منبع:بازسازی خانه در کرج

قیمت خرید هر متر کابینت آشپزخانه

کابینت تمام چوب یعنی در ساختش از چوب خالص استفاده شده و کابینت روکش چوب یعنی مغزی ورق آن کابینت، چوب نیست. هزینه کابینت چوبی کلاسیک در قیاس با کابینت روکش چوب بالاتر است اما از نظر طول عمر، کیفیت و تنوع مدل تقریباً محدودیتی برای کابینتهایی که با چوب طبیعی ساخته میشوند وجود ندارد. صفحه کورین دارای طول عمر بالایی است و ظاهر یکپارچه ای دارد و نگهداری از آن راحت است. نگهداری فوق العاده آسان کابینت ممبران نسبت به سایر کابینتها. مگراینکه فضای اشپزخانه آنقدر بزرگ باشد که با کابینتها و میزها محاط شود. برخی از کابینتها را میتوانید به صورت یک در میان، تیره و روشن انتخاب کنید. اگر نورپردازی آشپزخانه به صورت مناسب انجام نشود این کابینت های های گلاس درخشش آنچنانی را که شما انتظار دارید به شما نمی دهند. اما های گلاس های مات به مرور زمان خسته کننده نیستند و به راحتی لک نمی شوند. به طور مثال های گلاس های براق، جای دست به راحتی روی آن ها میمانند و اغلب زود لک می شوند. یکی از مهم ترین مشکلات افرادی که خودشان دست به تغییر دکوراسیون داخلی میزنند، عدم دانش و آگاهی از جزئیات تغییر دکوراسیون داخلی و متریال های ساختمانی است.

در عین حال جذب آلودگی کابینت های چوبی نیز به مراتب بیشتر از سایر جنسهاست. چون کابینت ممبران میتونه ظاهری زیبا و لوکس داشته باشه و در عین حال مثل کابینت چوبی گرون قیمت نیست. بستگی به نوع طراحی این کابینت ویترینی می تواند در بالا یا پایین یا سرتاسری از پایین به بالا طراحی گردد. بهتر است بدانید بهترین نوع کابینت آشپزخانه براساس سلیقه و سبک ساختمان شما دارد. اما لازم است بدانید که بخش قابل توجهی از هزینه اضافه این نوع کابینت مربوط به اجرای رنگ پلی استر که پس از اتمام ساخت کابینت انجام می باشد. کابینت تمام چوب پس از اجرا با رنگ پلی استر یا پلی اورتان پوشش پیدا کرده .کابینت چوبی معمولاً برای آشپزخانههای کلاسیک استفاده می شود و در سراسر جهان نمونههای زیبایی از آن ساخته شده است. به شما توصیه می کنم اگر از این نوع کابینت استفاده می کنید، حتما به نورپردازی آشپزخانه دقت کنید و برای نورپردازی برنامه داشته باشید. اگر جنس ایرانی انتخاب می کنید هنوز نصب نشده خش میخورد. البته به این هم دقت کنید که تحت هیچ شرایطی از جنس های گلاس ایرانی برای هیچ کجا استفاده نکنید. برای داشتن بهترین کابینت آشپزخانه باید با انواع سبک های کابینت آشنا باشید.

مزایا کابینت چوبی: لوکس ترین و مجلل ترین در سبک های مختلف آشپزخانه می باشد. مزایا و معایب کابینت فلزی رو باید در دو دسته کابینت های استیل و فلزی نوع اول و دوم بررسی کنیم. کابینت فلزی سفید رو زیاد در اطراف خودمون دیدیم اما کابینت فلزی با رنگ سرمه ای، کابینتی کمیاب است. کابینت ام دی اف بهترین انتخاب برای افرادی است که میخواهند کابینتی با هزینه کم و به صرفه داشته باشند. پس در کنار استفاده از کابینت های های گلاس، نورپردازی آشپزخانه را فراموش نکنید و برای آن طرح و پلان داشته باشید. فرق این دو کابینت آشپزخانه در میزان چوبی ست که مصرف می شود. اما شاید برای اکثریت ما صرف هزینه ای با این میزان برای ساخت کابینت های آشپزخانه خودمون مقدور نباشه. اما تمام قیمت های محاسبه شده بالا که براساس ضرایب اتحادیه کابینت سازان است برای اندازه استاندارد کابینت های زمینی و دیواری محاسبه شده است، بنابراین اگر طراحی شما میزان بیشتری از اندازه استاندارد را بخواهد در نتیجه قیمت ها به همان میزان افزایش خواهد داشت. بهتر است لیستی از اولویت ها و انتظارات خود برای کابینت سازی تهران تهیه کنید و بعد بر اساس آن ها اقدام به سفارش کابینت ارزان تهران کنید.

کابینت اچ پی ال،همان ام دی اف است که به وسیله لایه بسیار قوی از ترکیب لایه های سلولزی و رزین های فنولیک ساخته می شود.کابینت اچ پی ال،کابینتی بسیار مقاوم و زیباست که در طرح ها و رنگ های متنوع تولید می شود.کابینت اچ پی ال،قیمت بالایی دارد و علاوه بر کابینت در سایر تزئینات ساختمانی هم کاربرد دارند.می توان گفت کابینت اچ پی ال،مناسب ترین جنس کابینت آشپزخانه به لحاظ دوام و ماندگاری ست،چرا که دوام و عمر متوسط کابینت اچ پی ال،تقریبا سی سال تخمین زده می شود. در آشپزخانه های کم نور بسیار پر کاربرد است و مانند یک منبع نوری عمل می کند. دکوراسیون داخلی همان طور که که در بالا به آن اشاره شد زیاده روی در یک چیز نیست. یکی از رنگ های محبوب برای کابینت آشپزخانه در جهان، استفاده از رنگ سفید است. مهمترین مسئله برای ساخت کابینت چیه؟ هزینه ساخت کابینت آشپزخانه چوبی به موارد مختلفی بستگی دارد. درون سیلندر با گاز پر شده و فشار گاز باعث می شود که بازو به آرامی جمع شود . رنگ سفید باعث روشن شدن و بزرگتر دیده شدن آشپزخانه میشه. نفوذ آب به چوب کابینت می تواند باعث بروز مشکلاتی در آن شود.

منبع بازسازی خانه در کرج