منبع:بازسازی خانه در کرج

محاسبه آنلاین قیمت کابینت آشپزخانه

موردی که در این آشپزخانه به چشم میاد و اهمیت زیادی هم داره، وجود کابینت های متعدده. قبل از جنگ جهانی اول معمولا در آشپزخانه ها یک میز کار جداگانه و یک انبار برای ذخیره کردن مواد غذایی خشک وجود داشت. به دلیل اینکه تنها از دو دیوار اصلی برای نصب کابینت استفاده می کنید عموما یک فضای باز رو به اتاق نشیمن یا فضای ناهار خوری در اختیار خواهید داشت که به شما اجازه می دهد فضای باز تری را در آشپزخانه در اختیار داشته باشید و محدوده فضای آشپز خانه را با قرار دادن میز ناهار خوری و به دلخواه تعیین کنید. یه راه مناسب و جالب برای طراحی فضایی که حس خاص و سفارشی را القا می کند؛ استفاده از رنگ های مکمل است. آشپزخانه توسط کابینتبندی جلوه و زیبایی خاص خود را پیدا میکند. زیاد شنیدید که اگر بودجه کمی دارید فعلا درب های کابینت خود را عوض کنید و بگذارید همان بدنه فلزی باقی بماند.

که موقع بستن درب عمل کرده و درب به آرامی بسته می شود . درب های کابینت های خود را تا آخرین حد و بیش از حد باز نکنید تا به درب ها فشار وارد نشود. نقش ها و طرح های کلاسیک توسط دستگاه بر روی آن انجام می شود وسپس با پی وی سی تحت حرارت ، فشار ناشی از خلاء و چسب مخصوص روکش می شود. شما می توانید بر اساس سلیقه خود هر یک از کابینت های ممبران، هایگلاس، ام دی اف، کابینت های کلاسیک چوبی و … الان می توانید برای زیر کابینت ها، بالای سینک، جزیره یا داخل کشوهای کابینت نورپردازی دلخواه خود را طراحی کنید. آنها را می توان سفید، نقره ای، خاکستری می باشد. در این صورت خیلی راحت می توان مواد لازم برای غذا را آماده نمود. پس نمی توان از پارکت چوبی استفاده کرد امروزه از سرامیک های با ابعاد بزرگتر یا از پی وی سی یا کفپوش اپوکسی استفاده می شود.

البته که کابینت های تماما چوبی کابینت های خاص و شیکی می شوند که شما هر جا آن را نمی بیند. این نوع از کابینت مدل خاص و بهتری از کابینت ام دی اف محسوب میشود که از کیفیت بالاتری نیز برخوردار است. طراحی مدرن این آشپزخانه و کابینت های نقره ای، کاملا باهم هماهنگ هستن. کابینت روکش چوب در دو سبک مدرن و کلاسیک با استفاده از MDF خام و روکشهایی مانند گردو و بلوط، عش و راش و یک لایه رنگ برای محافظت از چوب و زیبایی بیشتر، طراحی و تولید میشود. البته برای کاهش هزینه غالباٌ از ترکیب روکش چوب گردو و چوبهایی مثل راش یا بلوط استفاده میشود تا هم زیبایی کار حفظ شود و هم قیمت تمام شده کابینت کاهش یابد. در فشار و حرارت بالا ساخته می شوند و از این لحاظ در کاهش قطع درختان و حفظ محیط زیست موثر می باشند. یک لایه نازک از چوب بر روی مغز ام دف تحت فشار و حرارت دستگاه پرس می شود. در ادامه با فرایند ساخت کابینت بیشتر آشنا می شویم تا بتوانیم برنامه ریزی بهتری داشته باشیم.

در ادامه به گزیده ای از مزایا و معایب کابینت روکش چوب اشاره میکنیم. کابینت وکیوم گونه ای از انواع مختلف کابینت های ممبران می باشند. برای تعیین محل اجاق گاز باید ابتدا نوع آن مشخص شود که اجاق گاز شما صفحه ای یا معمولی است. در این نوع نقشه سینک، یخچال و گاز بر روی یک دیوار قرار می گیرند. مانند ظروف پخت و پز عتیقه ، لیوان های طلاکاری شده و گلدان های مسی که جلوی پتینه آنها را می گیرند. شما در هر شرایطی می توانید کاشی های بین کابینتی را عوض کنید. اما اگر کابینت های خود را عوض کردید مجبور هستید کاشی های بین کابینتی را تغییر دهید. وقتی که کابینت های خود را تعویض می کنید کاشی های پشت کابینت را هم ببینید. این نظر جولیا ماسوکو و ملیسا وارنر از تیم طراحی دکور ماسوکو وارنر می باشد. و جلوهی آن را در نظر بیننده دو چندان میسازد.

منبع بازسازی خانه در کرج