منبع:بازسازی خانه در کرج

شرکت معماری و دکوراسیون دکوطرح 09122460089

نور: در چیدمان کابینت های آشپزخانه و وسایل باید طوری جانمایی شود که جلوی نور طبیعی را نگیرند . سعی کنید تا آن جایی که می توانید وسایل سنگین خود را در کابینت ها نگذارید، چرا که طبقات کابینت، توانایی وزن های بیش از حد را ندارند و ممکن است این طبقات ترک خورده یا بشکنند. سعی کنید که از هر سانتیمتر نهایت استفاده را ببرید. بهترین راهحل این است که سعی کنید تا از این مشکلات توسط قرنیز، محلولهای ضدآب یا آبچکانهای مخصوص پیشگیری کنید که در ادامه به معرفی آنها میپردازیم. این مدل از آبگیرها برای کسانی مناسب هستند که آشپزخانه کوچکی داشته و تعداد کابینتهای آنها نیز بسیار محدود است. اگر آشپزخانه کوچکی دارید و میخواهید از همه فضای موجود استفاده کنید، کابینتهای با طرح ای کشیده و تا سقف را انتخاب کنید. این محلولها به رنگ کابینت آسیب نمیزنند و ظاهر زیبای آن را خراب نمیکنند. این مدل به نسبت سایر مدلها در برابر جذب گردوغبار مقاومتر است، اما اثر انگشت بر روی آن میماند. برای ساخت این نوع کابینت، بخشهای قابل رویت از ورقهای امدیاف با روکش چوب ساخته میشود که قیمت بالاتری نسبت به موارد بالا دارند، اما نسبت به کابینت تمام چوب ارزانتر است.

برای ساخت قسمتهای قابل رویت این نوع کابینت، امدیاف خام را توسط دستگاه CNC حکاکی کرده، سپس تحت مکش و خلا، روکش طرحداری از جنس PVC را روی امدیاف خامِ حکاکیشده میچسبانند. در این مقاله ما به شما 3 روش کاربردی را معرفی کردیم که میتوانید با استفاده از آنها، مشکل خیس شدن این قفسهها را حل کنید. به شما اطمینان میدهیم با مطالعه این مقاله میتوانید با کمترین هزینه از خیس شدن کابینت جلوگیری کرده و عمر کابینتها را افزایش دهید. در گذشته اغلب کابینتها را از جنس چوب یا فلز میساختند، اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، انواع متنوعتری از مدلهای کابینت آشپزخانه با متریالهای جدید در بازار وجود دارد، که شما میتوانید بر اساس بودجه و سلیقه خود، یکی از آنها را انتخاب کنید. کابینت های ممبران از لوکس ترین و زیباترین کابینت های بازار هستن. این کابینت از جذابترین و زیباترین کابینت آشپزخانه محسوب میشود و در ساخت آن از چوبهای اصلی همچون چوب گردو، بلوط، افرا، صنوبر و کاج استفاده میشود. این سبک از کابینت ها که در واقع به جنس آنها اشاره دارد، یکی از متداول ترین و زیباترین سبک هاست که قیمت مناسب تری نسبت به سایر متریال ها دارد. نوین کابین جهت اطمینان خاطر مشتریان از لحاظ کیفیت محصولات و نوع طراحی به برگزاری یک نمایشگاه دائمی در محل کارخانه اقدام نموده که علاقمندان در صورت تمایل میتوانند با مراجعه به درس ذکر شده در سایت محصولات تولیدی را از نزدیک مشاهده نموده و به بررسی آنها بپردازند.

بنابراین بهتر است در انتخاب کابینت خود نهایت دقت را به کار ببرید. استفاده از رنگهای تیز و تند خیلی زود شما را کلافه و دلزده میکند، بنابراین بهتر است رنگهای ملایم و تکرنگ و یا مکمل را انتخاب کنید. همچنین این کایینت در برابر نور خورشید چندان مقاوم نبوده و بنابراین بهتر است برای آشپزخانه هایی که کابینت در معرض نور خورشید قرار دارد، استفاده نشود. ساختار کابینت آشپزخانه چه در سبک کلاسیک و چه در مدرن از دو بخش اصلی “بدنه کابینت و درب” تشکیل شده است. تمرکز شما روی سبک و میزان فضای آشپزخانه، طراحی و رنگ کابینت میتواند نقش موثری در انتخاب نوع کابینت آشپزخانه تان داشته باشد. سایز استاندارد کابینت آشپزخانه چیست؟ بهترین مارک کابینت آشپزخانه چیست؟ برچسب کابینت چیست و چه کاربردی دارد؟ بعد از نصب دکوراسیون داخلی، نحوه نگهداری، شستشو و حفاظت از آن اهمیت بسیاری دارد. گاهی اوقات محدودیتهای مسافتی سبب میشود تا مردم شهرهای متفاوت از امکان استفاده از بسیاری از خدمات از جمله دسترسی به، باکیفیتترین کابینتها که در دیگر شهرها تولید میشوند بهرهمند نباشند. در طی همین مسیر، افراد بسیاری فعالیتهای حرفه ای خود را به صورت تجربی انجام داده اند هر کدام به صورت جداگانه وارد صنعت کابینت سازی شدهاند.

البته حتما قبل از انتخاب، در مورد انواع کابینت آشپزخانه و ویژگیهای آنها اطلاعات لازم را کسب کنید. همچنین هر طبقه از آنها نیز داری یک سینی مخصوص برای جلوگیری از خیس شدن کابینت یا هرجای دیگر است. جنس، رنگ و ترکیببندی کابینت، روح آشپزخانه شماست و اولین چیزی است که به چشم هر بینندهای میخورد. در اون مطلب در مورد هر عیب کابینت های گلاس توضیح دادیم و راه حل رفع این عیب و یا مقابله با اون رو هم در صورت وجود، گفتیم. به طور کلی، کابینت آشپزخانه میتواند یک دست و یک رنگ باشد یا میتواند از مصالحی انتخاب شود که به نوعی، بافت آنها متفاوت است یا به صورت ترکیبی از دو رنگ ساخته شدهاند. تهیهی کابینت نئوکلاسیک از تولید کنندگان اصلی و بدون واسطه کمک میکند تا اجناس با قیمت پایینتر به دست مصرف کنندگان اصلی برسند. آبگیر داخل کابینت، مناسب برای سینک ظرفشویی تک سینی و دو سینی بوده و در ابعاد متوسط یا بزرگ تولید میشوند. اما به غیر از متراژ و طراحی، نوع رنگ به کاربرده شده در تولید کابینت نیز به شدت بر روی قیمت نهایی آن تاثیرگذار میباشد به گونهای که کابینتهای تولید شده با رنگ پولیشی به نسبت پلی استر و پلی اورتان از قیمت بالاتری بهرمند بوده و در دستهی کابینتهای با کیفیت و گرانقیمت نئوکلاسیک قرار میگیرند.

منبع بازسازی خانه در کرج