منبع:بازسازی خانه در کرج

صفحه کابینت طرح سنگ – ❤️ نکس 100

تمیز کردن این نوع از کابینت ها، نسبتا دشوار می باشد. امروزه استفاده از این کابینت ها بسیار مرسوم شده است. نکات تاثیر گذار برای انتخاب کابینت : کابینت یکی از وسایلی است که در زیبایی و جلوه خانه تاثیر زیادی دارد؛ طوری که به جرات میتوان گفت امروزه بخش مهمی از هر دکوراسیون داخلیای را کابینت تشکیل میدهد؛ از این رو برای این که بتوانید کابینت خوب و با کیفیت داشته باشید؛ باید نکاتی را در زمان انتخاب و خرید آن مد نظر قرار دهید. در سبک معماری امروز، کمتر خانهای را میتوان یافت که فضای درون آشپزخانهاش از اتاق نشیمن یا هال، قابل دیدن نباشد؛ امروزه بیشتر آشپزخانه به شکل اوپن یا باز انتخاب میشوند، بنابراین آنچه درون آشپزخانه وجود دارد، قابل رویت است. از این طراحی های زیبا دکوراسیونی بی نظیر را در درون آشپزخانه تان بوجود آورید. ام دی اف های براق: از دیگر رنگ ها و طرح های مورد استفاده کابینت ها در سبک مدرن، استفاده از تنوع رنگی ام دی اف های براق می باشد. اولین چیزی که برای انتخاب کابینت آشپزخانه هنگام سفارش پرسیده میشود در مورد طراحی کابینت است. لوازم خود را فردی انتخاب کنید! کابینت های آشپزخانه خود را بیش از اندازه پر نکنید.

در اتاق نشیمن یک لوستر زیبا نصب کنید یا برای قسمت جزیره آشپزخانه از چراغهای آویز جالب استفاده کنید. کابینت هایی که در این سبک مورد استفاده قرار می گیرند، معمولا کابینت های چوبی و یا طرح چوب هستند. کابینت هایی که در سبک کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرند، گران تر از دیگر کابینت ها می باشند. از سبک مدرن شروع میکینم و سپس سبک کلاسیک، نئوکلاسیک ، ترانزیشنال ، اسکاندیناویایی، مونوکروم و روستیک بررسی می شود. برای ساخت قسمتهای قابل رویت این نوع کابینت، امدیاف خام را توسط دستگاه CNC حکاکی کرده، سپس تحت مکش و خلا، روکش طرحداری از جنس PVC را روی امدیاف خامِ حکاکی شده میچسبانند. نئوکلاسیک: کابینت های نئوکلاسیک ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک می باشند. به طور کلی کابینت های رومی ترکیبی از چوب، شیشه و گرانیت می باشند. از ورق های ام دی اف به عنوان روکش چوب ، برای زیبایی و بالا بردن دوام استفاده می کنند. ادویههای خشک معمولا به مدت یک سال دوام خواهند داشت. مغزی این متریال معمولاً از جنس ام دی اف و رویه آن از یک لایه روکش از جنس پلاکسی گلاس است. از آنجایی که وزن این کابینت ها زیاد می باشد.

تنوع رنگ در این کابینت ها بسیار بالا می باشد. استفاده از این سبک در طراحی کابینت آشپزخانه، معمولا در فضاهایی با متراژ بالا اتفاق می افتد. استفاده از این جنس کابینت ها بسیار مناسب می باشد. در استفاده از این کابینت ها می توان ترکیب مات و براق آنها را نیز برای کابینت آشپزخانه خود استفاده نمایید. و نوع مات آن را نیز برای قسمت هایی که از اجاق گاز دورتر هستند، استفاده نمایید. با این تفاوت که به جای استفاده از چوب طبیعی از ضایعات چوب،. روکش پی وی سی: این کابینت ها از جنس ام دی اف هستند، که برای افزایش مقاومت آنها از روکش پی وی سی برای آنها، استفاده شده است. اما از آنجایی که این کابینت ها تماما از چوب های طبیعی ساخته شده اند. به نسبت دیگر کابینت ها از قیمت بیشتری برخوردار هستند. اگر بخواهیم از معایب کابینت ملامینه بگوییم ابتدا باید از ضررهایی که فرمالدهید برای سلامت انسان دارد یاد کنیم.

وقتی صحبت از آشپزخانهها و کابینتهای کلاسیک به میان میآید، احتمالاً شما را به یاد رنگ سفید میاندازد. این سبک از کابینت آشپزخانه در ابتدا توسط توسط طراحان ایتالیایی طراحی و اجرا شد. در طراحی کابینت های آشپزخانه به سبک کلاسیک، باید به متریال کابینت بسیار دقت شود. اصول مهم در طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه چیست؟ در این مدل، نقش و نگارهای بسیار ظریف و دقیقی بکار رفته است. به طور مثال برای مشخص شدن قیمت نهایی کابینت های کلاسیک متراژ، مدل، عمق و نوع کابینت انتخابی، بسیار دخیل می باشند. اصولاً اکثر مشکلاتی که از پس خیس شدن کابینت ایجاد میشود در مدلهای MDF اتفاق میفتد. در صورتی که از مصالح نا مرغوب در ساخت این کابینت ها استفاده شده باشد، احتمال خراب شدن کابینت ها، سریع تر می باشد. از مزیت های این ترکیب، این است که شما می توانید از مدل براق آن در بخش هایی که بیشتر در معرض چربی حاصل از پخت و پز هستند، استفاده نمایید. اما بودجه خرید کابینت های تمام چوب را ندارید، می توانید از این نوع کابینت آشپزخانه استفاده نمایید. روکش چوب: در صورتی که قصد دارید از، کابینت هایی با شکوه در آشپزخانه کلاسیک خود استفاده نمایید. در صورتی که این کابینت ها دچار آسیب دیدگی شوند، امکان تعمیر و یا تعویض آنها وجود ندارد.

منبع بازسازی خانه در کرج