منبع:بازسازی خانه در کرج

روش های موثر برای پاک کردن لکههای چربی از سطوح مختلف – اول فارس

بنابراین اگر کابینت های خانه شما هم چوبی است، هیچ وقت آن را با آب تمیز نکنید. گروه تکساز کابینت با بیش از ۲۵ سال تجربه مفتخر است تا امروز بتواند شما عزیزان را در اجرا و طراحی کابینت آشپزخانه یاری رساند. البته میزان هزینه ای که شما می کنید نیز در این جریان دخیل است. نکته ای که در این ایده و طرح نظر افراد را بیشتر جلب میکند پنجره های بزرگ و نور زیاد فضاست، این پنجره ها باعث شده که شما احساس خوشایندی در این آشپزخانه داشته باشید.در این کابینت آشپزخانه هایگلاس نقره ای بخش های کوچکی از رنگ سفید استفاده شده ، این بخش های سفید صفحات روی کابینت ها هستند، طراحی مدرن این آشپزخانه و کابینت های نقره ای، کاملا باهم هماهنگ می باشد. اما همون طور که گفتیم، به دلیل گرانی خیلی زیاد چوب، همه افراد نمیتونن از کابینت چوب استفاده کنن. بطور مثال قرار دادن بعضی از وسایل آشپزخانه در معرض دید میتواند در تزیین دکوراسیون ما خیلی تاثیر داشته باشد و حتی در صمیمی تر شدن فضای طراحی کابینت آشپزخانه ما تاثیر گذارد یا مبلمانی که برای آشپزخانه استفاده میکنیم با نهایت رعایت استانداردها باشد بطور مثال بین کابینت آشپزخانه و نهار خوری باید حداقل 100 سانتی متر فاصله باشد.

قاضی پور گفت: شهروندان باید از وصل مجدد برق و اتصال وسایل برقی به پریز تا خشک شدن کامل کف و دیوار آشپزخانه خودداری کنند. به گزارش اول فارس ، وحید قاضی پور گفت: در روزهای پایانی سال و نزدیک عید شهروندان اقدام به خانه تکانی میکنند، که این موضوع ضرورت توجه به نکات ایمنی و جلوگیری از آسیبها و ایجاد خسارتهای مالی و جانی را دوچندان میکند. قاضی پور گفت: باید قبل از شستشوی کابینت ها، هود و لوازم برقی و دیوارهای آشپزخانه فیوز برق را قطع کنیم و با استفاده از فازمتر از قطع بودن برق آشپزخانه مطمئن شویم. باید بگوییم اگر به کابینت های ظریف با یک طراحی منحصر به فرد و کمی حکاکی علاقه دارید، این مدل کابینت بهترین انتخاب برای شماست. اول از همه باید ادویه ها را به گونه ای بچینید که حتی اگر یک فرد غریبه هم کابینت شما را باز کرد، بتواند به راحتی هر ادویهای را که خواست پیدا کند. ما در ایران دکور تصمیم داریم جدیدترین مدل های کابینت سال 1400 را به شما عزیزان معرفی کرده که خانه و آشپزخانه خود را با آن مزین کنید. برای از بین بردن لکههای چربی در بک اسپلش یک یا دو لیمو را آبگیری کرده و در یک بطری اسپری بریزید.

اولین گام برای پاک کردن لکههای چربی از هود این است که فیلتر آن را خارج کرده و در تشتی که پر از آب گرم و چند قطره مایع ظرفشویی است قرار دهید. بهتر است بهترین مکان طراحی کابینت آشپزخانه را به سینک اختصاص دهیم. پیشنهاد می دهیم برای آنکه با بهترین مدل های کابینت آشنا شوید، در ادامه ما را همراهی کنید. با این چند مدل کابینت جدید، زیبایی را به آشپزخانه بیاورید! بعد از ساخت کابینت آشپزخانه تمام چوب از رنگ پلی استر برای زیبایی و دوام آن استفاده می گردد. ایده و طرح دیگری از کابینت آشپزخانه MDF سفید قهوه ای روشن را مشاهده می کنید کهبرای آشپزخانه های کوچک بسیار قابل اجرا می باشد زیرا فضای آشپزخانه را روشن و شاد تر خواهد کرد و باعث می شود محیط بزرگتر از چیزی که واقعا هست نشان داده شود، زیبایی این طراحی نشان دهنده رعایت تمامی نکات طراحی دکوراسیون آشپزخانه است.

برای آنکه بدانید کدام کابینت مناسب با آشپزخانه و سلیقه شماست، ابتدا بهتر است با چندین مدل کابینت جدید آشنا شوید. ممکن است شما از آن دسته افرادی باشید که قصد دارند کابینتهای آشپزخانه را با مدل های جدیدتری تعویض کنند. شاید اگر تا چند وقت پیش صحبت از برچسب کابینت میشد، شما استفاده از آن را یک کار سطح پایین و نادرست میدانستید؛ اما برچسبهایی که به تازگی طراحی و تولید شده اند و در بازار عرضه میشوند آنقدر با کیفیت و متنوع هستند که نظر شما با دیدن و استفاده از آنها کاملاً تغییر می کند و می توانید با صرف هزینه خیلی کم هر طرح و مدلی که میخواهید روی کابینتهای آشپزخانه خود داشته باشید. گاهی وقتها زمانی که سطح رویی این کابینت ها اکسیده و یا زنگ زده می شوند، نیاز به پولیش مجدد خواهند داشت.لکه های روغن و اثر انگشت روی درهای فلزی کابینت خیلی سریع به چشم می آیند. کابینت های کلاسیک امروه طرفداران کمی دارند زیرا خانه های مدرن امروزی نیازمند اجزای دکوراسیونی مدرن است به همین دلیل نمی توان در آشپزخانه های مد روز و باکلاس از کابینت های کلاسیک استفاده کرد. لیمو یک پاککنندهی عالی است که چربی را از بین میبرد.

منبع بازسازی خانه در کرج