منبع:بازسازی خانه در کرج

خرید گوشی موبایل + گارانتی اصلی + لیست قیمت روز – ( 12 اسفند )

بهلطف حالت Night، کیفیت عکسهای ثبتشده در شب با گلکسی S21 هنوز هم جزو بهترینها در بین گوشیهای موبایل محسوب میشود. می ۱۱ لایت از ترکیب دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی، دوربین اولتراواید ۸ مگاپیکسلی و دوربین ماکرو ۵ مگاپیکسلی بهره میبرد و تجربهی عکاسی با دوربین اصلی و اولتراواید این گوشی در محدوده گوشی پوکو X3 است؛ اما دوربین ماکرو ۵ مگاپیکسلیاش بهلطف فوکوس خودکار عکسهای ماکرو جذابی میگیرد. در بازهی ۷ میلیون تومان، ردمی نوت ۱۰ پرو شیائومی با حافظهی ۶۴ گیگابایتی را پیشنهاد میدهیم که اگرچه بهلحاظ قدرت پردازشی هیچ تفاوتی با می ۱۱ لایت یا پوکو X3 ندارد؛ اما بهلطف حسگر بزرگِ ۱۰۸ مگاپیکسلیاش هم در زمینهی بزرگنمایی، هم ثبت عکسهای عادی، بهمراتب بهتر از دو گوشی دیگر عمل میکند. دروبین اولتراواید ۸ مگاپیکسلی ردمی نوت ۱۰ پرو رنگها را اشباعتر و غلیظتر تولید میکند. همانطور که در بررسی از ردمی نوت ۱۰ پرو مشخص شد، علاقهمندان به عکاسی ماکرو میتوانند بهلطف دوربین ۵ مگاپیکسلی با فوکوس خودکار این گوشی، در فواصل ۳ تا ۱۰ سانتیمتری از سوژه، عکسهای جذابی ثبت کنند. از آنجا که قیمت گوشی میانردهی گلکسی A52 به محدودهی ۱۲ میلیون تومان نیز رسیده است، دیگر خرید آن منطقی نیست، در عوض به علاقهمندان عکاسی موبایل، مدل ۴G گوشی گلکسی S20 FE را پیشنهاد میکنیم.

فروشگاه اینترنتی لیپارشاپ به عنوان یک مرجع جامع با قیمتهای به روز در ایران، این امکان را فراهم کرده که شما بتوانید جدیدترین گوشیهای بازار را قبل از خرید مقایسه کنید و گوشی موبایل مناسب خود را پیدا کنید و سفارش دهید. بسیار دیده شده است که دو برند مختلف با ارائه طراحیهای شبیه به یکدیگر با امکاناتی مشابه، قیمتهای مختلفی برای گوشی هوشمند خود در نظر گرفتهاند. تلفن هوشمند در اصل رایانهای است که همیشه همراه خود دارید و امکان مختلفی را در اختیارتان میگذارد. خوشبختانه حالت Night در دوربین فوقعریض نیز در دسترستان قرار دارد و فعال کردن آن عملکرد بسیار خوبی از خود بهنمایش میگذارد. انتخاب پردازنده مناسب از این جهت اهمیت دارد که هنگام کار با گوشی موبایل، از هنگ کردن آن جلوگیری میکند. از این رو در ادامه به بررسی هریک از این عوامل تاثیرگذار می پردازیم. دوربین اولتراواید هم به حسگر ۱۲ مگاپیکسلی؛ اما بدون فوکوس خودکار مجهز شده و میتواند زاویهی دید ۱۲۳ درجه را در عکسهای ثبتشده ارائه کند. می ۱۱ با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی مجهز به حسگر بسیار بزرگ و لرزشگیر اپتیکال میتواند عکسهای بسیار باکیفیتی را در روشنی روز و تاریکی شب بگیرد و نیازتان برای بزرگنمایی تا سقف ۲ تا ۳ برابر را نیز بهخوبی پاسخگو باشد.

گلکسی S20 FE چه در زمینهی عکاسی در طول روز، چه در طول شب، نیازهایتان را در سطح پرچمداران دو سال گذشته برآورده میکند و بهلطف دوربین تلهفوتوی ۸ مگاپیکسلیاش، بزرگنمایی اپتیکال ۳ برابری را برایتان بهارمغان میآورد. این گوشی هوشمند از دوربینهای واید و اولتراواید ۱۲ مگاپیکسلی، دوربین تلهفوتوی ۸ مگاپیکسلی با بزرگنمایی ۳ برابری و دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی بهره میبرد. در این بخش مهمترین مواردی را که باید به آنها توجه کنید، بررسی میکنیم. در نظر داشته باشید که گوشی گلکسی A52s سامسونگ ۵G را میتوانید با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت در بازه قیمتی ۹ میلیون تومان خریداری کنید، اما مدل ۲۵۶ گیگابایتی آن در محدودهی بودجه ۱۱ میلیون تومان قرار دارد. اگر بودجهتان به نزدیکی ۱۲ میلیون میرسد، همچنان گلکسی اس ۲۰ اف ای سامسونگ ۴G بهترین انتخاب برای دوستداران عکاسی است؛ اما اگر میتوانید برای خرید گوشی کمی بیشتر از ۱۲ میلیون خرج کنید، مدل ۵G همین گوشی پیشنهاد میشود که در ترکیب دوربینها هیچ تفاوتی بینشان نیست، اما به لطف تراشهی قویتر اسنپدراگون ۸۶۵، بدنهی گوشی کمتر داغ میکند. اگر بودجهی شما کمی از ۸ میلیون بیشتر است و ترجیح میدهید با صرف این هزینه، گوشی قدرتمندتری داشته باشید، میتوانید به خرید مدل ۵G می ۱۱ لایت شیائومی نیز فکر کنید که تجربهی عکاسی مشابهی با مدل ۴G این گوشی ارائه میدهد، اما از تراشهی قویتری بهره میبرد.

به عنوان مثال با مقایسه عکسهای گرفته شده توسط دوربین 16 مگاپیکسلی گوشی گلکسی s6 سامسوسنگ با دوربین 200 مگاپیکسلی گوشیهای دیگر، متوجه خواهید شد که کیفیت عکسی که با گوشی 16 مگاپیکسلی گرفته شده به مراتب بیشتر است. پاساژ چارسو یا بازار چارسو یکی از پاساژهای بزرگ و مدرن موبایل، تبلت، لوازم خانگی و لوازم صوت و تصویری ایران است که به دلیل وجود نمایندگی های فروش موبایل برندهای معتبر مانند سامسونگ، هواوی، ال جی و عرضه گوشی های با همه برندهای معتبر موبایل مانند گوشی سامسونگ، گوشی اپل و غیره، در ذهن خیلی از افراد به عنوان بازار موبایل شناخته می شود. این کمپانی تابع شیائومی میباشد؛ در واقع محصولات تولید و عرضه شده به وسیله این کمپانی، توسط خود شیائومی تولید نشده است ولی سریع قضاوت نکنید؛ شیائومی فرهنگسازی، نوع طراحی محصولات،کیفیت و فروش آن را در دست دارد. همانطور که اشاره کردیم ارزش بازار اپل چندین برابر سامسونگ است اما اگر میزان فروش برای شما اهمیت دارد، این اپل است که رتبه دوم را کسب می کند. البته اگر شما دوستدار خصوصی سازی هستید، سیستم عاملهای اندروید بهتر از سیستم عامل گوشیهای موبایل برند اپل هستند.

منبع بازسازی خانه در کرج