منبع:بازسازی خانه در کرج

نکاتی که درباره کابینت باید بدانیم

استفاده از روکش طبیعی در ساخت کابینت چه مزایایی دارد؟ این کابینت ها از خانواده ام دی اف هستن و از روکش های پلاستیکی پی وی سی روی ورق های ام دی اف بوجود میان. پی وی سی ورقه های پلاستیکی فشرده ای است که در طرح ها و رنگ های متنوعی ساخته می شوند و نیازی به رنگ آمیزی ندارند. بدیهی است کابینتهای مدل جدید، به دلیل تازگی که دارند، بیشتر مورد استقبال قرار میگیرند، اما همیشه بهترین گزینه برای ما نیستند. بهترین کابینت برای آشپزخانه شما کابینتی است که هم از نظر سبک، با سبک کلی دکوراسیون منزل شما هماهنگی داشته باشد و هم ابعاد آن متناسب با فضای آشپزخانه شما در نظر گرفته شود و علاوه بر زیبایی باید متریال سازنده کابینت ها هم کیفیت خوبی داشته باشند و طول عمر آنها مناسب باشد. علاوه بر دکوراسیون خانه، میزان فضایی که در اختیار دارید نیز، در انتخاب نوع طراحی و متریال انتخابی شما تاثیر دارد.

علاوه بر این میتوانید از خمیری که از جوش شیرین و آب گرم تهیه میشود هم استفاده کنید. وجود دکور ها در آشپزخانه باعث میشه که بتونین وسایل دکوری خودتون رو به راحتی در معرض دید مهمان ها قرار بدید. اغلب افراد غذاها یا تنقلات مورد علاقهی خود را روی مبل راحتی میل میکنند و این کار باعث ریختن خرده غذا روی مبل و فرش شده و لکههای چربی را روی فرش و مبل به جای میگذارد اما خبر خوب این است که روش سادهای برای از بین بردن این لکهها وجود دارد. این روش فوق العاده است اما کافی نیست. استفاده از یک اسکاچ برای گذاشتن این خمیر روی لکهی چربی و پاک کردن آن از روی دیوار بسیار کارآمد است (این روش برای پاک کردن لکه از روی ماگ هم بسیار موثر است). با در نظر گرفتن این مساله که دیوارها رنگها و جلاهای مختلفی دارند، یک روش ساده و رایج برای پاک کردن لکههای چربی از روی آنها وجود دارد.

فرقی نمیکند که لکهی چربی مربوط به زمان آشپزی باشد یا جای انگشت چربی باشد که روی دیوار باقی مانده است، به هر حال لکههای چربی همه جا حتی جاهایی که فکرش را نمیکنید مانند تشک هم وجود دارند. در هر صورت اگر قصد تعویض و بازسازی کابینتهای آشپزخانه را دارید، به شما پیشنهاد میدهیم با کارشناسان شرکتهای معتبر کابینتسازی مشورت کنید تا هم در سبک و مدل کابینت شما را راهنمایی کنند و هم از انجام هزینههای اضافه پیشگیری کنید. در صورت داشتن فرزند نوپا و کوچک این لکهها بیشتر هم میشوند. تلفیق رنگ کرمی با قهوه ای ترکیبی زیبا را بوجود می آورد همچنین میتوانید از رنگ کرمی به تنهایی برای کابینت ممبران کلاسیک استفاده نمایید، زیرا این رنگ نه سردی رنگ سفید و نه گرمی رنگ قهوه ای را دارد و رنگی متعادل به حساب می آید. سایت سبک مدرن بیش از یک دهه است که در زمینه تولید محصولات چوبی مانند سرویس خواب و کمد دیواری فعالیت کرده و در سال های اخیر فعالیتش را به ارائه خدمات دکوراسیون داخلی مانند تولید پرده، سقف کاذب و کاغذ دیواری گسترش داده است.

چون کسی که در آشپزخانه مشغول آشپزی است کمترین میزان جابهجایی را دارد. طراحان و تولید کنندگان این برچسب ها با توجه به نیاز مشتری تنوع طرح و رنگ آنها را طوری قرار داده اند که شما با هر سلیقه ای بتوانید در نهایت نمونه برچسب کابینت مد نظر خود را پیدا کنید. رنگ خاکستری خیرگی و سردی رنگ سفید را ندارد و فضا را متعادل نگه می دارد اما با توجه به جذابیت هایش مناسب هر آشپزخانه ای نیست. ام دی اف در برابر حرارت فوق العاده مقاوم و عایقی مناسب در برابر صدا است. پاک کردن لکههای چربی از روی مبل و فرش با استفاده از مادهی لباسشویی معمولی و سپس پاک کردن آنها با آب موثرترین روش برای از بین بردن این لکهها است. روش موثر دیگر برای تمیز کردن لکههای جدید چربی از دیوارها استفاده از پاککنندهی چربی طبیعی مانند لیمو یا جوش شیرین است. لکههای چربی روی لباس بسیار آزاردهنده هستند اما یک روش ساده برای از بین بردن آنها وجود دارد.

منبع بازسازی خانه در کرج