منبع:بازسازی خانه در کرج

راهنمای انتخاب کابینت آشپزخانه

بسته به فضایی که در اختیار دارید میتوانید کابینت هایی را با تعداد کمتر یا بیشتر در مکان نصب کنید. برای دیدن انواع نمونههای کمد دیواری، میتوانید به گالری تصاویر در پروفایل متخصصین سلام ساختمان در سایت سلام ساختمان مراجعه نمایید. اگر ساختمان شما به سبک کلاسیک طراحی شده است، یکی از بهترین متریال ها برای آن کابینت ممبران است.این کابینت ارزان تر از کابینت تمام چوب است اما میتونه نمایی کلاسیک و مشابه با کابینت چوب برای شما ایجاد کند. این ورق ها نسبت به انواع دیگز ورق های براق دوام و مقاومت پایین تری دارند اما ارزان تر هستند. یکی از عیوب کابینت های ام دی اف، مقاومت نسبتاً پایین اون ها در برابر آب و رطوبت است. ام دی اف ها از ضایعات دورریختنی چوب ها به وجود می آیند و به همین دلیل دارای تنوع طرح و رنگ های زیادی هستند و همین مساله باعث می شود تا این جنس از کابینت ها طرفداران زیادی داشته باشد.

از جمله ویژگیهای شاخص کابینت کلاسیک ، میتوان به حکاکیهای بدنه و درهای کابینت، طراحیهای سنتی بر دستگیره، مخفی بودن جزئیات آشپزخانه مانند هود، وجود گلدکوراتیوها و بخشهای تزئینی، قرینهسازی جزئیات، وجود کابینتهای دکوری و همچنین ارتفاع اندک و عمق بیشتر محفظههای کابینت اشاره کرد. همانطور که میدانید قیمت یک کابینت به موارد مخلتفی بستگی دارد که از جمله مهمترین آنها متریالی است که برای تولید آن در نظر گرفته میشود. مدل دیگری از درهای جک دار به نام درهای اتوبوسی وجود دارند که نحوه باز شدن آنها مثل در اتوبوس است و ابتدا به سمت بیرون و سپس به طرف بالا حرکت میکند. ابعاد دیوار به دیوار را استخراج کنید و سعی کنید در طراحی به درستی آنها را پیادهسازی کنید. پس نتیجه می گیریم در انتخاب نوع روکش ام دی اف باید دقت کنید و از روکش های نامناسب و بی کیفیت استفاده نکنید. واژه کابینتهای گران قیمت در بین محصولات به کابینت روکش چوب تعلق میگیرد؛ چرا که مغز ساخت این نوع کابینتها از چوب طبیعی است؛ چوب روسی و چوب گردو از متداول ترین روکشها برای این مدل کابینت به شمار میروند؛ از این رو قیمت بالایی در مقابل دیگر کابینتها دارند. این نوع کابینت صرف نظر از خشپذیری بالا، دوام و ماندگاری زیادی دارد.

طرح های مدرن بتن ، کاربردی و ساخته شده برای ماندگاری است که نهایی ترین ماده برای استفاده در آشپزخانه های معاصر هستند. استفاده از رنگهای تیز و تند خیلی زود شما را کلافه و دلزده میکند، بنابراین بهتر است رنگهای ملایم و تکرنگ و یا مکمل را انتخاب کنید. اگر نورپردازی آشپزخانه به صورت مناسب انجام نشود این کابینت های های گلاس درخشش آنچنانی را که شما انتظار دارید به شما نمی دهند. بدین صورت میتوانید به راحتی نور آشپزخانه خود را مدیریت کنید. با اطمینان خاطر میتوانید از کابینتهای امدیاف در آشپزخانه استفاده کنید. به دنبال ترکیب میز کار خود با کابینت چوب و وسایل متضاد برای افزودن گرما استفاده می شود. وقتی یک جنسی را خوب کار نمی کنند باید واقعیت را به مردم بگیم. از طرح های بتنی می توان از آن برای درب های کابینت، میز کار ، کف و همه چیز بین آن ها استفاده کرد. یکی از رنگ های محبوب برای کابینت آشپزخانه در جهان، استفاده از رنگ سفید است. اما برای باز کردن پتانسیل کامل آن ، باید بدانید که چگونه این ماده را که آزمایش شده است ، در فضای خود بکار ببرید. اما انتخاب جنس در این خش خوردن خیلی اهمیت بالایی دارد.

اگر جنس ایرانی انتخاب می کنید هنوز نصب نشده خش میخورد. اگر آشپزخانه بزرگی دارید از رنگ های تیره و اگر آشپزخانه کوچکی دارید از رنگ های روشن استفاده کنید. پس در کنار استفاده از کابینت های های گلاس، نورپردازی آشپزخانه را فراموش نکنید و برای آن طرح و پلان داشته باشید. انتخاب رنگ سفید در کنار درخشش روکش های گلاس و نورپردازی می تواند اشپزخانه شما را بسیار زیبا جلوه دهد. یکی از هدف های طراحی و اجرای دکوراسیون آشپزخانه، زیبا و بزرگ تر به نظر رسیدن این فضا است. یکی از معایب کابینت های ممبران این است که اگر به درستی طراحی و اجرا نشود و همچنین به درستی رنگ نشود قطعا زیبا نخواهد بود. قبل از مطالعه ادامه مطلب، پیشنهاد میکنیم با ک ابینت کلاسیک و مزایا و معایب آن بیشتر آشنا شوید. یکی از معایب های گلاس خش خوردن این کابینت ها است. یکی از مهم ترین زیبایی های کابینت های های گلاس درخشش و براق بودن این کابینت ها برای آشپزخانه مدرن شماست. کابینت هایگلاس، شکل دیگری از کابینت ام دی اف است با این تفاوت که لایه ی بیرونی آن از جنس پلکسی گلاس است.پلکسی گلاس،متریالی از جنس پلاستیک بسیار براق است که از نظر شفافیت مانند شیشه عمل می کند.کابینت آشپزخانه هایگلاس بسیار درخشنده و براق است و نمای بسیار مدرنی را به آشپزخانه شما می بخشد.کابینت هایگلاس یکی از پر طرفدار ترین متریال رایج در ساخت کابینت آشپزخانه است و قیمت آن از نظر اقتصادی کمی گران تر از کابینت ام دی اف است.کابینت هایگلاس با ویژگی های منحصر بفردی که دارد می تواند مناسب ترین جنس کابینت آشپزخانه برای آشپزخانه های کوچک و البته بزرگ باشد.

منبع بازسازی خانه در کرج