منبع:بازسازی خانه در کرج

مقایسه انواع کابینت آشپزخانه از لحاظ کیفیت و قیمت

با توجه به سبک طراحی کابینت (کابینت مدرن، کابینت کلاسیک و کابینت نئوکلاسیک) ظاهر متفاوتی دارند. کابینت ورق فولادی خام از قیمت پایین تری نسبت به کابینت ورق گالوانیزه دارد. که نمونههای داخلی دارای قیمت مناسبتری هستند. و نمونههای خارجی صفحه کابینت سنگ طبیعی مخصوصاً سنگهای ایتالیایی زیبایی و کیفیت خیرهکنندهای دارند. این نوع صفحه از چوب طبیعی به دو صورت ساخته میشود. صفحه کابینتهایی که از جنس سنگ طبیعی هستند. لایه داخلی این دو کابینت تقریباً مشابه است و تفاوت آنها تنها در جنس رویه است. اما در ایران هنوز سیستم سنتی ساخت کابینت اختصاصی رایج است و تمام مراحل از اندازه گیری ابعاد آشپزخانه تا انتخاب جنس، طرح روکش، یراق آلات و … در این مطلب تصاویری از جدیدترین مدل های دیزاین آشپزخانه مدرن و کاربردی، با متراژ های بزرگ و کوچک را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم مورد توجه و استفاده شما قرار گیرد. به این صورت که کابینت هایی با ابعاد استاندارد در سایزهای مختلف طراحی و تولید می شوند و کاربر با توجه به فضای آشپزخانه می تواند به تعداد مورد نیازش کابینت بخرد.

زیبایی: از مهم ترین مزیت های کابینت ممبران، برجسته سازی نقوش، تنوع طرح ها و ترکیب رنگ های آن است،همچنین اگر از طرحی خوشتان آمده باشد که در نمونه کارهای سازنده نباشد، می توانید طرح مورد نظر را جهت پیاده سازی به سازنده بدهید و همان طرح را از او تحویل بگیرید. کابینت های کلاسیک با توجه به محبوبیتی که دارند دارای نقش و نگارهای بسیاری هستند . همون طور که در این مدل میبینید، سرستون ها و پاخور های این کابینت بسیار پرکار بوده و حال و هوایی کلاسیک دارن. دکوراسیون داخلی همان طور که که در بالا به آن اشاره شد زیاده روی در یک چیز نیست. این نقش و نگارها یک نمونهی زیبا از کابینتهای طرح کلاسیک به شمار میروند. کابینتهای با ورق آهنی، کابینتهای از جنس ورق گالوانیزه (در یونیت و اسکلت کابینت) و کابینتهای از جنس استیل. البته این در صورتی است که یونیت کابینت سالم باشد و از استقامت کافی برخوردار باشد. اما باید توجه کنید که باید در تمیز نگه داشتن این کابینتها دقت لازم را به کابر ببرید چون کوچکترین آلودگی و لکهای روی این رنگ قابل تشخیص است.

که به آن جلوه براقی میبخشد. همچنین این کایینت در برابر نور خورشید چندان مقاوم نبوده و بنابراین بهتر است برای آشپزخانه هایی که کابینت در معرض نور خورشید قرار دارد، استفاده نشود. بنابراین گاهی اوقات تصمیم گیری درمورد انتخاب کابینت آشپزخانه بسیار سخت است. شما می توانید تصمیم گیری برای این کار را به کمک یکی از متخصصان ما در گروه دکوطرح انجام دهید تا بهترین گزینه را انتخاب کنید و در آینده از آن نهایت رضایت را داشته باشید. ما در ایران دکور تصمیم داریم جدیدترین مدل های کابینت سال 1400 را به شما عزیزان معرفی کرده که خانه و آشپزخانه خود را با آن مزین کنید. این ارتفاع به این دلیل متغیر است که در آپارتمانها از کابینتهای با ارتفاع بلند استفاده میشود تا بتوان وسایل بیشتری در آن جای داد و در مکانهایی که فضاهای بیشتری داریم میتوان برای زیبایی بیشتر از کابینتهای با ارتفاع کمتر استفاده نمود. با دیگر وسایل خانه به راحتی ست میشود.

به همین منظور باید مرحله شیار زدن قطعات را انجام دهند. و هنگام بستن درب را به داخل فشار میدهیم. که دسترسی به لبه درب را امکانپذیر مینماید. و روی لبه درب ام دی اف نصب میگردد. و در هنگام باز و بسته کردن درب، از لبه درب گرفته و در را باز و بسته میکنیم. که با فشار دادن قسمت پایین درب، آن را بهاندازه چند سانت باز میکند. ولی اگر وزن کشو سنگینتر میشد، حرکت دادن آن نیز با سختی انجام میشد. و وزن کابینت را تحمل میکند. البته ساخت کابینت از جنس ورقهای روکش کارخانه ای که در اصطلاح برخی از آنها را با نام “دکو پنل” می شناسیم نیز یک نوع کابینت روکش بسیار با کیفیت، زیبا و پرطرفدار می باشد. بهترین کابینت آشپزخانه براساس نوع سبک معماری ساختمان شما تعیین می شود. کابینت هایگلاس: این نوع کابینت امروزه یکی از پرطرفدارترین انواع روکشهای کابینت است. که از انواع سنگهای گرانیتی، مرمر و غیره. ذکر می باشد؛ نصب لوستر و هالوژن ها در خانه جدا از جذابیت ظاهری باعث ایجاد حس و حال مختلف برای افراد می شود. بارنگهای متنوع در فضاهای مختلف خانه میتوانید، آن فضا را برای خودتان دلنشین و کاربردیتر کنید. ترجیحا هر چند وقت یک بار این لوله ها را بررسی کنید تا اگر چکه می کنند هرچه سریع تر آن ها را تعمیر کنید تا موجب خراب شدن کابینت های شما نشود.

منبع بازسازی خانه در کرج