منبع:بازسازی خانه در کرج

هر چیزی که در مورد کابینت باید بدونین! – شرکت معماران کارینا

از بین همه کابینت هایی که گفتیم، کابینت ام دی اف، های گلاس، ممبران و یا روکش چوب با توجه به سبک و بودجه شما می باشد. مورد بعدی در اجرای کابینت، در نظر گرفتن بودجه خود برای کابینت است. در مورد روشهای کاربردی افزودن کاربردی ترین مواد به آشپزخانه و سایر موارد تا ادامه مطلب با ما همراه باشید. لازم نیست ما حتما چوب ترمو بخریم اگر هزینه چوب ترمو اصل فنلاند را نداریم. قیمت و هزینه تمام شده واقعی کابینت، بسیار متفاوت از قیمت متری می باشد که کابینت ساز ها به مشتری ارائه می کنندو اما وقتی کارفرما و مشتری از کابینت ساز قیمت می خواهد، به شما قیمت متری می دهند. برای انجام دادن این مرحله از کابینت سازی، گروه کابینت ساز باید به محل قرار گرفتن کابینت در آشپزخانه رفته و اندازه های دقیق دیوار ها، جای قرار گیری اجاق گاز، محل یخچال و همهی آن ها را به طور دقیق اندازه گیری کنند تا در کارگاه با مصالح مورد نظر خود کابینت ها را بسازند. نکتهای که باید در نظر داشته باشید این است که برای سوراخ کردن قسمتهای از برچسب که جای پیچ دستگیرهها هستند، بهتر است از یک وسیله تیز استفاده کنید تا برچسب جمع نشود و آنها را نصب کنید.

به گزارش ایسنا بنابر اعلام گریت کابینت، کابینت ها اغلب در قالب گنجه هایی بوده اند که وسایل کمی را درون خود جای میداده اند و تزیینات خاصی را نداشته اند. اما اغلب افراد از این ویژگی کابینت های های گلاس استفاده ای نمی کنند . روکش ممبران در اجرا اغلب باید به درستی اجرا و رنگ شود. اما برای باز کردن پتانسیل کامل آن ، باید بدانید که چگونه این ماده را که آزمایش شده است ، در فضای خود بکار ببرید. با استفاده از این نوع کانتر های جزیره ای حس خوب فضای باز در آشپزخانه به مشتری القا می شود.حتی با اینکه قیمت کابینت بهنیه است. چرا کابینت سازها که می دانند هزینه تمام شده کابینت بیشتر از هزینه متری است، هنوز همان هزینه ائلیه متری را به مشتری و کارفرما می گویند. اگر جنس ایرانی انتخاب می کنید هنوز نصب نشده خش میخورد. نصب دیوارپوش هایی به رنگ کرم و روشن تر تعادلی از رنگ ها را بوجود می آورد.

به طور کلی برای کابینت آشپزخانه های کوچک و نقلی تر باید از رنگ های روشن تر استفاده شود که بزرگتر و دلنشین تر به نظر برسد. اگر به دنبال راهکارهای طراحی و دکوراسیون داخلی خانه های کوچک و همچنین بزرگ نشان دادن خود هستید، می توانید مقاله 11 روش آسان برای بزرگتر نشان دادن خانه و آپارتمان را مطالعه کنید. ما دوست نداریم برای افراد جنس و محصول بی کیفیت طراحی و اجرا کنیم. در کشور ما چوب بسیار گران است و بنابراین همه افراد نمیتونن کابینت چوبی داشته باشن. از طرح های بتنی می توان از آن برای درب های کابینت، میز کار ، کف و همه چیز بین آن ها استفاده کرد. با توجه به اینکه امروزه انواع مدل کابینت با تنوع رنگ و طرح بسیار بالا در بازار موجودند، انتخاب کابینتهای نامناسب که بدون تناسب با مدل خانه و شرایط آشپزخانه شما انتخاب شوند، مانند وصلهی ناجوری است که در اولین نگاه، توی ذوق میزند و خود را بیقواره نشان میدهد؛ بنابراین لازم است در انتخاب کابینت آشپزخانه و از همه مهمتر تناسب آن با فرم کلی خانه، هماهنگی و تناسب اجزا را رعایت کنید و از انتخابهای شتابزده و صرفا به دلیل زیبایی یا ترند بودن مدل کابینت ، اجتناب کنید.

همونطور که در تصویر میبینین شیک بودن در عین سادگی رو در این مدل کابینت آشپزخانه به وضوح میشه دید. کابینت های مدرن شیک و ساده می باشد. استودیو طراحی ارسی برای ارائه بهترین کیفیت ممکن، کابینت آشپزخانه را در سبکهای مدرن و کلاسیک به همراه راهحلهای بهینهی ذخیرهسازی، طراحی و اجرا مینماید. بهترین کابینت، کابینتی است که با توجه به سبک طراحی ساختمان شما مناسب است. رنگ سفید مخصوصا برای خانه ها و اپارتمان های کوچک بسیار مناسب است. اگر هم فضای آشپزخانه کوچک باشد باز هم با انتخاب مناسب کابینت آشپزخانه، فضای زیبایی را به وجود میآورید. البته این عیب وقتی بوجود می آید که روکش ام دی اف مناسب انتخاب نشود و روکش ام دی اف آسیب می بیند و باعث می شود آب از مغزی نفوذ کند و باعث پوسیدگی ام دی اف می شود. همچنین طبق آمار در مقایسه ام دی اف و هایگلاس، موارد زیر می تواند به شما کمک کند. اگر ساختمان شما به سبک کلاسیک طراحی شده است، یکی از بهترین متریال ها برای آن کابینت ممبران است.این کابینت ارزان تر از کابینت تمام چوب است اما میتونه نمایی کلاسیک و مشابه با کابینت چوب برای شما ایجاد کند.

منبع بازسازی خانه در کرج