منبع:بازسازی خانه در کرج

محاسبه آنلاین قیمت کابینت آشپزخانه

در این مطلب از وبسایت چیدانه بهترین مدل های کابینت ام دی اف را بررسی می کنیم. در ساخت کابینت ممبران از متریال ممبران استفاده می شود. استفاده از این مدل کابینت برای آشپزخانه هایی که نور کافی ندارند، بسیار مناسب است. ساخت کابینت آشپزخانه جزیره ای که در خانه های مدرن و بزرگ امروزی دیده می شود. کابینت کلاسیک ایشکاب بهترین و باکیفیت ترین محصولی است که در اختیار مشتریان قرار می گیرد و دارای گارانتی پنج ساله است. یکی از مطرح ترین این کابینت های، جنس ، های گلاس مات این کابینت های مدرن طرح بتن هستند. این نوع کابینتها بسته به طرح و شیوه استفاده از آنها در دکوارسیون می تواند در انواع سبکهای کلاسیک و حتی صنعتی و مدرن کاربرد مناسبی داشته باشد. شرکت روماک در زمینه طراحی و اجرای کابینت اشپزخانه مدل جدید فعالیت داشته و جدیدترین مدل کابینت را در سبک های کلاسیک، مدرن و نئوکلاسیک تولید می نماید. ام دی اف از قطعات خرده شده چوب تشکیل شده است که با چسب یا رزین مخلوط شده و در دستگاهی فشرده می شود.

در موارد خاص استفاده از آنها ضروری است. 4- لولا بادبزنی: برای دربهای کافیشاپها استفاده میشود که از هر دو طرف باز و بسته میشود. و فضای باز است. و هنگام باز کردن درب، دسترسی کامل به کنج کابینت را داریم. 1- لولا معمولی: این نوع لولا هنگام بسته شدن درب کابینت ضربهای وارد میکند و یکدفعه بسته میشود. و در برخی موارد هنگام بیرون کشیدن کشو، جعبه کشو کاملاً خارجشده و بر زمین میافتاد. تا بتوانیم راحتتر کشو را حرکت بدهیم. و هم بهصورت میز غذاخوری بتوانیم استفاده کنیم. و به خاطر استفاده زیاد از دربها باید از لولای جنس خوب استفاده نماییم. رایجترین ریلهایی که امروزه برای کابینت ها استفاده میشود، ریل ساچمهای سه تیکه است که کیفیت خوب و قیمت مناسبی دارد. در جهت ساخت کمد لباس و طراحی کابینت و کمد دیواری با متخصصین ماهر ما تماس حاصل نموده و بهترین ایده ها را در روند طراحی و زیبا سازی منزل اجرا نمایید.

علاوه بر این می توانید رنگ ایده آل خود ( عسلی، نسکافه ای، فندقی، گردویی و … ) را بر روی کابینت اجرا نمایید. استفاده از کابینتهای دو رنگ یک روش عالی و کمهزینه برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه محسوب میشود. کابینت ها از لحاظ جنس و طرح انواع مختلفی دارند که با توجه به سلیقه صاحب خانه و البته سبک آشپزخانه انتخاب می شوند. این فعالیت ها شامل: نگهداری مواد غذایی در یخچال، شستشو در سینک ظرفشویی و پخت و پز توسط اجاق گاز یا فر و مایکروفر می باشد. در نهایت با قرار دادن این قطعات داخل دستگاه های مخصوصی با استفاده از ایجاد مکش و خلاء، روکشی از جنس پی وی سی با طرح چوب بر روی ام دی اف در سمت روی آن که حکاکی شده است چسبانده (وکیوم) می شود. کابینت آشپزخانه هایگلاس، پی وی سی و.. این کابینتها که توسط واردکنندگان ایتالیایی به ایران راه پیدا کردند از لحاظ متفاوت بودن بسیار مورد توجه قرار گرفتند اما از آنجایی که واردات این محصولات قیمت زیادی را در پی داشت و این امر برای خریداران به صرفه نبود تولیدکنندگان کابینت با استفاده از دانش فنی خود گام موثری در این حیطه برداشتند و به تولید کابینت نئوکلاسیک انزو اقدام نمودند.

نتیجه آن یک کابینت محکم و قابل اعتماد است که ظاهر و حس چوب را دارد اما در اصل خود چوب نیست. و نصب آن آسان است. درواقع طراحی کمد دیواری و کابینت آشپزخانه به سبک نئوکلاسیک، نسبت به سبک کلاسیکِ سنتی، کمی سادهتر بوده و تاحدودی بر پایه سبک مینیمال طراحیشده است. کف آشپزخانه باید از جنسی باشد که به آسانی تمیز شود. همانطور که میدانید نور و گرمای زیاد نباید برای ادویهها استفاده شود بنابراین در محل نگهداری شیشههای ادویهای بسیار دقت داشته باشید. لولا وظیفه نگهداری درب بر روی بدنه کابینت را بر عهده دارد. 2- لولا آرامبند: این نوع لولا درب را بهآرامی و آهسته میبندد. ریلهای ساچمهای هم مانند لولا به دو صورت معمولی و آرامبند هستند. کابینت هایگلاس ، یکی از بهترین گزینهها برای آشپزخانهی نقلی و مینیمال است، خصوصا رنگهای روشن آن مانند سفید، میتواند باعث بزرگتر دیده شدن فضا شود و یک محیط دلباز را برایتان ایجاد کند. ولی اگر اپن آشپزخانه از کابینت های زمینی دیگر جدا باشد به آن اپن جزیره میگوییم. از کابینتهای فلزی برای آشپزخانههایی استفاده میشود که صاحب خانه تمایل دارد به صورت موقت آن جا را کابینت کند، زیرا دوام چندانی ندارند. نکته بسیار مهم در رابطه با کابینتهای هایگلاس این است که امکان اجرای طرح های برجسته یا حکاکی شده بر روی نمای ورقهای هایگلاس وجود ندارد.

منبع بازسازی خانه در کرج