منبع:بازسازی خانه در کرج

طراحی کابینت آشپزخانه

کابینت آشپزخانه به دلیل سادگی که دارد، میتواند با هر نوع متریالی ساخته شود؛ چوب طبیعی، امدیاف ، هایگلاس ، پلیگلس ، پیویسی، ممبران و … نوعی پلاستیک پرکابرد است و از نوع کامپوزیتی و رزینی محسوب می شود. 2- سطح ام دی اف را پس از چند دست رنگ شدن به خوبی می پوشاند. کابینتها پس از مدتی هم ممکن است از نظر ظاهر فرسوده شوند، هم ممکن است با گذر زمان، از جذابیت اولیهی خود دور شوند. از این طریق پس از مدت کوتاهی رنگ آن تغییر نمیکند یا بخشهایی از آن کنده نمیشود. اگر پودر ماشین لباسشویی یا جوش شیرین در منزل ندارید، از سومین راه آسان برای از بین بردن لکه چربی از روی هود، استفاده کنید. دستگیرههایی که برای کابینت ها استفاده میشود. پی وی سی ورقه های پلاستیکی فشرده ای است که در طرح ها و رنگ های متنوعی ساخته می شوند و نیازی به رنگ آمیزی ندارند. دراین مدل با استفاده از دستگاه سی ان سی میتونیم طرح دلخواهمون رو بروی ام دی اف بزنیم. حال با هم این مدل کابینت آشپزخانه MDF قهوه ای را بررسی می کنیم ، تفاوت ترکیب دنگ این ایده و طرح کابینت آشپزخانه از اصول طراحی دکوراسیون داخلی است ، رنگ سفید در کنار رنگ قهوه ای و طرح چوبی کابینت با وجود کمیت کم ، کیفیت کار را فوق العاده بالا برده است، این طرح و رنگ طرفداران بسیاری دارد.

استفاده از این رنگ برای کابینت طرح انزو بسیار رایج می باشد. پاخور کابینت: پوششی از جنس دربهای کابینت است که برای پوشاندن نمای خالی روی پایههای پلاستیکی از آن استفاده میکنیم. و از جنس فلز آبکاری شده هستند. و معمولاً از فلز ساخته میشود. معمولاً دارای طرح شلوغ و پرنقشونگار هستند. دستگیرهای که طرح ساده و کشیدهای دارد. طرح و تنوع بالایی که در کابینت های آشپزخانه وجود دارد، باعث تفاوت قیمت آنها میشود. هنگام انتخاب متریال کابینت آشپزخانه فقط زیبایی و قیمت آنها نیست که اهمیت دارد. همچنین در نظر داشته باشید که جنس ورق ام دی اف در این سبک دارای اهمیت چرا که اگر از کیفیت مناسب برخوردار نباشد، به دلیل ضخامت ورقها و همچنین عمق حکاکی، به سرعت دچار شکستگی خواهد شد. از جمله معایب اصلی این جنس از کابینتها بحث ناسازگار بودن با محیط است و استفاده از چوب خام در این جنس بسیار زیاد است.

همچنین پنجره به کار رفته در آشپزخانه، نور طبیعی را به داخل منعکس میکند که از جمله نکات مثبت در طراحی و بازسازی آشپزخانه یک خانه مسکونی است. همچنین بخوانید: میز کنار تخت، یک اکسسوری شگفت انگیز! یک قسمت پروفیل فلزی یا چوبی بر روی بدنه کابینت نصب میشود. یعنی طراحی فضای داخل و خارج هر خونه، شرکت، سازمان یا… و هنگام بستن درب را به داخل فشار میدهیم. که با ایجاد یک سوراخ ریز توسط پیچ از داخل درب کابینت، روی درب نصب میگردد. کابینت ممبران یکی از پر کاربردترین کابینتها در حال حاضر است؛ این نوع کابینت کمی کم قیمت تر از چوب است و شکلی کلاسیک به کابینت میبخشد؛ کابینت ممبران برای افرادی که تمایل دارند تا خانهای کلاسیک در حین حال شیک و با کلاس داشته باشند؛ اما هزینه زیادی هم نکنند گزینهی خیلی مناسبی است. این نوع صفحه از چوب طبیعی به دو صورت ساخته میشود. کابینت های روکش چوب مشابه با کابینت های چوبی، معایب کم و انگشت شماری دارن. حالا که کاملا با سبک ها و نحوه چیدمان آشپزخانه آشنا شدین بهتره در مورد مراحل اجرایی هم بگیم. این دستگیره کابینت ها بهصورت تکپیچ و دوپیچ هستند.

کابینت بدون دستگیره را به دو روش میتوان اجرا کرد. این رنگ از کابینت بسیار کمیاب است و تنها برای سلیقههای خاص اجرا میشود. و برای با پاخور پوشش داده میشود. با توجه به تاثیر فراوان کابینت در نمای داخلی منزل ، انتخاب درست و طراحی کابینت آشپزخانه هوشمندانه ، می تواند بیشترین ایرادات آشپزخانه شما را به راحتی پوشش دهد و یک ظاهر زیبا ایجاد کند. شاید شما هم گاهی به این فکر کرده باشید که باید تغییری در آشپزخانهی خود ایجاد نمایید. سپس آب لیمو را روی لکهی موجود در بک اسپلش اسپری کرده و اجازه دهید چند دقیقه بماند. و سپس در را گرفته و باز و بسته مینماییم. حالت اول: از مگنت برای باز کردن درب استفاده میشود. یکی از بهترین و بیشترین انتخابها برای آشپزان به شمار میروند. کابینتهای فلزی معمولا بعد از مدتی رنگشان میرود و نیاز به رنگآمیزی مجدد دارند. و همان ساختار کلی را دارند. البته که کابینت های تماما چوبی کابینت های خاص و شیکی می شوند که شما هر جا آن را نمی بیند. اگر به دنبال طراحی آشپزخانه کلاسیک و مدل کابینت آشپزخانه ایرانی جدید هستید، این مدل کابینت برای شما مناسب است.

منبع بازسازی خانه در کرج