منبع:بازسازی خانه در کرج

هر چیزی که در مورد کابینت باید بدونین! – شرکت معماران کارینا

در صورت نفوذ رطوبت به این نقاط امکان ایجاد حباب و باد کردن کابینت وجود دارد. شما با شناخت این کابینت ها و آگاهی پیدا کردن از محدوده قیمت آنها، کی توانید انتخاب و خرید رضایت بخش ترین را تجربه نمایید. سیستم های مختلفی برای انتخاب کردن شما وجود دارد که عبارت هستند از ال شکل، یو شکل، وی شکل و راهرویی که هر کدام از این سیستمها زیبایی ها و مزایای خاص خود را دارا هستند. کابینتهای آشپزخانه سفید رنگ در کنار سنگ روی کابینت باعث به وجود آوردن یک فضای بسیار ساده و صمیمی شده است. 2. اگر نور فضای آشپزخانه کم است، بهتر است از رنگ های روشن استفاده نمایید. را می توان کابینت آشپزخانه ممبران دانست. زیرا استفاده از چسب نامرغوب و پوشش پی وی سی کیفیت پایین، می تواند در کیفیت و زیبایی نهایی کابینت ممبران بسیار موثر باشد. همچنین می توان با چسب مخصوص اتصالات برش خورده نزدیک سینک را، آب بندی نمود. به طور کلی کابینت ها از اولین عناصری هستند، که در هنگام ورود به آشپزخانه دیده می شوند. 4. استفاده از ظروف دکوری بلند در افزایش شکوه و عظمت آشپزخانه موثر باشد.

کابینتهای مدرن، مانند کابینت امدیاف و هایگلاس، به دلیل آن که بلند و کشیده هستند، بیشترین فضای بهینه را به ما میدهند. همچنین در طراحی کابینت های کلاسیک باید به رعایت قرینگی، استفاده از متریال کوارتز برای صفحه کابینت ها و استفاده از کمدهای بلند نیز توجه نمود. کابینتهای آشپزخانه مدل کلاسیک بسیار لوکس و مجلل هستن به طوری که همهی چشمها را به سمت خود خیره میکنند. رنگ های تیره برای آشپزخانه های بزرگ مناسب تر است. چرا که با بیرون ماندن آن میخ یا پیچ، ممکن است قسمتی از درب یا طبقات کابینت شما شل شده و از کار در بیاید. هر آشپزخونه ای با این چیدمان عالی و دلنشین هست. رنگی که برای کابینت ها و دیوارهای آشپزخانه اوپن انتخاب می شود باید به گونه ای باشد که لک ها را به سرعت نشان ندهد. به همین دلیل ترجیح می دهند رنگ های شاخص و امتحان شده ای را انتخاب نمایند. از مهمترین اصول طراحی کابینت کلاسیک می توان به، مخفی نمودن هود، عدم استفاده از درب های ریلی و جک دار و همچنین استفاده از دستگیره های کلاسیک اشاره نمود. همچنین این رنگ زیبایی و روشنایی بسیاری به فضای آشپزخانه می بخشد. در ادامه قصد داریم شما را با بهترین رنگ های مورد استفاده برای کابینت آشپزخانه بیشتر آشنا کنیم.

کابینت آشپزخانه ممبران یا کابینت وکیوم را می توان نسل جدیدی از کابینت های مدرن آشپزخانه دانست که حاصل طراحی دستگاه های سی ان سی بر روی ام دی اف خام با روکش پی وی سی است. وقتی به عنوان مثال می گویم کابینتی هایگلاس است، منظور این است که درب کابینت و قسمتهایی که در نمای بیرونی دیده می شوند از ورق هایگلاس ساخته شده اند. بنابراین بهتر است دکوراسیون و رنگ شاخص را در طراحی آشپزخانه ها، بر اساس رنگ و مدل کابینت ها انتخاب نمایید. در صورتی که فضای آشپزخانه شما کوچک است، بهتر است از انتخاب رنگ های تیره برای کابینت ها خودداری نمایید. کابینت سینک ظرفشویی بهتر است از مشتقات PVC استفاده شود و کمتر چوب به کار رود. متریالی که در ساخت کابینت آشپزخانه پلیاستر کاربرد دارد، میتوانند چوب طبیعی و یا همانند کابینت ممبران از امدیاف خام با طراحی cnc تشکیل شده باشد. از مهم ترین نکاتی که در انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه، باید مد نظر داشته باشید، هماهنگی رنگ کابینت ها با تمامی عناصر موجود در فضای آشپزخانه است. موارد گفته شده بسیار کلی بوده و ممکن است برای کابرد مد نظر شما تعویض درب گزینه مناسبی باشد ولی خوب است قبل از ایجاد هر تغییری این محاسبات و ملاحظات را در نظر بگیرید.

لبهها، ظاهری ظریف و ساده ایجاد میکنند که کلید یک آشپزخانه کلاسیک است. که البته استفاده از کابینت های ام دی اف، به جای کابینت های چوبی، می تواند از قیمت کابینت های کلاسیک به مقدار قابل توجهی کاهش دهد. تقریبا 70 درصد از فضای آشپزخانه را کابینت ها، اشغال می کنند. از ویژگی های بارز این نوع کابینت کلاسیک، می توان به ایجاد احساس صمیمیت و دلنشین شدن فضای آشپزخانه اشاره نمود. زیرا این کابینت ها علاوه بر بزرگ تر نشان دادن فضای آشپزخانه، تاثیر شگفت انگیزی روی نورپردازی و روشنایی آشپزخانه می گذارند. استفاده از رنگ های روشن می تواند فضای آشپزخانه را بزرگ تر نشان دهد. زیرا موجب کوچک تر نشان دادن فضای آشپزخانه شما می شود. می تواند پس از مدتی شما را از انتخابتان پشیمان کند. 3. اگر فضای آشپزخانه شما کوچک است، بهتر است کابینت های کلاسیک با طرح های ریز را فراموش نمایید.

منبع بازسازی خانه در کرج