منبع:بازسازی خانه در کرج

شیوه صحیح نگهداری و استفاده از ادویه که نمیدانستید

ریل یک قطعهای است که برای اتصال کشوها به بدنه کابینت استفاده میشود. قبل از اینکه ریلهای امروزی ساخته شوند، روی بدنه کشو یک برآمدگی و در بدنه کابینت یک شیار ایجاد میشد. 1- در خصوص انتخاب دیوارپوش ها بهترین تصمیم را بگیرید. بهترین راهکار برای چیدمان مناسب و بهینه سازی فضای داخلی کشوها استفاده از نظم دهنده ها است. پیشنهاد نوین کابین به شما در بین سبک کابینت کلاسیک، کابینت روکش چوب است. به مرور زمان طراحی کابینت ها در آشپزخانه های مدرن بر اساس مطالعات ارگونومیکی انجام شد. و در برخی موارد هنگام بیرون کشیدن کشو، جعبه کشو کاملاً خارجشده و بر زمین میافتاد. البته همونطور که درمدل های کابینت های گلاس بهتون گفتیم، رنگ سفید و طوسی میتونن محیطی روفراهم کنن تا رنگ سوم در اون زمینه بروز پیدا کنه. البته نوع براق آن هم کم طرفدار ندارد. مقایسه سبک کلاسیک با نئوکلاسیک : کابینت سبک نئوکلاسیک ورژن مدرن و سادهتر کابینت کلاسیک است که هم میتوان آن را بصورت تمام ام دی اف با پوششی از رنگ تولید کرد و هم به صورت ترکیبی از MDF و روکش چوب طبیعی و رنگ. ظاهر این صفحه کاملا شبیه به سنگ است و از مقاومت بالایی برخوردار است.

به طرح منحنی جزیرهی این آشپزخانه دقت کنید که چه تضاد زیبایی با رنگ سفید سنگ روی کابینت دارد. • برخورداری از وزن متناسب؛ کابینتهای هایگلاس با وجود ساخته شدن از جنس ام دی اف و قرارگیری روکش مخصوص بر روی آن از وزن چندان بالایی بهرهمند نبوده و در دستهی کابینتهای سبک قرار میگیرند. با پیشرفت تکنولوژی و ساخت ریلهای چندتکه ساچمهای و ریلهای جدید امروزی، دیگه محدودیتی در ابعاد کشو (طول، عرض و ارتفاع) وجود ندارد. از طرفی کابینت هایگلاس، در بین سایرین از محبوبیت خاصی برخوردار است. ام دی اف از قطعات خرده شده چوب تشکیل شده است که با چسب یا رزین مخلوط شده و در دستگاهی فشرده می شود. همانطور که در تصویر مشخص است، کابینتهای کلاسیک برخلاف کابینتهای مدرن دارای جزئیات و نقش و نگارهای بسیار زیادی هستند. استفاده از کابینتهای رنگ خنثی، مانند سفید، بژ، خاکستری و … و منصفانه داشته باشید و تا سال های سال از آن استفاده کنید.

ولی اگر اپن آشپزخانه از کابینت های زمینی دیگر جدا باشد به آن اپن جزیره میگوییم. ولی اگر وزن کشو سنگینتر میشد، حرکت دادن آن نیز با سختی انجام میشد. یکی از مواردی که در بازسازی و زیباسازی خانه به آن توجه میشود، نورپردازی است. درب همان نمای بیرونی و قابلمشاهدهی کابینت است. یعنی قسمت پشت اُپن خالی است و باید از جنس درب و نمای بیرونی کابینت پوشش داده شود. نوع روکش مصنوعی آن از کابینت پلی اورتان ارزان تر است. این مدل درها یکی از ساده ترین درهای کابینت است و در آن ها از لولای گازور یا لولای فنری استفاده می شود. و فضای باز است. از نظر رنج قیمت کابینت آشپزخانه ممبران مقرون به صرفه است. اپن آشپزخانه نمایی رو به سمت پذیرایی خانه دارد. کابینت ها از لحاظ جنس و طرح انواع مختلفی دارند که با توجه به سلیقه صاحب خانه و البته سبک آشپزخانه انتخاب می شوند. چوب درختان گردو، افرا و بلوط که در ساخت بدنه و اسکلت آن به کار می رود حسی از طبیعت را وارد خانه کرده و فضا را گرم تر و صمیمی تر می نماید. نیاز به کمی مطالعه در مورد جنس کابینت های موجود در بازار ، ویژگی ها ، مزایای و معایب هر کدام از آن ها خواهد داشت.

و زیبایی آن اهمیت زیادی دارد. و ازنظر طراحی ظاهری نیز اهمیت زیادی دارد. از پر طرفدارترین مدل های کابینت طراحی و ساخت کابینت ام دی اف است. پس برای آشپزخانه های کوچک بهترین و ایده آل ترین انتخاب است. مزایای این مدل کابینت آشپزخانه کوچک چیست؟ کابینت ام دی اف مزایای زیادی دارد و به دلیل تنوع زیاد آن و آن که به راحتی می تواند با وسایل دیگر آشپزخانه ست شود، افراد زیادی از آن استقبال و استفاده می کنند. اگر بخواهیم به طور خلاصه به مزایای کابینت های گلاس بپردازیم، میتونیم موارد زیر رو بگیم. رنگ کابینتهای پلی گلس بر اساس رنگ و طرح روکش ملامینه زیر پلی استر مشخص می شود. کابینتهای طرح چوب مدل جدیدی از کابینتهای آشپزخانه هستند که با نام کابینت روکش چوب نیز شناخته میشوند. این کابینتها به نسبت دیگر انواع کابینتهای نئوکلاسیک (مثل نوع وکیوم) به علت قرارگیری رنگ پولیش از ضخامت بیشتری بهرمندند که این موضوع بر استحکام این کابینتها میافزاید و امکان ترمیم کابینت پس از ایجاد خط و خش بر روی بدنه را ایجاد میکند که این موضوع شاید یکی از بزرگترین مزیتهای این کابینتها باشد.

منبع بازسازی خانه در کرج