منبع:بازسازی خانه در کرج

نکاتی مهم در طراحی و تولید کابینت آشپزخانه با ام دی اف – ویسپان

سفید: کابینت های سفید در طراحی آشپزخانه ها به سبک مدرن، از طرفداران بی شماری برخوردار است. مدل کابینت ممبران سفید صدفی در اغلب خانه های سبک کلاسیک به چشم می خورد. با وجود اینکه اغلب میزهای آشپزخانه را چندین بار در روز تمیز میکنیم، اما پنل پشت سینک و گاز در بیشتر موارد نادیده گرفته میشود. در ادامه با کابینت های مدرن و کلاسیک و ویژگی های آنها، بیشتر آشنا خواهیم شد. استفاده از کابینت های مدرن در صورتی که اصول این سبک در طراحی دکوراسیون آشپزخانه رعایت نشده باشد، نه تنها زیبا نیست. از انواع رنگ ها می توان در طراحی کابینت آشپزخانه مدرن استفاده نمود. کابینت مدرن در کنار سادگی از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است. اما نمونه هایی از کابینت مدرن که دستگیره دارند، از دستگیره های باریک و بلند در طراحی آنها استفاده شده است. در صورتی که خیلی مایل به استفاده از رنگ های سرد به تنهایی نیستید، می توانید از رنگ چوب نیز به صورت تلفیقی استفاده نمایید. برای فوق العاده شدن کابینت آشپزخانه خود، کافی است در صورتی که می خواهید از میان تجملات امروزه زندگی، فضایی دنج و ساده را در خانه خود ایجاد نمایید، از کابینت های مدرن استفاده نمایید.

برای طراحی دکوراسیون و کابینت آشپزخانه ها در ابتدا باید انواع کابینت های آشپزخانه را بر اساس سبک و جنس به طور کامل آشنا شوید. همچنین میتوانید از کابینت اقساطی نیز بهرمند شوید. درنتیجه میتوانید آن را به متخصصان سلام ساختمان بسپارید. یک حرارت معمولی به آن بدهید. میخوایم در این مدل باهم یک ادعا رو امتحان کنیم. در مورد رنگ سفید نقره ای گفتیم که زمینه رو برای بروز رنگ سوم فراهم میکنه. علاوه بر اینکه در مطلب قیمت کابینت آشپزخانه، همه قیمت ها رو به صورت متر طول آوردیم، تاکید کردیم که این روش، شیوه درست قیمت گرفتن نیست. شما که در حال خواندن این مطلب هستید، احتمالا خانه جدیدتان آماده شده است و شما قصد سفارش کابینت آشپزخانه را دارید. حتما فضاهایی که به وسایل آشپزخانه اختصاص دارند را در طراحی بیاورید. که قسمت عمده ای از آن به کابینت ها اختصاص می یابد. همچنین از حکاکی در درب، ستون و دیگر قسمت های این کابینت بسیار کم استفاده شده است و بسیار ساده و شکیل هستند. کابینت های چوبی قابلیت این را دارند که، هر گونه طرح و جزئیاتی را روی آنها اجرایی نمود.

یکی از آنها برچسب کابینت آشپزخانه بود که در رابطه با آن صحبت شد. بنابراین دور از انتظار نیست که به یکی از پرفروش ترین متریال برای کابینت ها تبدیل شده باشد. اشاره نمود. امروزه استفاده از طراحی های مدرن و کلاسیک برای کابینت ها و فضای آشپزخانه ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. رنگ های براق: استفاده از کابینت با متریال های گلاس در سبک مدرن نیز، از طرفداران بسیاری برخوردار می باشد. همانطور که مشاهده شد، کابینت آشپزخانه فارغ از جنس و سبک و طرحی که دارد، باید متناسب با سبک و محیط آشپزخانه انتخاب شود. اما طبیعتا طراحی آشپزخانه مدرن و کلاسیک قوانین و اصول خاصی را به دنبال دارد، که در صورت رعایت نکردن آن، نتیجه ای مطلوب و مورد پسند حاصل نخواهد شد. بیشترین رنگ هایی که در کابینت آشپزخانه در سبک مدرن مورد استفاده قرار می گیرد، رنگ های سبز، سفید، خاکستری، بنفش و آبی می باشد. استفاده از دستگیره های ساده، باریک، بلند و براق می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

چوب افرا یک لایه و نرم نیز می باشد. کابینتهای چوب افرا عمدتاً به رنگ سفید یا کرمی-سفید هستند و گاهی اوقات رنگهای قهوهای مایل به قرمز در پانل درب کابینت وجود دارد. حتی می توانید درب کابینت های خود را با درب های جدید و درب کابینت ممبران جابجا کنید و این کار به راحتی با تعویض لولا انجام می شود. حتی می توانید درب کابینت های خود را با درب های جدید و درب کابینت ممبران جابجا کنید و این کار به راحتی با تعویض لولا انجام می شود. از طرفی برآمدی و یا تو رفتگی هایی که به منظور زیبایی روی درب کابینت ها ایجاد می شود، در این کابینت ها دیده نمی شود. از طرفی وجود انرژی در این فضا می تواند تاثیر بسیار زیادی در روحیه کل خانواده داشته باشد. زیرا در صورت وجود لکه های روغن به راحتی روی کابینت ها نمایان می شوند. امروزه با وجود تنوع بالا در مدل کابینت آشپزخانه، شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه مدنظر خود، کابینت آشپزخانه خود را انتخاب نمایید. از وسایل ریز و تزئینات زیاد در آشپزخانه پرهیز نمایید.

منبع بازسازی خانه در کرج