منبع:بازسازی خانه در کرج

جدیدترین و مدرن ترین طرح های کابینت 2022 مدرن ، کلاسیک و نئوکلاسیک

با به خاطر سپردن این اصول از طراحی کابینت آشپزخانه، راحت تر از قبل می توانید برای انتخاب کابینت خود تصمیم بگیرید و زیبایی را به خانه رویایی تان ببخشید! در صورتی که آشپزخانه شما سقفی بلند دارد، سعی کنید از چوب هایی با خطوط افقی استفاده کنید. اگر فضای آشپزخانه شما سقفی کوتاه دارد سعی کنید از چوب هایی که خطوط عمودی دارند و دستگیره های بلندی که به صورت عمودی نصب شده اند استفاده کنید. انواع طرحهای سنتی و کلاسیک را میتوان با استفاده از ماشین cnc ایجاد نمود و یک کابینت کلاسیک تمام عیار را با هزینهی بسیار کمتر و اقتصادی به آشپزخانه آورد. ترکیب رنگ کرم با رنگهای روشن از حبوبینت بسیار زیادی برخوردار است. کابینت های فلزی بعد از مدتی نیاز به رنگ آمیزی مجدد داشتند و از آنجا که به مرور زمان و در مجاورت آب زنگ می زدند و سوراخ می شدند تقریبا نسل آن ها منقرض شد تا زمانی که کابینت های استیل مدرن با ظاهر و روکش های محافظ به بازار آمدند. ساخت و نصب آنها در مقایسه با کابینت چوبی ساده تر و کم هزینه تر است. در مورد کابینت های ام دی اف می توان گفت کیفیت ورق های ام دی اف تاثیر مستقیم بر قیمت محصول دارند، هر چه کیفیت بالاتر باشد، مسلماً محصول گران تر خواهد بود.

در کشور ما چوب بسیار گران است و بنابراین همه افراد نمیتونن کابینت چوبی داشته باشن. این نوع کابینت به نسبت گران و پرهزینه است؛ قابلیت ابزار خوری زیادی دارد و امکان منبتکاری و حکاکی بر روی آنها وجود دارد هم مناسب سبک مدرن هستند و هم کلاسیک. آشپزخانههای مدرن در رنگها و مدلهای مختلفی طراحی و تولید میشوند اما ویژگیهای خاصی در تمام آنها مشترک است که نسبت به کابینت کلاسیک تمایز ایجاد میکند. در این مطلب در مورد انواع کابینت و مزایا و معایب آنها صحبت کرده ایم و بهترین عکسها و ویدئوهای آموزشی را برای شما تدارک دیده ایم. در شرایطی که آشپزخانه شما فضای نورگیر کمی دارد یا اصلاً نورگیر ندارد، می توانید از سقف های کاذب استفاده کرده و با نور یک لامپ کم مصرف بزرگ، تمام نور آشپزخانه خود را تأمین کنید. طراحی و اجرای آشپزخانه کلاسیک با کابینتهای وکیوم برایتان نسبت به چوب ارزانتر تمام میشود. کابینتهای وکیوم: این نوع از کابینت آشپزخانه دارای مغزی امدیاف هستند و با نوعی پیویسی روکش شدهاند. انواع مدلهای کابینت مدرن را میتوانید با این متریال در آشپزخانهی خود سفارش دهید و از زیبایی و سادگی نهفته در ذات آن، لذت ببرید.

اگر بدنه کابینت های خود را لِترون انتخاب کرده اید، یادتان باشد حتماً بدنه زیر سینک خود را MDF استفاده کنید. به جنس روکش ام دی اف خود توجه کنید و بر اساس سبک مورد نظر خود و رنگهایی که موجود هستند بهترین تصمیم را بگیرید. در بسیاری موارد، برای تنوع بیشتر، مدل کابینت سفید را با رنگهایی مانند طلایی، آمیخته میکنند و به زیبایی کار میافزایند. اما باید گفت که این دو تفاوت بسیاری با هم دارند. کابینتهای مدرن، بدون هیچگونه تزئیناتی در بدنه و درها طراحی میشوند و عمدتا کشیده و بلند هستند و گاهی تا سقف امتداد دارند؛ اگر تمایل داشته باشید میتوانید آنها را به صورت یکسره از زمین تا سقف نیز سفارش دهید تا بتوانید از فضای بین دو کابینت نیز به نفع خود، استفاده کنید. در این محتوا به طور خلاصه و البته جامع سعی کردیم انواع مختلف کابینت آشپزخانه را به شما معرفی کنیم تا بدون نیاز به مراجعه به رفرنسهای مختلف یا وبسایتهای دیگر، بتوانید تصویری کلی از مدلهای کابینت آشپزخانه داشته باشید. شایعاتی وجود دارد در مورد این که هایگلاس خش برمی دارد که البته حقیقت ندارد. البته استفاده از این سقفهای کاذب زیبایی بیشتری را برای آشپزخانه شما همراه میآورد.

معمولا از کابینت های تمام پی وی سی درسرویس های بهداشتی و کابینت سینک ظرفشویی استفاده می شود. نگهداری کابینت پی وی سی به مراتب ساده تر از کابینت چوبی است. به طور معمول در سایر قسمت های کابینت آشپزخانه از کابینت تمام پی وی سی کمتر استفاده می شود. چسب های آب بندی برای دور تا دور سینک استفاده میشوند و فضای خالی بین سینک و کابینت را پر می کنند تا آب حتی به مقدار کم وارد چوب کابینت نشود. به طور مثال افرادی که می خواهند کابینت های شان ام دی اف باشد اما در عین حال دلشان می خواهد کابینت ها برایشان مقرون به صرفه تر تمام شود، بدنه کابینت ها را فلزی در نظر می گیرند و فقط درب ها را از ام دی اف تهیه می کنند. کدوم مدل کابینت ها بیشتر داره مد میشه؟ در گذشته بیشتر طرح های سنتی و ساده به صورت تمام چوب اجرا می شد اما در حال حاضر کابینت کلاسیک مدرن با استفاده از متریال مختلفی از جمله ام دی اف خام، چوب، سنگ، شیشه و روکش چوب و رنگ های خاص اجرا می شود. همچنین اگر به کابینتهای طرحدار علاقمند هستید، میتوانید با برچسبهای مدلدار، زیبایی آشپزخانهتان را دو چندان سازید.

منبع بازسازی خانه در کرج