منبع:بازسازی خانه در کرج

جدیدترین و مدرن ترین طرح های کابینت 2022 مدرن ، کلاسیک و نئوکلاسیک

بسیار عالی هستند. کابینت های به رنگ روشن فضای آشپزخانه را بازتر می کنند و بهتر است که اگر آشپزخانه تان کوچک است با استفاده از کابینت های رنگ روشن آشپزخانه را بزرگتر جلوه دهید. برای بین کابینتها که اتصالات کوتاهی وجود دارد نیز نوع مناسبی را تهیه کنید تا حین نصب، نیازی به برش ابعاد بزرگ برای کوچک شدن آنها وجود نداشته باشد. قسمت داخلی ورقهای ام دی اف به کار برده شده در ساخت کابینت آشپزخانه از جنس موادی به نام ام دی اف است که حالت فشرده دارد. در هر حال شما یک کابینت با ظاهر ام دی اف دارید. کابینت های تمام چوبی دارای ظاهر بسیار زیبایی هستند، اما این نوع از کابینت ها مدت زمان زیادی برای آماده سازی و نصب آنها طول می کشد. یکی از نکات مهم آشپزخانهها توجه به بهداشت آنها است. اما باید توجه کنید که باید در تمیز نگه داشتن این کابینتها دقت لازم را به کابر ببرید چون کوچکترین آلودگی و لکهای روی این رنگ قابل تشخیص است. این نوع کابینتها چون از چوب خالص ساخته میشوند دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر جنسها هستند. کابینتهای آشپزخانه در جنسهای مختلف تولید میشوند. در ادامه به معرفی برچسبهای کابینت میپردازیم.

ایدههای زیادی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه وجود دارد که ما در این جا به معرفی رایجترین و در عین حال مقرونبهصرفهترین آنها خواهیم پرداخت. کمی حرارت بالا و کشیدن دستمال یا کاردک روی کابینت، روی ماندگاری برچسب تاثیر زیادی دارد. فراموش نکنید انتخاب مدل و رنگ مناسب در کنار انتخاب جنس کابینت آشپزخانه تاثیر به سزایی در دکوراسیون داخلی منزل شما دارند. استفاده از رنگ خاکستری به خصوص خاکستری روشن و ملایم علاوه بر ایجاد فضای زیبا و آرام تاثیر به سزایی در بزرگتر نشان داده شدن فضای آشپزخانه دارد پس اگر فضای آشپزخانه شما کوچک است رنگ خاکستری روشن میتواند یکی از انتخابهای مناسب برای کابینت آشپزخانه باشد. اما خود پلاکسی گلاس، نوعی پلاستیک است که ظاهری بسیار شفاف دارد و جنس آن طوری است که از شیشه سبک تر اما مقاوم تر است و با رنگ ها و طرح های بسیار متنوع در سرتاسر جهان تولید می شوند. انتخاب رنگ یکی از مهمترین نکاتی است که باید به آن توجه کرد و بهتر است طوری باشد که با سایر المانهای آشپزخانه همخوانی داشته باشد.

حتی اگر مستاجر نیستید این کابینتها میتوانند به عنوان کابینتهای جدید و البته متحرک در هرجایی از آشپزخانه در خدمت شما باشند و فضای دلخواه شما را ایجاد کنند. در ساخت کابینتهای چوبی از چوب درختانی نظیر راش، بلوط، گردو و … تصویر بالا، نمای نزدیکی از یک مدل متفاوت از کابینتهای چوبی آشپزخانه است. حسی که این فضا ایجاد میکنه یک حس فانتزیه که البته بعد از مدتی احتمالاً کمی دل صاحبش رو میزنه! برچسب کابینت آشپزخانه یکی از روش های کم هزینه در نوسازی کابینت آشپزخانه برای ایجاد تنوع و پوشاندن برخی از نواقص محسوب میشود. اما ممکن است به دلیل ارزان بودن فلز نسبت به سایر متریال ها از فلز در بدنه برخی کابینتها استفاده کنند. مدل کابینت سفید هایگلاس ، یکی از بهترین نمونهها برای آشپزخانههای کمنور و کوچک است که میتواند به خوبی، فضای آشپزخانه را بزرگ و پر نور نشان دهد و از فضای خستهکننده در آشپزخانه پیشگیری کند. در این تصویر شما شاهد کابینت ام دی اف بسیار ساده برای آشپزخانه کوچک هستید! بنابراین اگر متراژ آشپزخانهتان کوچک است، به شما پیشنهاد میدهیم اصلا سراغ کابینتهایی با رنگهای تیره و مات نروید.

خوشبختانه هزینهای که برای برچسب کابینت لازم است، خیلی مقرونبهصرفهتر از تعویض کامل کابینتها تمام میشود. کابینت روکش چوب در دو سبک مدرن و کلاسیک با استفاده از MDF خام و روکشهایی مانند گردو و بلوط، عش و راش و یک لایه رنگ برای محافظت از چوب و زیبایی بیشتر، طراحی و تولید میشود. کابینتهای آشپزخانه نیز همانند سایر قسمتهای دکوراسیون داخلی منازل از دو سبک اصلی کلاسیک و مدرن پیروی میکند. نکتهای که باید در نظر داشته باشید این است که برای سوراخ کردن قسمتهای از برچسب که جای پیچ دستگیرهها هستند، بهتر است از یک وسیله تیز استفاده کنید تا برچسب جمع نشود و آنها را نصب کنید. از جمله این نیاز ها می توان به ” ضد آب بودن، تحویل سریع و به موقع و اتصالات پیچ و مهره ای با عمر نامحدود به جای اتصالات با پیچ خودکار و عمر محدود” اشاره کرد. قیمت آن هم بسیار معقول و منطقی است و گزینه ایده آلی نسبت به چوب به حساب می آید. البته این جنس کابینت ها برای خانه هایی به سبک کلاسیک هم مورد استفاده قرار می گیرند. خود معیار قرار دهید. پس بهتر است به استفاده از ترکیب رنگهای زیر در کابینت آشپزخانه خود دقت کنید.

منبع بازسازی خانه در کرج