منبع:بازسازی خانه در کرج

طرح و مدل برتر طراحی کابینت آشپزخانه سال 2022 در جهان – میتاچوب

در کابینت های گلاس تنها یک روی درب با لایه هایگلاس روکش می شود و برای قسمت اپن آشپزخانه که هر دو طرف نما دارد ، باید از دو ورق کابینت در کنار هم به صورت قرینه استفاده کرد. در تصویر بالا انتخاب کاشی های بین کابینت هم به زیبایی کار کمک زیادی کرده. زیبایی دکورها گاهاً با تعویض چند دستگیره به خوبی نمایان می گردد، به طوری که شما حتی اگر از دکور کابینتی و یا چوبی بسیار سادهای استفاده کرده باشید با تعویض چند یراق ساده مانند دستگیره ها شاهد تغییرات بسیاری در زیبایی ظاهری کابینت ها خواهید بود. گفتنی است که با توجه به اینکه این نوع کابینت شباهت زیادی به کابینت تمام چوب دارد، بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد و قیمت نسبتاً مناسب آن افراد را به خرید آن ملزم کرده است. در ابتدای کار و عقد قرار باید تمام ریز قیمت نصب کابینت ام دی اف در اختیار مشتری قرار بگیرد تا با خیال آسوده بتوانند تصمیم بگیرند. دوام و مقاومت بالا در مقابل رطوبت و حرارت، انعطافپذیری و تنوع بالا، سازگاری با انواع شرایط آبوهوا، عایق مناسب در مقابل سروصدا و قیمت مناسب آن، از مزایای این نوع کابینت هستند. قیمت چوب در این کشورها کمه.

در اینجا به صورت خلاصه به این کابینت می پردازیم. حالا در این مقاله این مدل سبک های کابینت را با توجه به بازار ایران به شما معرفی می کنیم. حالا ملامینه یعنی چی؟ ملامینه اصطلاحی است که در برخی مناطق کشور برای ورقی با مغزی نئوپان و روکش ملامینه به کار میرود. اما در تهیه و سفارش کابینتهای هایگلاس مدرن موارد حائز اهمیتی مطرح میشود که با در نظر گرفتن این موارد در کنار کسب اطلاعات کافی در خصوص ابعاد متفاوت آن میتوان موفقیت بیشتری را در خرید این محصول حاصل فرمود. این طرح در فضایی با ابعاد 1800 تا 3000 میلی متر قابل اجرا است. قطر لبههای کابینت ممبران بیشتر از کابینت انزو هست.از نظر طرح ظاهری هم، چهار طرف درب کابینت انزو توسط دستگاه برش میخورد و در عین حال طراحی ساده تری نسبت به ممبران دارد. در گذشته، نئوپان کاربرد زیادی داشت، اما در حال حاضر با گسترش یافتن انواع ورق های ام دی اف، از نئوپان تنها در مکانهایی که خطر نفوذ رطوبت تقریباً صفر باشه استفاده میشه؛ مثل کمدها. پس در بازار منظور از ام دی اف، ورقی با مغزی MDF و روکش ملامینه است.

این روزها کابینت فلزی، در انتخاب انواع مدل کابینت آشپزخانه جایگاه کم رنگتری دارند و تنها در موارد معدودی مورد استفاده قرار میگیرند. البته قبل از خرید کابینت باید در نظر بگیرید که فضای آشپزخانه داخل ویلا چقدر است و چه نوع کابینتهایی برای داخل ویلا مناسبتر هستند. اما نگران نباشین، ما در آرشا سرام دکوراتورهایی کاملاً حرفه ای داریم که در اجرای کابینت انزو خبره هستند. بطورکلی،حساسیت ورق ام دی اف در برابر آب نسبت به ملامینه کمتر است اما بازهم به رطوبت حساس است.به همین دلیل آرشا سرام همیشه به کابینت سازهای خودش پیشنهاد میدهد تا برای یونیت کابینت در بخش سینک ظرفشویی یا هرجایی که در معرض آب است ازمتریال پی وی سی استفاده کنند تا خیالمون از بابت آسیب پذیری ام دی اف در معرض آب راحت باشه. همیشه یرای نگهداری وسایل و گذاشتن اشیای تزئینی لزوم این بخش در همه مکان ها و در همه زمانها احساس می شده است. اگر مشتری تکی و یا خانم خانهدار هستید، با شماره ۰۲۱۷۷۱۲۷۸۷۱ تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش فروش شما را راهنمایی کنند.

اما بخش های قابل رویت آن و درب ها از جنس ورق «های گلاس» ساخته می شوند. کابینتهای مدرن،برخلاف کابینتهای کلاسیک ارتفاع بلندی دارند.چهارچوب این کابینتها قابلدیدن نیست.درهای بیرونی این کابینتها ساده هست و سبکی صنعتی و مدرن دارند.بیشترین تمرکز در این کابینتها روی مدیریت فضای داخلی است.کابینتهایی که از جنس چوب هستند ولی بعد از آن یک ورقه فلزی آمده که به انواع فایبرگلاس، ام دی اف و انواع پنلهای چوبی جدید،سنگهای کورین و … در این مدل کفپوش های قهوه ای و پنجره های بزرگ باعث تزریق گرما و نشاط به این آشپزخانه شده است، این ایده و طرح کابینت آشپزخانه گرما و صمیمیت د روح آشپزخانه تزریق میکند. از جمله رنگهای معمول در کابینت، تم رنگ سفید یا خنثی (شامل رنگ سفید، خاکستری روشن، کرم، استخوانی و یخچالی) و تم رنگ قهوهای (شامل رنگ قهوه ای روشن و تیره، و طرحهای چوب) محسوب میشود. این نوع کابینتها دارای رنگهایی از شکلاتی تیره تا قهوهای مایل به قرمز مایل تا خاکستری روشن است. برای این منظور پیشنهاد میکنیم که از سایت نوین کابین بهره ببرید چرا که این سایت با دارا بودن متخصصان امر در این زمینه به طور کامل میتوانند شما عزیزان در خرید هر چه بهتر کابینت مدنظرتان کمک کنند.

منبع بازسازی خانه در کرج