منبع:بازسازی خانه در کرج

جدیدترین و مدرن ترین طرح های کابینت 2022 مدرن ، کلاسیک و نئوکلاسیک

کابینت وکیوم در واقع همون کابینت ممبران هست و تفاوتی با هم ندارند. این کابینت ها در واقع از نوعی پلاستیک مصنوعی به نام اکریلیک استفاده شده که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. نام گذاری نیمه دیواری به این دلیل است که فضای زیرین این کابین در واقع فضای رویی کابینت زمینی است. اگر فضای محدودی دارید، فضای بالا به نوعی انباری آشپزخانه است. به همین دلیل سبک منحصربه فردی دارند و به زیباتر شدن آشپزخانه ها کمک میکنند. دمده شدن خانواده سپهر حیدری با این خودنمایی ! کابینت دیواری بر اساس شیوه باز شدن درب، دسترسی های متفاوتی خواهد داد. محل قرار گرفتن کابینت ، به صورت زمینی یا دیواری است. اهداف و سیاست های کلی شرکت گریت کابینت قرار گرفتن در نقطه “کمترین قیمت کابینت و بالاترین کیفیت آن” است و طراحی آشپزخانه شما بر اساس این هدف در دستور کار است. اینکه از چه نوع کابینت آشپزخانه یا چه طرح و جنسی استفاده کنید که متناسبترین حالت برای شما باشد و نیازهای شما را برطرف سازد یکی از مهارتهایی است که ما در سالیان دور کار و تجربه آموختهایم. برای کابینت مدرن بهتر است به جای استفاده از چوب، روکش هایی از جنس PVC استفاده شود.

طبق روال همه کابینت های قبلی، در ادامه مزایا و معایب کابینت روکش چوب رو بررسی کرده و بعد از اون به سراغ مدل های کابینت روکش چوب میریم. مدل کابینت سبک کانتری را می توان شاخه از سبک روستیک دانست که برای بسیاری از خانم ها محبوب است. شاید این دسته بندی را نتوان به عنوان کابینت در نظر گرفت اما این روزها، اغلب کابینت سازان ترجیح می دهند فضای بین کابینت دیواری و زمینی را با قفسه های بدون درب بپوشانند. این مدل از کابینتها به خوبی توانستهاند با فرم زندگی شهری و فضای محدود آشپزخانههای امروزی هماهنگ شوند و حتی در کوچکترین آشپزخانهها نیز، کارایی دارند! در نظر گرفتن همه این موارد باعث می شود تا انتخاب محدود شود. معمولا با محدود کردن فضا، یک قفسه کاربردی ایجاد می شود که برای قرار دادن ابزار الکتریکی آشپزخانه ایده آل است. کابینت با اشغال بخش عظیمی از دیوارها و کف، یکی از تأثیرگذارترین عوامل در دکوراسیون آشپزخانه محسوب میشود، بنابراین دقت در خرید و نصب آن بسیار با اهمیت است. استفاده از دیوار برای نصب کابینت آشپزخانه کوچک بهترین گزینه است. کابینت آشپزخانه سفید با جزیره و طراحی زیبا. کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید برای آشپزخانه کوچک:این ایده و طرح از کابینت آشپزخانه هایگلاس سفید برای آشپزخانه کوچک.مورد استفاده می باشد، همانطور که می دانید رنگ سفید و متریال هایگلاس برای آشپزخانه های کوچک انتخابی مناسب می باشد، البته این مدل طراحی خاصی ندارد و کاملا معمولی و بدون خلاقیت طراحی و اجرا شده است.

ترکیب رنگ قهوهای روشن در کنار رنگ سفید دیوارها و همچنین المانهای طلایی رنگ بکار رفته در آشپزخانه به جذابیت این مدل اضافه میکند. بوده که در میان این رنگها، سفید بیشترین رنگ مورد استفاده در تولید کابینتهای هایگلاس میباشد. کابینت ممبران موجود در این مدل، رنگ بسیار دلگیری داره. تصویر بالا یک طرح بسیار مدرن و شیک از کابینتهای آشپزخانه به شمار میرود. بعضی فضاهای آشپزخانه ، امکان استفاده از چنین کابینت هایی را خواهد داد. با چنین ایده ای، فضای مناسبی برای یخچال ایجاد می شود و هماهنگی یخچال با سایر قسمت های آشپزخانه به وجود می آید و در عین حال، فضایی مناسب برای آذوقه هایی خواهد بود که طولانی مدت از آن استفاده نخواهید کرد. از آن ارزان تر نئوپان است که گاهی با روکش های ملامینه بسیار جذاب خواهد بود اما دوام مناسبی نخواهد داشت. روکش ملامینه برای فضاهایی که حرارت بالاست توصیه نمی شود.

لازمه ایجاد مدل کابینت کلاسیک ، داشتن متریال از جنس چوب ، ام دی اف با روکش چوبی یا ممبران است. کابینتهای مدرن،برخلاف کابینتهای کلاسیک ارتفاع بلندی دارند.چهارچوب این کابینتها قابلدیدن نیست.درهای بیرونی این کابینتها ساده هست و سبکی صنعتی و مدرن دارند.بیشترین تمرکز در این کابینتها روی مدیریت فضای داخلی است.کابینتهایی که از جنس چوب هستند ولی بعد از آن یک ورقه فلزی آمده که به انواع فایبرگلاس، ام دی اف و انواع پنلهای چوبی جدید،سنگهای کورین و … فضای زیر سینک را به خوبی قفسه بندی کند و اجازه هدررفت فضا داده نشود. فضای زیر آبچکان نیز باید تماما ضد آب باشد در غیر این صورت به سرعت شاهد تخریب رویه کابینت خواهید بود. اگر ماشین لباسشویی در فضای آشپزخانه قرار گیرد باید برای آن فضای خاصی بر اساس چیدمان کابینت در نظر بگیرید، در غیر این صورت فضای آشپزخانه به شدت شلوغ به نظر می آید. رنگ سفید فضای خانه را بزرگتر و دلبازتر نشان میدهد. رنگ ها کرم ، شیری ، سبز کم رنگ و رنگ های بسیار ملایم است که فضا را آرام و گرم نشان می دهد.

منبع بازسازی خانه در کرج