منبع:بازسازی خانه در کرج

نکاتی مهم در طراحی و تولید کابینت آشپزخانه با ام دی اف – ویسپان

دو متریالی که عمدتا در ساخت کابینت کلاسیک کاربرد دارند، کابینت تمام چوب و کابینت ممبران است. کابرد کابینت ممبران به طور کلی در طراحی آشپزخانه کلاسیک ، نئوکلاسیک ولاکچری می باشد. بسته با اینکه فضای آشپزخانهی شما چقدر است و چه میزان اسباب و اثاثیه دارید می توانید از کابینتهای کوچک استفاده نمایید. اگر می خواهید برای آشپزخانه خود طرحی خاص داشته باشید و دکوراسیونی شیک و ایده آل در آن پیاده کنید، بهتر است کابینت آشپزخانه خود را طبق سلیقه خود طراحی نموده و از فضا آشپزخانه استفاده بهینه نمایید. فاصله ی مورد نیاز در ین کابینت ها و ارتفاع آن ها متریال هایی است که در برقراری اندازه های استاندارد کابینت می بایست در نظر گرفته شود. انتخاب این طرح کاملا وابسته به سلیقه و میزان بودجه ای است که فرد در نظر دارد. گفتیم که کابینت امدیاف به عنوان قیمت پایه در نظر گرفته میشود و به آن کابینت اقتصادی گفته میشود؛ پس از آن، کابینت هایگلاس و کابینت ممبران در گروه کابینتهای گرانتر دستهبندی میشوند. رنگ سفید بکار رفته در کابینتها باعث بزرگتر جلوه کردن آشپزخانه شده است. آشپزخانه سفید مشکی با رنگ غالب سفید.

میتونین با ماشین ظرفشویی سفید که در تصویر وجود داره مقایسه کنین. نسبت به سایر روکش ها از مقاومت خوب در برابر رطوبت برخوردار است. از آنجایی که تنها یک طرف ورق های گلاس دارای روکش پلکسی گلاس است ، لازم است از دو ورق استفاده کرد. در جهت طراحی صفحه ی کابینت آشپزخانه می توان از انواع کانتر های چوبی، سنگی، کوارتز و یا ام دی اف استفاده نمود. متریال کابینت روکش چوب نیز از مغز ام دی اف تشکیل شده است. اما واعیت این است که ممبران نوعی متریال متفاوت نیست. در ساخت و طراحی کابینت ابتدا باید مشخص کنید که جنس کابینت از چه باشد؟ با این حال در طراحی بعضی از سبک های آشپزخانه های مدرن ، طرفداران خود را دارد. رنگ بندی و ساختار چیدمان و حتی انتخاب نوع دستگیره هم در این سبک بسیار حائز اهمیت است. غالبا کابینت های تمام چوب در طراحی سبک آشپزخانه های روستیک و طراحی آشپزخانه خانه های ویلایی به کار می رود. در واقع این کابینت ها به سبک رومی و طراحی آن مربوط به آن طراحی شده و دارای درب هایی است که روی آن ها منبت کاری های زیبایی انجام شده است. چرا که زیبای کابینت ممبران در برش های ظریف CNC است که درست اجرا شود و پس از آن جنس روکش آن که بستگی به پوشش پی وی سی و چسب آن را دارد.

کابینت های روکش چوب یکی دیگر از کابینت های امروزی است که با تکنولوژی های جدید توانسته است هم ظاهر زیبای چوب را حفظ کند وهم از لحاظ اقتصادی قیمت پایین تری داشته باشد. شما یک کابینت ام دی اف با اما ظاهر لوکس و ظریف دارید که آشزخانه تان را به سگ آشپزخانه لاکچری تبدیل می کند. عدم روکش دوطرفه برای ورق های گلاس: در طراحی کابینت ممکن است در بعضی از قسمت ها ، لازم باشد دو طرف ورق ام دی اف در معرض دید باشند. رویه ی این کابینت ها شفاف و براق بوده و تبلور و درخشندگی زیادی را در آشپزخانه حاکم می کنند. یک لایه نازک از چوب بر روی مغز ام دف تحت فشار و حرارت دستگاه پرس می شود. همچنین جدای از یک منبع نور کلی، وجود منابع نور موضعی در محل های مهم کاری مانند سینک، اجاق گاز و صفحه رویه بسیار ضروری است .

براقیت آن ها موجب افزایش نور در محیط نیز می شوند. به دلیل اینکه تنها از دو دیوار اصلی برای نصب کابینت استفاده می کنید عموما یک فضای باز رو به اتاق نشیمن یا فضای ناهار خوری در اختیار خواهید داشت که به شما اجازه می دهد فضای باز تری را در آشپزخانه در اختیار داشته باشید و محدوده فضای آشپز خانه را با قرار دادن میز ناهار خوری و به دلخواه تعیین کنید. یکی از بهترین ایده های مدل کابینت آشپزخانه های کوچک استفاده از طرح های کابینت های تا سقف است شما می توانید در هنگام سفارش کابینت های آشپزخانه سقف قفسه های کابینت آشپزخانه خود را گسترش دهید و نهایت استفاده از فضای جادار و بزرگ کابینت ها را ببرید. البته این موضوع بستگی به جنس های گلاس دارد ، با این حال در مکان هایی که مداما در حال سایش و استفاده هستند. در مدل بالا، کابینت های فلزی گالوانیزه با رنگ سرمه ای و سفید وجود داره. ۰۲۱ تماس بگیرید و از متخصصین و طراحان حرفه ای تیم شارین آرک کمک بگیرید. البته، بیشتر کابینتها با استفاده از دستمالهای نانو و آب گرم، محلولهای تمیز کننده خانگی مانند سرکه و جوش شیرین، پودر ماشین لباسشویی، مایع ظرفشویی و یا مقداری صابون به همراه آب گرم و اسپریهای چند منظوره تمیز میشوند.

منبع بازسازی خانه در کرج