منبع:بازسازی خانه در کرج

جدیدترین و مدرن ترین طرح های کابینت 2022 مدرن ، کلاسیک و نئوکلاسیک

این نوع از کابینت ها جلوه ای زیبا و خیره کننده به آشپزخانه می دهند و مناسب برای دکوراسیون های کلاسیک نیز می باشند. کابینت فلزی با ورق گالوانیزه هم با اینکه مقاومت بالاتری نسبت به کابینت ورق سیاه در برابر رطوبت دارد اما باز هم در برابر کابینت استیل حرفی برای گفتن ندارد! بازسازی نمای ساختمان هم یکی از بهترین انتخابها برای شروع پروژه زیباسازی خانهتان است که میتوانید روی آن حساب ویژهای باز کنید. البته باز هم مانند بقیه امور زندگی و خانه، بهتر است ابتدا از ایجاد خرابی و مشکل پیشگیری کنید تا نیازی به تعمیر نباشد؛ بعضی از کابینت ها فلزی است و در مقابل آب مقاوم تر است، ولی جنس بعضی دیگر چوبی یا از مواد MDF است و اگر با آب تماس داشته باشد، به مرور می پوسد و از بین می رود. زمانی که میخواهید کابینتی را خرید، طراحی آن را در اولویت قرار بدهید؛ اگر بخواهید سبک دکوراسیون داخلی شما کلاسیک باشد، باید کابینتی با طرح کلاسیک انتخاب کنید و چنانچه طراحی مدرن داشته باشید باید به سراغ کابینت مدرن بروید.

کابینت ها بخش اعظم فضای آشپزخانه را به خود اختصاص می دهند و نقش مؤثری در دکوراسیون داخلی خانه دارند. برای اتاق نمایش یا فضای نشیمن نیز کار کردن با سنگهای دکوراتیو در پشت محل قرارگیری تلویزیون توصیه میشود. تاکید کنید که بهترین یراق آلات را برای استفاده به عنوان لولا، جک، دستگیره و … دانستن عناصر اساسی طراحی به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم را بگیرید و مجموعه گزینه ها را محدود کنید. کابینتهای کوچک آشپزخانه یکی از مواردی هستند که باعث میشوند شما بتوانید از فضای کوچک آشپزخانهی خود بهترین استفاده را داشته باشید. همچنین پنجره به کار رفته در آشپزخانه، نور طبیعی را به داخل منعکس میکند که از جمله نکات مثبت در طراحی و بازسازی آشپزخانه یک خانه مسکونی است. مثلاً برای تغییر کف آشپزخانه، احتمال خیلی زیادی وجود دارد که عایق کاری آن آسیب ببیند و اگر تعویض نشود ممکن است خسارت آن خیلی بیشتر از تعویض آن باشد.

بعد از اتمام مرحلهی لبه چسبانی احتمال این وجود دارد که لبه های کابینت کمی لکه دار شود که لکه های چسب هستند. اینها مثال های فرضی از یک سری نمونه تغییرات بودند. گاهی نمیتوان این تغیرات را به صورت کلی ایجاد کرد، به عنوان مثال از یک خانه به خانهای دیگر نقل مکان کرد و یا از محلهای به محله دیگر رفت. استفاده از چسب نامرغوب، پس از مدتی باعث جدا شدن روکش خواهد شد و در واقع به کلی ریخت آشپزخانه شما را به هم میریزد. قبل از شروع هرکاری باید بدانید میخواهید چه مقدار بودجه برای بازسازی خانه خود هزینه کنید، در واقع یکی از واجبات کار است که بهتر است در ابتدای بازسازی باید مشخص شود. یادتان باشد اگر از سنگهای دکوراتیو و تزئینی روی دیوار استفاده میکنید؛ حتماً میبایست محل قرارگیری تلویزیون را به درستی مشخص کنید؛ زیرا تا سالها کاربری آن دیوار صرفاً محل قرار دادن تلویزیون خواهد بود. پس با مشخص کردن نوعِ در محدوده انتخاب های خود را کوچکتر می کنید و به این ترتیب می توانید در مورد مراحل بعدی تصمیم بگیرید. آویزان کردن کلید، سوئیچ، حوله و لباس نقش مهمی در نظم و ترتیب منازل دارد. زمان به اندازه بودجه اختصاص داده شده برای روند بازسازی، بسیار نکته مهمی است.

طرحی که در آخر انتخاب می کنید بدون شک تعیین کننده راحتی شما در زمان آشپزی خواهد بود.قبل از هر گام مهمی بهتر است با انواع طرح کابینت آشپزخانه و مزایا و معایب هر کدام از آن ها آشنا شوید. در این مطلب انواع کابینت ساده با طراحی های شیک و جدید گردآوری کرده ایم که می توانید ببینید و ایده بگیرید. حتی شما میتوانید ببینید که نور پردازی در شرایط مختلف، کابینت آشپزخانه شما را چه شکلی میکند؟ مزیت جالب این کابینت ها این است که قبل از ساخته شدن، میتوانید طرح کابینت خود را ببینید که کمک بسیار زیادی در انتخاب طرح کابینت شما خواهد داشت. طراحی و اجرای کابینتها به رنگ سفید با به کارگیری ویترینهایی در دو طرف آشپزخانه که با استفاده از شیشه پوشیده شدهاند و همخوانی آنها با برخی کابینتهای داخلی که در طراحی آنها هم شیشه به کار رفته است، زیبایی تماشایی را به بیننده منتقل میکند. رنگ سفید باعث میشود آشپزخانه بزرگتر و همچنین بازتر به نظر رسد. حالا خودتون تجربه کردین که رنگ سوم چگونه در کنار رنگ های سفید و نقره ای به چشم میاد. دستگیره های برنزی که دارای طرح بسیار قوی و زیبا و لاکچری هستن. در تکمیل اطلاعات ویدیو بالا، در انتهای مقاله در یک ویدیو دیگه، به شما میگیم که متریال مناسب برای ساخت کابینت با انواع سبک های مدرن، کلاسیک و نئوکلاسیک چی هستن.

منبع بازسازی خانه در کرج