منبع:بازسازی خانه در کرج

هر چیزی که در مورد کابینت باید بدونین! – شرکت معماران کارینا

همانطور که گفته شد، به هر میزان بیشتر از چوب طبیعی در ساخت کابینت تمام چوب استفاده شود، قیمت آن بیشتر خواهد شد. استفاده از رنگ طبیعی چوب برای مدتی فراموش شد. معمولا استفاده از این رنگ برای کابینت های تمام چوب، روکش چوبی، ام دی اف مرسوم تر می باشد. قیمت کابینت آشپزخانه ملامینه از دیگر کابینت ها ارزان تر است. قیمت ساخت کابینت بر اساس فرمول های خاصی تعیین می شود. کابینت فلزی نوع اول و دوم قیمت پایین تری نسبت به کابینت استیل دارند. مدتی هست که رشد کابینت ممبران نسبت به قبل زیاد شده. بعضی افراد از کابینت با بدنه فلز و در ام دی اف استفاده میکنن که طبیعتا هزینه پایینتری نسبت به کابینت تمام ام دی اف دارن ولی زیبایی ظاهری کابینت هم حفظ می شود. به دو عدد دیواره کناری و سقف و کف کابینت به همراه طبقات داخلی را بدنه کابینت میگوییم. اما از آنجایی که نئوپان در برابر آب ممکن است باد کند، بهتر است از آن در جاهایی که در معرض رطوبت هستند مانند کنار سینک های ظرف شویی استفاده نشود.معمولا از این نوع کابینت آشپزخانه، برای دیواره های کابینت ها استفاده می شود، نه برای درب کابینت ها. تفاوت ساخت کابینت ممبران با ساخت کابینت آشپزخانه ام دی اف در قابلیت ابزار و ایجاد طرح بر روی کابینت ممبران است.

توصیه جدی ما این است که از چسباندن اشیای تزیینی حتی با استفاده از آهن ربا به کابینت ها خودداری کنید چون این کار باعث خش دار شدن تدریجی بدنه کابینت می شود. حال اگر در ساخت بدنه از چوب استفاده شود جنس آن باید از نوع روکش ملامینه باشد یا لبه بدنه با نوارپوشیده شده باشد. کابینت هایی که به این رنگ استفاده می شوند، معمولا از جنس های گلاس می باشند. معمولا انواع کابینت آشپزخانه با توجه به جنس و متریال آنها تقسیم بندی می شوند. بر اساس این دسته بندی می توان از آنها در سبک های مختلف آشپزخانه استفاده نمود. همچنین سایت خدماتور قصد دارد، با معرفی انواع کابینت های آشپزخانه بر اساس متریال آنها، شما را در انتخاب کابینت آشپزخانه مناسب یاری دهد. از دیگر نکات مهمی که در انتخاب کابینت آشپزخانه نقش به سزایی دارد، ابعاد آشپزخانه است. از طرفی رنگ آبی در کنار آرامشی که دارد، به کاهش اشتهای افراد نیز کمک می نماید. در آشپزخانه هایی با دو ردیف کابینت، فضای آزاد آشپز خانه کاهش می یابد ولی تعداد کابینتها بیشتر می شود. شما یک کابینت ام دی اف با اما ظاهر لوکس و ظریف دارید که آشزخانه تان را به سگ آشپزخانه لاکچری تبدیل می کند.

جدا شوند. یک سطل پر از آب داغ که ۴-۵ قطره مایع ظرفشویی در آن ریخته شده هم نیاز است. از پر کاربرد ترین ترکیب رنگ های کابینت آشپزخانه، می باشد. کاربرد این کابینت ها را آسان کرده است. استفاده از کابینتهای فلزی تقریبا منسوخ شده است. یکی از عناصری که شاید در انتخاب کابینت آشپزخانه، خیلی جدی گرفته نشود، دستگیره های کابینت ها می باشند. چوب موجب ایجاد صمیمیت و گرما در کل فضای خانه می شود. اما پس از مدتی موجب دلزدگی افراد می گردد. با اینکه کابینت های ام دی اف هم در برابر رطوبت حساس هستند اما میزان حساسیت آنها بسیار کمتر از نئوپان است. معمولا استفاده از این چوب ها در سبک کلاسیک از جذابیت بسیار زیادی برخوردار هستند. اما امروزه مجددا استفاده از رنگ چوب، از محبوبیت بالایی برخوردار شده است. ملامینه ضد آب و تا حدودی در برابر اجسام تیز، مقاوم است. انتخاب رنگ سفید برای کابینت آشپزخانه، موجب می شود تا آشپزخانه کاملا بهداشتی و تمیز دیده شود. ساعات کاری دفتر از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۸ صبح الی ۱۷ بعدازظهر و پنجشنبهها ۸ صبح الی ۱۴ بعدازظهر است. طرح این آشپزخانه واقعا نو و بدیع است.

استفاده از این رنگ ها می تواند باعث به وجود آمدن احساس آرامش در فضای آشپزخانه شما شود. این نوع از کابینت ها با توجه به تنوع بالایی که دارند، بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشند. استفاده از این رنگ در کنار رنگ چوب و سفید بسیار چشمگیر می باشد. در صورتی که از کابینت هایی با رنگ مشکی یا سفید استفاده نمایید. در صورتی که قصد دارید از این رنگ برای کابینت آشپزخانه خود استفاده نمایید. کابینت های رنگ شده ام دی اف در صورتی که در کنار گاز قرار بگیرد. از طرفی کابینت های سفید، تنها کابینت هایی هستند که، می توانند در طولانی مدت در معرض نور خورشید قرار بگیرند و تغییر رنگ ندهند. اگر به دنبال آشپزخانه هایی با فضای دنج و صمیمی هستید، استفاده از رنگ خاکستری می تواند انتخاب ایده آلی باشد. خاکستری: استفاده از رنگ های خنثی و مات، مانند خاکستری از زیباترین و جذاب ترین رنگ های مورد استفاده برای کابینت آشپزخانه می باشد. ترکیب مشکی و سفید، سفید و چوب، چوب و مشکی، خاکستری و سفید، خاکستری و چوب و… بنابراین اگر قصد استفاده کردن از رنگ سفید را دارید، بهتر است آن را به صورت ترکیبی با رنگ های گرم استفاده نمایید.

منبع بازسازی خانه در کرج