منبع:بازسازی خانه در کرج

روش های موثر برای پاک کردن لکههای چربی از سطوح مختلف – اول فارس

یکی دیگر از معایب کابینت های ملامینه، یکپارچه نبودن سطح آن است. ممکن است پوسته پوسته شوند. بهترین نوع این محصول، مدل استیل است اما در حال حاضر کسی تمایل خرید یا سفارش آن ندارد؛ زیرا طرح و رنگ آن متنوع نبوده و جذابیت خاصی به فضا نمی افزاید، اما کابینت استیل صنعتی ممکن است در آشپزخانه های بزرگ صنعتی مورد استفاده قرار گیرد. گفتنی است که روکش چوب این گونه کابینتها ممکن است از درختهای مختلفی در نظر گرفته شود که از جمله میتوان به درختهای راش، ملچ، بلوط و مواردی از این دست اشاره کرد. جدا شوند. یک سطل پر از آب داغ که ۴-۵ قطره مایع ظرفشویی در آن ریخته شده هم نیاز است. و مغزی ورق های ام دی اف، از متریالی با نام ام دی اف می باشد، که از نئوپان فشرده تر می باشد. کابینت های ام دی اف، به دلیل مقرون به صرفه بودن آن امروزه بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.

البته این متریال گران قیمت است و برای استفاده از آن باید بودجه تان را بسنجید. بطور کلی، انواع مختلفی از چوبها برای ساخت کابینت و سایر لوازم چوبی استفاده می شود. برخی از انواع کابینت، دربهای کشویی دارند و برخی دربها به صورت ۹۰ درجه باز و بسته میشود. انواع طرح ها و مدل های کابینت کلاسیک را ببینید. مقایسه سبک کلاسیک با نئوکلاسیک : کابینت سبک نئوکلاسیک ورژن مدرن و سادهتر کابینت کلاسیک است که هم میتوان آن را بصورت تمام ام دی اف با پوششی از رنگ تولید کرد و هم به صورت ترکیبی از MDF و روکش چوب طبیعی و رنگ. کابینت ممبران سفید یکی از پرطرفدار ها در بین کابینت های آشپزخانه است. همچنین قیمت کابینت ممبران در مقایسه با قیمت کابینت ام دی اف بیشتر است. که برای سلامتی انسان مضر است. با این تفاوت که مغزی ورق های ملامینه از جنس نئوپان می باشد. پلکسی گلاس ظاهری شبیه شیشه دارد ولی نوعی پلاستیک میباشد که از شیشه سبکتر و دارای مقاومت بیشتری است و ظاهری شفافی نسبت به امدیاف دارد. عدم مقاومت بالا در مقابل رطوبت : به علت اینکه مغز کار ام دی اف می باشد ، معایب ام دی اف در مقابل رطوبت را دارا است.

که کاملا در برابر آب و رطوبت مقاوم هستند. در صورتی که از آنها به درستی مراقبت شود، می توانند تا 25 سال عمر مفید داشته باشند. این کابینت ها معمولا از طول عمر نسبتا بالایی برخوردار می باشند. مقاومت بالایی در برابر رطوبت و تنش های فیزیکی داشته و از این جهت عمر بالا تری دارد. فشار و ضربات را به راحتی تحمل می کند و در برابر حرارت هم مقاومت بسیار بالایی دارد. روکش ملامینه براقیت و جذابیت کابینت هایی که رویه پی وی سی، دارند را ندارد. اگر پنجره آشپزخانه بزرگ و نورگیر است حتما از روکش درب اچ پی ال برای کابینت ها استفاده کنید. در صورتی که نیاز به تغییر داشت حتما آن را تغییر دهید یا بازسازی کنید. همچنین پس از تمیز کردن کابینت ها، حتما با استفاده از یک دستمال تمیز آن را خشک نمایید. اما توجه داشته باشید که، از اجسام تیز و مواد شوینده قوی برای تمیز کردن این کابینت ها، استفاده نکنید.

کابینت های ملامینه، مقاومت لازم را در برابر مواد قلیایی و اسیدی ندارند. در صورت تمایل می توانید به مقاله چگونه مواد طبیعی را به خانه بیاوریم مراجعه نمایید. استفاده از روکش طبیعی چوب ظاهری جذاب و کلاسیک رو به آشپزخونمون با هزینه کمتری رو میده. روکش های ملامینه از مقاومت مناسب و قابل قبولی در برابر رطوبت، برخوردار می باشند. که در زمان های نه چندان دور از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده است. از آنجایی که این نوع از کابینت آشپزخانه، دارای تنوع رنگ بسیار بالایی می باشد. این کابینت ها در حالت معمول از مقاومت بالایی برخوردار هستند. این کابینت ها در برابر ضربه از مقاومت استانداردی برخوردار هستند. تولید می شود. پایه مبلمان و کابینت از لحاظ ارتفاع و طرح با یکدیگر متفاوت می باشند و متناسب با نوع میز، صندلی، مبل و کابینت انتخاب می شوند. لبه های این کابینت معمولا جنسی متفاوت از رویه آن دارند. امکان طراحی در آشپزخانههایی با متراژ متفاوت : تا پیش از حضور کابینت نئوکلاسیک معمولا برای آشپزخانههایی با متراژ کوچکتر کابینتهای مدرن پیشنهاد میشد و استفاده از کابینت کلاسیک را یکی از گزینههای غلط برای چنین متراژهایی در نظر میگرفتند. نکته ای که در این ایده و طرح نظر افراد را بیشتر جلب میکند پنجره های بزرگ و نور زیاد فضاست، این پنجره ها باعث شده که شما احساس خوشایندی در این آشپزخانه داشته باشید.در این کابینت آشپزخانه هایگلاس نقره ای بخش های کوچکی از رنگ سفید استفاده شده ، این بخش های سفید صفحات روی کابینت ها هستند، طراحی مدرن این آشپزخانه و کابینت های نقره ای، کاملا باهم هماهنگ می باشد.

منبع بازسازی خانه در کرج