازی خانه در کرج