منبع:بازسازی خانه در کرج

ویژگی های کابینت آشپزخانه

شما قرار نیست هر سال کابینت هایتان را عوض کنید و از آن جایی که هیچ چیز مانند کابینت آشپزخانه به خانه تان روح نمی دهد باید در انتخاب آن دقیق باشید. لوازم کابینت را چگونه انتخاب کنیم؟ چوبینر سالهای متمادی است که نمایندگی چند برند بسیار مرغوب در لوازم کابینت را به عهده دارد که با تامین بهترین قطعات و یراق آلات بهترین کیفیت و زیبایی را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. وظیفه اصلی چوبینر تامین لوازم کابینت مناسب میباشد. مثلا هیچ وقت نباید برای نظافت کابینت ها از اسکاچ های زبر یا سیم های ظرفشویی استفاده کنید، چون این لوازم باعث خش افتادن روی سطح کابینت می شود. در گذشته شاهد این موضوع بودیم که برای مثال ریل های کابینتی بسیار ساده ای موجود بود که از یک غلطک تشکیل و برای حرکت کشو ها استفاده می شدند. چوبینر با ارائه بهترین برندهای دنیا در بخش یراق کابینت، مانند بلوم اتریش، 3A-PLUS و دیگر برند های معتبر که به جرات می توان گفت در این صنعت بی نظیر هستند، نهایت کیفیت و زیبایی را با قیمت های قابل اعتماد، برای آشنایی، بررسی و خرید قرار داده است.

از جمله مزیت های این طرح را می توان فضا سازی بیشتر محیط دانست. تنوع طرح های کابینت کلاسیک آشپزخانه بسیار زیاد بوده و رنگ های مورد استفاده در این سبک از طراحی معمولاً گرم است. کابینت های پی وی سی در گذشته محبوبیت چندانی نداشته است، چرا که دارای طرح و رنگ محدود وقیمت بالا بوده است. برای افزایش دوام و زیبایی این کابینتها از یک لایه رنگ پلی استر استفاده میشود و شما میتوانید این کابینتها را در انواع رنگها سفارش دهید. از مهم ترین ویژگی هایی که هنگام خرید یا ساخت کابینت باید به آن توجه داشته باشید لوازم کابینت میباشد پس توجه به کیفیت یراق آلات در طول عمر کابینتها یا کمدهای شما تاثیر بسیاری دارد . یکی از مهم ترین قسمت در کابینتها، لوازم کابینت میباشد چرا که بیشترین مقدار استفاده را دارند، زمانی که شما یک کشو یا یک طبقه کابینت را می سازید باید به این نکته توجه داشته باشید که تمام وزن آن کشو روی ریل آن قرار گرفته یا تمام وزن درب کابینت را جک یا لولای آن کابینت متحمل میشود بنابراین استفاده از بهترین کیفیت لوازم کابینت اهمیت بسیاری را دارد چرا که این کشو یا درب در طول روز بارها و بارها باز و بسته خواهد شد.

لوازم کابینت در واقع وظیفه ای دوگانه برعهده دارند: نخست انجام وظیفه محوله و دوم افزودن زیبایی به کابینت میباشد. اما امروزه شاهد انواع ریل های ساچمه ای ساده، خودبست و آرام بست هستیم. این نوع کابینت قیمت بالاتری نسبت به موارد بالا دارند اما نسبت به کابینت تمام چوب ارزانتر هستند. با حذف کلیه دلال ها و واسطه ها ، طراحی و اندازه گیری می توانیم کابینت های جدید و با کیفیت بالا را مستقیماً به شما تحویل دهیم اما با قیمت های مناسب .محصولات ما فقط با اجزای ممتاز و چوب های درجه یک تولید می شوند ، بنابراین در ساخت کابینت ها گوشه ای لب پر نمی شود. امروزه همه ما به اهمیت زیبایی دکور کابینتی آشپزخانه ها و ادارات و دیگر محل ها پی بردهایم. در انتخاب کابینت آشپزخانه، مؤلفههای متعددی هستند که باعث میشوند ما به برخی از کابینتها روی آوریم و یا برخی دیگر را به کلی نادیده بگیریم. این قفسهها در کنار کابینتها علاوه بر زیبایی موجب ایجاد فضای بسیار خوبی برای قرار دادن وسایل آشپزخانه و همچنین ظروف زیبا در معرض دید میشوند.

از طرفی کابینت نئوکلاسیک پولیش به دلیل مقاومت خوبی که در برابر آب دارد میتواند برای شرایطهای متفاوت آب و هوایی و البته قرارگیری در فضای آشپزخانه که مدام با آب سروکار دارد بسیار مناسب باشد. پاسخ به این سوال که آیا زیاد از آشپزخانه استفاده میشود و محلی است تا خانواده در آنجا دور هم جمع شوند یا خیر، کمک میکند تا بتوانید به خوبی فضا را سروسامان دهید. از کدام مجری و کدام طراح باید کمک بگیریم؟ بهترین کابینت کدام است ؟ در آشپزخانه های کوچ از رنگهای روشن با ترکیب ملایم استفاده می شود تا خطوط کمتر دیده شود و فضا بزرگتر جلوه کند اما در آشپزخانه های بزرگ از رنگهای تیره و متضاد در طراحی استفاده می شود و دست سازنده باز است. در هنگام خرید کابینتهای آشپزخانه باید به رنگ آن توجه زیادی کرده و در صورتی که آشپزخانه شما کوچک است رنگ سفید را خریداری کرده تا فضای آشپزخانه شما را بزرگتر نشان دهد. استفاده از رنگ سیاه در طراحی کابینت آشپزخانه میتواند ظاهری مدرن و زیبا به آشپزخانه منزل شما ببخشد.فراموش نکنید که این رنگ را در ترکیب با برخی رنگهای روشن و ملایم به کار ببرید تا فضا بیش از حد تیره و تاریک نشود.

منبع بازسازی خانه در کرج