منبع:بازسازی خانه در کرج

جدیدترین و مدرن ترین طرح های کابینت 2022 مدرن ، کلاسیک و نئوکلاسیک

به همین دلیل نیاز است در بررسی ترندترین کابینتهای نئوکلاسیک سال به بررسی این زیر مجموعهها بپردازیم تا در انتخاب بهترین و مناسبترین گزینهی موجود با تردید کمتری رو به رو شده و با شناخت بیشتری در این حیطه گام بردارید؛ چرا که عدم آشنایی و شناخت انواع محصولات نئوکلاسیک ممکن است منجر به پشیمانی و ایجاد ضرر مالی پس از نصب کابینت شود. همه کابینت های جدید ما با دقت در جزییات، سفارشی تولید شده ایجاد می شوند و هر کابینت قبل از بسته بندی دقیقاً مورد بررسی قرار می گیرد تا از بالاترین استانداردها برخوردار باشد. با حذف کلیه دلال ها و واسطه ها ، طراحی و اندازه گیری می توانیم کابینت های جدید و با کیفیت بالا را مستقیماً به شما تحویل دهیم اما با قیمت های مناسب .محصولات ما فقط با اجزای ممتاز و چوب های درجه یک تولید می شوند ، بنابراین در ساخت کابینت ها گوشه ای لب پر نمی شود.

ترکیب رنگها یا ترکیب دو متریال مختلف یا استفاده از لکههای رنگی میتواند علاوه بر ایجاد حس خوب در استفاده کننده باعث شگفتی مهمان ها نیز بشود. پس از اتمام مرحلهی اول رنگ کاری و خشک شدن رنگها سمباده کاری انجام شده و سپس دوباره ورقهای ام دی اف زیر دستگاههای مخصوص، رنگکاری یا به اصطلاح پولیشکاری شده و پس از خشک شدن مراحل سمباده کاری تکرار میشود. نکتهی حائز اهمیتی که در طی انجام این مراحل همواره به آن میبایست توجه نمود، تراز بودن صفحات کابینت در هنگام پولیش کاری میباشد چرا که در صورت تراز نبودن صفحات، رنگها به یک میزان در همهجا پاشیده نشده و برخی از بخشها از ضخامت بیشتر و برخی دیگر از ضخامت کمتر بهرمندند. در واقع در خرید و سفارش کابینت نئو کلاسیک با افزایش متراژ و پیچیدگیهای طراحی، قیمت کابینت افزایش پیدا خواهد کرد. این روکشها اگر چه به نسبت شیشه مقاومتر هستند اما سبکتر بوده و در تنوع بالای رنگی در اختیار افراد قرار میگیرند که این امر سبب شده تا مشتریان با محدودیت بسیار کمتری به سراغ خرید و سفارش دکوراسیون داخلی مدرن دلخواه خود بروند. به همین دلیل میتوان گفت استفاده از این کابینتها به علت برخورداری از ویژگیهای متفاوت، محدودیت بسیار کمتری داشته و کلیهی افراد در هر منزل با هر متراژی که باشند میتوانند این محصولات را از مراکز معتبر آن سفارش دهند.

کابینتهای ترند نئوکلاسیک به نسبت نوع ممبران از ضخامت بالاتری در ام دی افهای به کار رفتهی خود بهرمند بوده و استفاده از رنگهای باکیفیتی چون پولیش نیز سبب افزوده شدن این ضخامت و بالا رفتن کیفیت آن در مقایسه با کابینت ممبران شده است. به صراحت تمام میتوان گفت یکی از بهترین انتخابها برای طراحی کابینت آشپزخانه استفاده از کابینت ام دی اف است. میتوان آبچکان رومیزی را داخل سینک قرار داده و بدون استفاده از کابینتِ بالای ظرفشویی، ظروف خود را خشک کرد. آبگیرهای ظرفشویی آویز همانند آبچکان رومیزی بوده ولی دیگر نیازی نیست که آنها را بر روی میز یا کابینت قرار دهید. این متریال با مغز ام دی اف یا دیگر تخته ها است که دارای روکش پی وی سی می باشد. در واقع کابینت های روکش چوب، ام دی اف هایی هستند که با چوب روکش شده اند. این در حالی است که با حضور کابینت نئوکلاسیک بر تنوع طراحی کابینت برای آشپزخانههای کوچک افزوده شد. این نوع از کابینت ها بسیار شیک و زیبا هستند، سطح براق آن ها می تواند چشم هر کسی را به خودش خیره کند و البته تنوع رنگی بالای آن ها نیز از ویژگی هایی است که باید به آن اضافه کرد.

حتما به یاد داشته باشید که زیر کابینت ها محل ریختن مواد غذایی است. • قیمت مقرون به صرفه؛ قیمت این کابینتها به نسبت بسیاری از محصولات موجود نظیر کابینتهای چوبی و روکش چوب پایینتر بوده و از این نظر در دستهی کابینتهای مقرون به صرفه قرار میگیرند. این کابینت که در واقع بخشی از ویژگیهای این دو سبک را بهرمند است در طی سالهای گذشته با توجه ویژهای که بر روی طراحی آن صورت گرفته به تنوع خوبی دست یافته و توانسته جایگاه ویژهای را در کنار دسته بندیهای متفاوت انواع کابینت به خود اختصاص دهد؛ به گونهای که بسیاری از افراد هر ساله به دنباله طرح جدیدتر و خاصتری از کابینت نئوکلاسیک در مراکز فروش آن هستند. خیلی از افراد حاضرن هزینه زیادی انجام بدن تا این حس رو در خانه خودشون تجربه کنن! اگر شما هم از ظاهر ساده کابینت آشپزخانه خود خسته شده اید و علاقمند به ایجاد تغییر و تحول در فضای آشپزخانه هستید، اما بودجه و هزینه کافی برای تعویض کابینتها را ندارید می توانید از راهکارهایی که پیش روی شما قرار میدهیم برای خلق یک محیط جدید در فضای آشپزخانه استفاده کنید. این درها یک لنگه یا دو لنگه هستند اما به دلیل استفاده از ریل و قرقره های مخصوص قیمت بالاتری دارند بنابراین چندان رایج نیستند و در صورت نیاز از این مدل استفاده می شود.

منبع بازسازی خانه در کرج