منبع:بازسازی خانه در کرج

قیمت خرید هر متر کابینت آشپزخانه

یکی از سبکهایی که چند سالی است بسیار محبوب شده و زیبایی خاص خود را نیز دارد، کابینت نئوکلاسیک است. از چه متریالی برای کابینت مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک استفاده میشه؟ با کمک خداوند متعال و تلاش 3 ساله ی متخصصان داخلی و به پشتوانه ی تجربه ی 12 سال تولید موفق مبلمان پلیمری برای اولین بار در دنیا کابینت پلیمری کلاسیک و نئو کلاسیک توسط شرکت كابينت پليمر ماندگار كيارش (پلی کابینت) اختراع ، تولید و روانه بازار شده است. توجه کنید شما انتخابی خواهید کرد که باید چند سال با آن بسازید. انتخاب رنگ یکی از مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه کرد و بهتر است طوری باشد که با سایر المانهای آشپزخانه همخوانی داشته باشد. در انتخاب کابینت آشپزخانه به چه نکاتی باید دقت کنیم؟ اصول طراحی کابینت در آشپزخانه های کوچک و بزرگ کاملا متفاوت است. بهتر است از انتخاب کابینتهای پر زرقوبرق یا کابینتهایی که مد سال هستند، اجتناب کنید. حتما شنیدهاید که چیزهای ساده، هیچ وقت از مد نمیافتند. بنابراین اگر کابینت های خانه شما هم چوبی است، هیچ وقت آن را با آب تمیز نکنید. یکی دیگر از طرحهای کابینت آشپزخانه سفید رنگ با دستگیرههای طلایی و جذاب.

یکی دیگر از آیتمهای موثر در انتخاب کابینت آشپزخانه، توجه به نور فضای آشپزخانه است. ستاره | سرویس دکوراسیون – انتخاب جنس مناسب متناسب با دکوراسیون خانه و بودجه مالی همواره یک چالش برای بسیاری از خریداران بوده است. به عنوان مثال، استفاده از کابینتهایی با رنگ خنثی، مانند خاکستری یا سفید، یک انتخاب هوشمندانه به حساب میآیند. همچنین، کاری که به عنوان منبت و کندهکاری بر روی بدنهی کابینت انجام میشود، طبیعتا باعث افزایش قیمت کابینت خواهد شد. همچنین اگر بخواین در ساخت کابینت ممبران صرفه جویی زیادی انجام بدین و خیلی به کیفیت اهمیت ندین هم خطر ضرر و زیان مالی زیاد شما رو تهدید میکنه. مرتب کردن کابینت را حرفه ای انجام دهید! شما هر زمان که بخواهید میتوانید درهای کابینت را لکه گیری کنید تغییر رنگ دهید و یا از جلادهنده چوب استفاده کنید. برای این کار حوصله به خرج دهید. این کابینت ها برای انواع آشپزخانه های کوچک، مدرن، کلاسیک و … این رنگ قابل ترکیب با سایر رنگهای موجود در آشپزخانه شماست و میتواند جلوهای مدرن و زیبا به فضای آشپزخانه شما بدهد.

اما اگه از حق نگذریم، زیبایی اون در حدی هست که ما با وجود این مساله، اون رو انتخاب کنیم! از جمله عوامل موثر بر این امر میتوان به متراژ کابینت و نوع طراحی آن اشاره نمود. اما خود پلاکسی گلاس، نوعی پلاستیک است که ظاهری بسیار شفاف دارد و جنس آن طوری است که از شیشه سبک تر اما مقاوم تر است و با رنگ ها و طرح های بسیار متنوع در سرتاسر جهان تولید می شوند. نصب: حالا باید برچسبها را با دقت بچسبانید. دقت در اندازهگیری: اندازهگیری دقیق یکی از موثرترین نکات برای تمیز در آوردن روکشهای کابینت است. کابینتهای آشپزخانهی قهوهای رنگ را میتوان یکی از محبوترین رنگهای کابینت دانست. استفاده از رنگ سیاه در طراحی کابینت آشپزخانه میتواند ظاهری مدرن و زیبا به آشپزخانه منزل شما ببخشد. برچسب کابینت آشپزخانه یکی از روش های کم هزینه در نوسازی کابینت آشپزخانه برای ایجاد تنوع و پوشاندن برخی از نواقص محسوب میشود.

استفاده از رنگ خاکستری به خصوص خاکستری روشن و ملایم علاوه بر ایجاد فضای زیبا و آرام تاثیر به سزایی در بزرگتر نشان داده شدن فضای آشپزخانه دارد پس اگر فضای آشپزخانه شما کوچک است رنگ خاکستری روشن میتواند یکی از انتخابهای مناسب برای کابینت آشپزخانه باشد. به طور کلی یکی از زیباترین طراحی های آشپزخانه ، به طراحی کابینت ممبران تعلق دارد. کابینت های آشپزخانه ممبران، هایگلاس، پی وی سی و … در سادگی، ارتفاع بلند، کشو های کمتر و بدون دستگیره، کابینت های طولی و در ساده و تخت می باشد. روش ساده اش اینه که از سایت سلام ساختمان بخصوص از بخش گالری مدل های کابینت با تصاویرِ نمونه کارهای مختلف آشنا بشین و سپس برین سراغ طراحی دقیقش. بهتر است یا سبک کابینتهایتان را با چیدمان و وسایل منزل هماهنگ کنید و یا وسایل منزلتان را به سبک کابینتها انتخاب کنید. برای اینکه چیدمان آشپزخانه را زیباتر کنید به مطلب هرگز آشپزخانه خود را اینگونه نچینید سر بزنید. کابینت هایگلاس معمولا دارای سطح براقی است و جلوه زیبا و درخشانی به آشپزخانه شما میدهد.

منبع بازسازی خانه در کرج